درخواست معرفی یک بازی مشابه رزیدنت اویل

Aminmorsh

کاربر سایت
Nov 15, 2022
5
با سلام و عرض ادب. خواستم ببینم کسی بازی شبیه این سراغ نداره؟ منظورم از جنبه ترسناکی نیست. از نظر قفل و کلید بازی ها، و اینکه در ابتدا محیطی باشه با درهای بسته و هی کم کم درها و موانع و میانبرها باز بشه و اینکه لازم باشه یک مثلا راهرو یا سالن رو بارها و بارها برگردی و دوباره ازش گذر کنی. آیا از این جنبه، بازی شبیه این، کسی سراغ داره به ما معرفی کنه؟ ممنونم (رزیدنت اویل های جدیدتر یعنی 7و8 و ریمیک2 بیشتر مدنظر هست)

آخرین ویرایش:

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
سلام
اگه منظورت رزیدنت اویل های کلاسیک 0-1-2-3 باشه میتونی بازیهایی مثل
Parasite eve 2
Alone in the dark new nightmare
Evil Dead Hail to the King
Countdown Vampires
Dino Crisis 1 , 2
Onimusha 1 , 2
بازی کنی و حالشو ببری
ولی اگه بیشتر منظورت بازی های اویل ریمیک 2 و ریمیک 3 باشه..بازی خاصی تو این مایه ها نیست ولی بازی هایی که ازشون اسم بردم همشون عالی و سرگرم کننده هستند و دقیقا اون فاکتور هایی که مد نظرت هست رو دارند

Aminmorsh

کاربر سایت
Nov 15, 2022
5
مرسی aha2012 و farzad_angel جان. اون Them and Us رو درست گفتی. چون دقیقا ی بازی تقلیدی ب سبک اویل های قدیمیه. بازم اگر کسی یموقع بازی مشابه رزیدنت اویل های 7و8 و ریمیک2 ازنظرقفل و کلیدبازیا و چیزی ک در بالا گفتم، سراغ داشت، اسمشو بگه ممنون میشم

Aminmorsh

کاربر سایت
Nov 15, 2022
5
بازی Condemned: Criminal Origins قدیمی بود ولی بسیار عالی و همینطور بازی Manhunt هم خیلی خوب بود . ( نکنه داری اتاق فرار میسازی رفیق :D )
دمت گرم :)). نه برای ی تحقیق در موضوع ایده پردازی درموردبازی ها، بهش نیاز دارم. ممنون از معرفیت. و همینطور تشکر از silent opsعزیز. بازم اگه کسی چیزی دونست، ممنون از ب اشتراک گذاری

• Like
Reactions: amin200200

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
یادمه یه بازیه قدیمی بود برای ps2 که من خیلی تو کفش بودم ولی قسمت نشد هیچوقت بازیش کنم و به نوعی پدر سری dead space محسوب میشه البته نمیدونم بازیش ترسناک خطیه و یا نه اسمش بود cold fear بازیای siren و rule of rose و hunting ground هم هستن که متاسفانه اینا رو هم نمیدونم معما دارن و یا نه خطین ولی فک کنم معمایی باشن و همچنین silent hill (نمیدونم اینو چرا کسی معرفی نکرده چون از نظر جنبه معمایی بودن چند سر و گردن از بقیه بازیا بالاتره بازیای soma و amnesia هم هستن که نمیدونم دقیقا چجوریان ولی میدونم ترسناکن

• Like
Reactions: Dante _Sparda

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
cold fear
silent hill the room
باید محیط ها رو بارها بگردی و بدنبال بقا باشی
با اکشن بیشتر میشه alone in the dark و alan wake