درخواست راهنمایی برای خرید کارت گرافیک جهت کار با افترافکت

RamaShakiba

عضو جدید
Feb 19, 2020
2
سلام
میدونم اینجا فروم بازی هست، گفتم شاید دوستان بتونن راهنمایی کنن.

دارم با سیستم کار تدوین ویدئو و ساخت موشن انجام میدم. کارت گرافیک سیستم آن‌بورد هست :|
می‌خوام با کمترین هزینه ممکن یک کارت گرافیک بخرم که موقع کار با افتر افکت دستمو تو پوست گردو نذاره.
مشخصات سیستمم اینه:
Moder Board: MSI H81M-P33
RAM: 8GB DDR3
CPU: Core i5 - 4460
دیگه بضاعت در همین حد بوده :) پیشنهاد می‌کنید مقرون به صرفه ترین گزینه برای خرید کارت گرافیک چیه؟

RamaShakiba

عضو جدید
Feb 19, 2020
2
دوست عزیز کافیه توی گوگل بنچمارک افتر افکت جستجو کنی تا نتایج کارت های مختلف ببینی
ممنون از شما بابت پاسخی که دادید
چیزی که گفتید رو سرچ کردم. نتایج جستجوی فارسی خیلی قدیمی بود و کارت گرافیک‌های معرفی شده اصلا موجود نیست. نتایج جستجو انگلیسی هم روی بهترین پرفورمنس و قوی‌تری گزینه و اینا مانور میدادن. مشکل من اینه که می‌خوام اقتصادی‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین مورد رو بخرم.
ممنون میشم اگه بتونید راهنمایی کنید؟

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
ممنون از شما بابت پاسخی که دادید
چیزی که گفتید رو سرچ کردم. نتایج جستجوی فارسی خیلی قدیمی بود و کارت گرافیک‌های معرفی شده اصلا موجود نیست. نتایج جستجو انگلیسی هم روی بهترین پرفورمنس و قوی‌تری گزینه و اینا مانور میدادن. مشکل من اینه که می‌خوام اقتصادی‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین مورد رو بخرم.
ممنون میشم اگه بتونید راهنمایی کنید؟

دوست عزیز شما باید بر اساس بودجه که در نظر دارین ببینید چه کارت هایی میشه تهیه کرد
مثلا بودجه شما به مدل 570 amd میرسه و کافیه بنچمارک افتر افکت این مدل جستجو کنید و اگه رضایت بخش بود تهیه کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر