درخواست بازی‌های Switch با لینک مستقیم داخل ایران

AMIR_PC

کاربر سایت
Dec 22, 2014
105
نام
AMIR
به نام خدا​

با سلام. در این تاپیک شما عزیزان می‌توانید با درخواست بازی مورد نظر خودتان برای کنسول Switch، در سریع‌ترین زمان ممکن لینک مستقیم با سرور داخل ایران را از سایت Novinspot.com دریافت کنید. در صورت امکان نکات زیر را رعایت فرمایید:

1. از دادن اسپم و بحث‌های متفرقه پرهیز کنید.
2. اعلام کنید که نسخه هک شده یا اورجینال را میخواهید.
3. در صورت امکان اگر لینک تورنت یا دانلود بازی مورد نظر را دارید در همین تاپیک بفرستید تا سریع‌تر آماده شود.

بعد از درخواست و قرار داده شدن بازی در همین تاپیک بر روی درخواست مورد نظر « قرار داده شد » پاسخ داده می‌شود تا کاربرا گرامی از قرار گرفتن بازی بر روی سایت مطلع شود.

Last edited by a moderator:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
عزیز پارت ها رو اگه همون 2 گیگ بیشتر نزاری ممنون میشیم چون قابل انتقال به شاتل لند هم باشه و هم برای دانلود به مشکل نخوریم بخاطر حجم زیاده تک فایل
زحمت این بازی های داغ از تنور در اومده رو هم بکش
CHILD OF LIGHT ULTIMATE EDITION - NSP - DIRECT 1FICHIER LINKS - NO ADS OR CIPHERS
[SO] Diablo III Eternal Collection NSW eShop - iND
1fichier.com: Cloud Storage

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
من قبلام گفتم باید خودمون مثل بچه هایی که پلی4 دارن بازیا رو روی یه آپلودر داخلی با خریدن اکانت مستقیم کنیم بذاریم کانال تلگرام تاپیکی جایی همه استفاده کنند
هزینه ایم داشته باشه ارزششو داره به نظرم

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
من قبلام گفتم باید خودمون مثل بچه هایی که پلی4 دارن بازیا رو روی یه آپلودر داخلی با خریدن اکانت مستقیم کنیم بذاریم کانال تلگرام تاپیکی جایی همه استفاده کنند
هزینه ایم داشته باشه ارزششو داره به نظرم

شما یه منبع درست حسابی خارجی واسه دانلود بازیای سویچ بگو من بقیه کاراشو درست میکنم

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
مطمئن هستن اینا ؟ فایلشون خراب نباشه دستگاه ملت بریک شه

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
فایلاشون سالمه
اون جریان سوپر اسمش بروس استثنا بود
بازی قبل ریلیز لیک شده بود یکی خواسته به پایرتها ضد حال بزنه یه نسخه ازش گذاشته توش کد بریک بوده.

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
دوستان کم لطفی می‌کنید واقعا. دوستمون (AMIR_PC) دارن زحمت می کشن و بدون هیچ چشم داشتی لینک بازی ها رو می‌گیرن، مستقیم می‌کنن داخل سرور خودشون آپلود می‌کنن، برای حجم و پهنای باند و کلی چیزای دیگه که شخصا بعنوان یک وبمستر بخوبی ازشون آگاه هستم هزینه می‌کنن که من و شما استفاده کنیم. مطمئن باشید کاری که دارن انجام میدن احترام به من و شماست و کار دلیه واگر نه یک دهم چیزی که دارن انجام میدن، دریافت نمی کنن. خیلی کم لطفیه که اینطوری برخورد می‌کنیم. بعضی از دوستان انگار طلب کار هستن از بنده ی خدا. بنده هیچ ارتباطی با @AMIR_PC ندارم اما وقتی می بینم دارن زحمت می کشن و دوستان به چشم اینکه وظیفشونه دارن به قضیه نگاه می کنن و بجای اینکه قدردان زحمتشون باشن چرت و پرت می‌گن،حالم گرفته میشه. بجای اینکه حمایت کنیم داریم تاپیک رو به بیراهه می کشیم و چرند می گیم. آقا امیر دمت گرم، ادامه بده لطفا و اگر می تونی برای بخش دانلود بازی کنسول داخل سایتتون، برای هر کنسول یک زیر منو بساز. اینطوری من که می خوام بازی سویچ دانلود کنم، سردرگم نمیشم و مستقیم میرم به منوی سویچ. اینکه بتونی سایت رو بعنوان مرجع دانلود بازی سویچ مطرح کنی فکر می کنم حرکت قشنگی باشه . الان سایتای خیلی بزرگی برای دانلود بازی باقی کنسول ها و PC وجود داره اما هیچکدوم به سمت سویچ نرفتن. فکر می کنم، میتونی بروی جذب مخاطب برای این بخش و قویتر کردنش بیشتر تمرکز کنی و مخاطب بیشتری رو از موتور جستجو به سایت جذب کنی. در هر صورت شخصا قدردان زحمتی هستم که می‌کشی . دمت گرم و پاینده باشی.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
سلام من نمیتونم به کانالتون join بشم ارور میده the channel is too much

سلام، این مشکل برای شماست که عضو کانال های زیادی هستید.کانال هایی که استفاده ندارید رو دربیایید میتونید وارد شید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر