درخواست لیست بهترین بازی های PSP

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
Persona 3 Portable عجب چیزیه بازیش

دمت گرم Dissidia که حرف نداشت

- - -ویرایش - - -

غیر از سبک rpg بازیا شوتر خیلی خیلی قشنگی داره فقط باید امتحانشون کرد بعد معتادشون میشی

بازی The 3rd Birthday که گفتی منم بازیش کردم خیلی قشنگ بود
خواهش میکنم! JRPG زیاده میخوای بازم بگم!
تو شوتر من 2 تا متال گیر بازی کردم، پرتابل آپس خوبه ولی پیس واکر واقعا شاهکاره!
رزیستنتس هم خوبه ولی من خیلی خوشم نیومد. ولی در کل خیلی خوبه. 3rd birthday که دیگه هیییچ دوونشم! 1 و 2ش هم برای PS1 هستن البته بیشتر شبیه رزیدنت اویل های قدیمی هستن! من خودم بازی نکردم ولی دوس دارم دانلود کنم حتما
JRPG باز اگه خواستی Persona 2 و 1 هم عالین البته 2 بهرته ولی با 3 خیلی فرث میکنن خیلی پیچیده ترن و سخت تر و Social link هم ندارن عوضش داستان پرسونا 2 واقعااا توپه!
JRPG شاد تر هم بخوای Trails in Sky عالیه
مغز آب کن هم فقط FF tactics war of the Lions !

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خواهش میکنم! JRPG زیاده میخوای بازم بگم!
تو شوتر من 2 تا متال گیر بازی کردم، پرتابل آپس خوبه ولی پیس واکر واقعا شاهکاره!
رزیستنتس هم خوبه ولی من خیلی خوشم نیومد. ولی در کل خیلی خوبه. 3rd birthday که دیگه هیییچ دوونشم! 1 و 2ش هم برای PS1 هستن البته بیشتر شبیه رزیدنت اویل های قدیمی هستن! من خودم بازی نکردم ولی دوس دارم دانلود کنم حتما
JRPG باز اگه خواستی Persona 2 و 1 هم عالین البته 2 بهرته ولی با 3 خیلی فرث میکنن خیلی پیچیده ترن و سخت تر و Social link هم ندارن عوضش داستان پرسونا 2 واقعااا توپه!
JRPG شاد تر هم بخوای Trails in Sky عالیه
مغز آب کن هم فقط FF tactics war of the Lions !

برای psp تو سبک rpg کار از این چیزا گذشته هر چی بگی تموم نمیشه اندازه اقیانوس بازی داره

او سبک شوتر این چنتا متالگیرا که برای psp اومده همه عالین psp بازیا شوتر قشنگ زیاد داره

رزیستنتس هم خوب بود من خوشم اومد بازی 3rd birthday که منو خیلی جذب خودش کرد کار از دیونگی گذشته آدم نمیتونه ولش کنه وقتی بازیش میکنه

البته هر بازی یه نقاط قوتی داره که کسایی از اونا خوششون میاد مثلا من از کالاف انحصاری psp خوشم اومد اما بعضیا نه

بازی Obscure: The Aftermath هم قشنگ بود

دنبال بازی تو مایه ها toy story 3 هستم؟

دنبال بازیا پلتفرمر قشنگ و بازیا فان و خلاقیت دارم؟ اگه سراغ داشتی بگو تا برم بگیرم حالشو ببرم

تو سبک ریتمیک و موسیقی بازی میشناسی که وسایل جانبی نخواد؟ خودم راک باند دارم

بازی مدال افتخار قهرمانان 2 هم خوب بود

بازی djmax portable black square چطوره؟

این بازی ape escape academy 2 جطوره؟

یادمه یه دیسک پشت سیاه برای پلی 1 داشتم توش دمو یه بازی پلتفرمر بود یه پسره کوپیک بود پست زمینه مزرعه بود میرفت تو یه خونه اسم بازیشو یادم نمیاد دنبالشم

آخرین ویرایش:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
یادمه یه دیسک پشت سیاه برای پلی 1 داشتم توش دمو یه بازی پلتفرمر بود یه پسره کوپیک بود پست زمینه مزرعه بود میرفت تو یه خونه اسم بازیشو یادم نمیاد دنبالشم

منم اون دیسک پشت سیاه تبلیغاتی PS1 رو داشتم یادش بخیر الان هم بازی SPYRO رو تبدیل کردم رو PSP بازی میکنم . اگه شدش میخوام بازی defjam رو دانلود کنم نظرتون چیه ؟؟

• Like
Reactions: playstation1

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
برای psp تو سبک rpg کار از این چیزا گذشته هر چی بگی تموم نمیشه اندازه اقیانوس بازی داره

او سبک شوتر این چنتا متالگیرا که برای psp اومده همه عالین psp بازیا شوتر قشنگ زیاد داره

رزیستنتس هم خوب بود من خوشم اومد بازی 3rd birthday که منو خیلی جذب خودش کرد کار از دیونگی گذشته آدم نمیتونه ولش کنه وقتی بازیش میکنه

البته هر بازی یه نقاط قوتی داره که کسایی از اونا خوششون میاد مثلا من از کالاف انحصاری psp خوشم اومد اما بعضیا نه

بازی Obscure: The Aftermath هم قشنگ بود

دنبال بازی تو مایه ها toy story 3 هستم؟

دنبال بازیا پلتفرمر قشنگ و بازیا فان و خلاقیت دارم؟ اگه سراغ داشتی بگو تا برم بگیرم حالشو ببرم

تو سبک ریتمیک و موسیقی بازی میشناسی که وسایل جانبی نخواد؟ خودم راک باند دارم

بازی مدال افتخار قهرمانان 2 هم خوب بود

بازی djmax portable black square چطوره؟

این بازی ape escape academy 2 جطوره؟

اکثر بازی های رو که میگی رو بازی نکردم، اون مزرعه که میگی احتمالا شاهکار Harvest moon هست! برای PSP نسخه ی کاملش هست بنام Boy and Girl اصلا از دستش نده...البته اون پلتفرمر نبود
پلتفرمر هم که معلومه اول از همه Little Big Planet هست! عالیه! مرحله خودت هم میتونی درست کنی
Exit و Crush هم تعریفشون زیاد شنیدم ولی بازی نکردم
DJ Max بازی نکردم ولی خیلی طرفدار داره
Patapon ریتمیک- استراتژی هست! خیلی محبوبه ولی منو دیوونه کرد!
آهاااااااا مهم تر تر تر تر از همه LOCO ROCO 2 دیگه هیچی نمیتونم بگم...بییی نظیره!

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
منم اون دیسک پشت سیاه تبلیغاتی PS1 رو داشتم یادش بخیر الان هم بازی SPYRO رو تبدیل کردم رو PSP بازی میکنم . اگه شدش میخوام بازی defjam رو دانلود کنم نظرتون چیه ؟؟

بیشترا پلی ها بزرگ که اصل ژاپن بودن سی دی پشت سیاه دمو داشتن یه چیزی بود هر کاری میکردی خش نمیفتاد .

SPYRO بازی قشنگیه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

دمو چنتا بازی توش بود خیلی حال میداد

SPYRO هم عالی بود

dfjam من برای pspشو دانلود کردم الان توی pspم دارم حتما بازیش کن حجمش 454 مگابایته

• Like
Reactions: amin200200

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اکثر بازی های رو که میگی رو بازی نکردم، اون مزرعه که میگی احتمالا شاهکار Harvest moon هست! برای PSP نسخه ی کاملش هست بنام Boy and Girl اصلا از دستش نده...البته اون پلتفرمر نبود
پلتفرمر هم که معلومه اول از همه Little Big Planet هست! عالیه! مرحله خودت هم میتونی درست کنی
Exit و Crush هم تعریفشون زیاد شنیدم ولی بازی نکردم
DJ Max بازی نکردم ولی خیلی طرفدار داره
Patapon ریتمیک- استراتژی هست! خیلی محبوبه ولی منو دیوونه کرد!
آهاااااااا مهم تر تر تر تر از همه LOCO ROCO 2 دیگه هیچی نمیتونم بگم...بییی نظیره!

psp انقدر بازی داره که هر چی بازی کنی بازم میبینی بازیا خوب و قشنگ زیادیو بازی نکردی

نه Harvest moon نبود اسم سام تو ذهنم میاد شاید ربطی داشته باشه

Little Big Planet انقدر معروف هست که همه میشناسنش

دمت گرم

هر کی psp داره Patapon بازی نکرده باشه باید بگه من اصلا psp بازی نکردم

LOCO ROCO 2 که حرف نداره

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
psp

اینم کاور چنتا بازی که صحبتشون بوده

Exit-cover.jpg

Twisted_Metal_Head_On.jpg

Toy_Story_3_Cover_Art.jpg

Sonic_Rivals_2_Coverart.png

PSP-DJMaxPortableCE-FrontCover.jpg

Rock_band_unplugged.jpg

Metal_Gear_Solid_Peace_Walker_Cover_Art.jpg

Metal_Gear_Solid_Portable_Ops_cover.jpg

MGA2_box.jpg

Patapon.jpg

Patapon2Box.jpg

Patapon_3.jpg

Coded_Arms_cover_art.jpg

LocoRoco_Coverart.png

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
سلام من بازیهParasite Eve The 3rd Birthday -medi evil ressarection میخوام با تشکر

اینجا داره با لینک مستقیم میتونی دانلود کنی

- - -ویرایش - - -

این بازی برای دانلود پیدا میشه ؟ اگه کسی لینک داره ممنون میشم
Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

اینجا درخواست بده حتما برات پیدا می کنن

• Like
Reactions: playstation1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر