درخواست کمک - PSP های Brick شده

sinaevil

کاربر سایت
May 22, 2006
156
نام
سینا ارزانی
نقشه نصبش رو هم دیدم ولی یکی از دوستام تو کاره همین جور مدارهاست و مطمین هستم که میتونه برام درستش کنه.
بعدش هم 1006 من زنگ زدم خود پشتیبانی سونی تو آمریکا و هرکاری کردم نتونستم از زیر زبونشون بکشم ماله کجاست چون اطلاعات نمیدند بعد به عموم که تو امریکاست زنگ زدم و برام از زیر زبونشون کشید بیرون که این مدل برای استرالیا و انگلیس هست
این هم متن دقیق ایمیل ارسالی عموم که شماره پشتیبانی هم توش هست اگه خواستید بدید گارانتی با این شماره ها باید تماس بگیرید

Salam Sina Jan
I talked to that no. you gave me. Thay said that model is for Eu style and I got two telephon no. for you. One is in Australia
1300365911
And second is in England, UK
08705998877
If you need any info. Please Email me or just call.

ehsanxx

کاربر سایت
Jul 22, 2006
167
آقا جون چرا لج میکنی 1006 مدل هنگ کنگ حالا چون عموت ایمیل زده که دلیل نمیشه اینها مدلای psp
- 1000 Jp ver.
- 1001 US ver.
- 1002 Aus ver.
- 1003 UK ver.
- 1004 EU ver.
- 1005 Kor./Sg ver.
- 1006 Hk ver.
اینم آدرس سایتش:
www.sceh.com.hk
ok?????

sinaevil

کاربر سایت
May 22, 2006
156
نام
سینا ارزانی
بالاخره زنگ زدم عموم و برام مدچیپ رو خریده. منتظرم برام بفرسته بیاد ببینیم درست میشه یا نه. اگه کار کرد که بقیه هم بدونند استفاده کنند.

sanandreas

کاربر سایت
Jan 11, 2006
122
نام
میلاد
سپهر تو 3 پی اس پی رو هم خریدی؟
اهههههههه دمت بابا.
کسی می دونه بلاخره این چیپ اومده یا نه؟ من بعضی وقتا خیلی مارا نمی کنم چون می ترسم پی اس پی بایس خالی کنه.
اومده یا نه؟

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
ميلاد من فكر ميكردم كه ميدونستي من 3 تا قبلا داشتم ناسلامتي 1 ساله دوستيما
راستي مدچيپ هم اومده طرف هاي شما اما ايران هنوز نه

sinaevil

کاربر سایت
May 22, 2006
156
نام
سینا ارزانی
سپهر تو 3 پی اس پی رو هم خریدی؟
اهههههههه دمت بابا.
کسی می دونه بلاخره این چیپ اومده یا نه؟ من بعضی وقتا خیلی مارا نمی کنم چون می ترسم پی اس پی بایس خالی کنه.
اومده یا نه؟
ببین اصلا پست های قیلی این صفحه رو خوندی ؟؟؟ این موضوع اصلا راجع به چیه ؟؟؟ من کی ام ؟ اینجا کجاست ؟؟؟
یه سر بزن صفحه قبلی همه چی رو نوشتم بله اومده. mode chip برای PSP اومده که بازی های کپی رو هم اجرا کنه هم بایوس اصلی رو پر می کنه و هم خودش یه بایوس اضافه داره

sinaevil

کاربر سایت
May 22, 2006
156
نام
سینا ارزانی
سلام دوستان بالاخره مدچیپ برای PSP اومد. این مد چیپ دارای 32 مگابایت حافظه اصلی است که در خودش دارای firmware 1.5 است . یعنی با نصب این می تونید هر ورژنی از PSP که داشته باشید بازی های کپی رو اجرا کنید. همچنین می تونید PSP هایی که خراب شده و Brick شده رو دوباره پر کنید.
برای خرید مدچیپ به این آدرس برید

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
تنها راه مدچیپ هستش
البته باید بگی قبلا frimware دستگاه چند بود و به چند میخواستی تبدیل کنی تا شاید یک راه دیگه هم باشه

choobin11

کاربر سایت
Aug 4, 2006
107
تنها راه مدچیپ هستش
البته باید بگی قبلا frimware دستگاه چند بود و به چند میخواستی تبدیل کنی تا شاید یک راه دیگه هم باشه

FW دستگاه من 2.6 بود که به 1.5 تبدیلش کردم.....اگه Flash یه PSP خالی شه نمیشه ( شاید حرفم بی ربط باشه )مثل روش Jtag در ماهواره استفاده کرد...تو این روش ...کابلی رو وصل میکنیم به Main board و به وسیله COm بشه Flash رو روی MAine PSP ریخت.. ( حالا راهنمایی میخوام - میخوام بدونم اصلا روشی این چنیی یا شبیه به این وجود داره....)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر