درخواست بازی‌های PS4 با لینک مستقیم داخل ایران

AMIR_PC

کاربر سایت
Dec 22, 2014
105
نام
AMIR
سلام

بازی

Call of Duty Modern Warfare از p30day دانلود کردم ن زدیک 100 گیگ .​

این بازی بخش داستانی یا آفلاین نداره؟ همه منوهاش آنلاین باید باشم
سلام من بازی رو گذاشتم با حجم 190 گیگ و قبل گذاشتن کامل تست کردیمش، کاملا درست و بدون مشکلش بود. بازی شامل 10 گیگ بیس+ 80 گیگ اپدیت و 110 گیگ دی ال سی هست و همه رو باید نصب کنید. عکس های تست هم میتونید از کانال تلگراممون ببینید

• Like
Reactions: nima2030

nima2030

کاربر سایت
Dec 24, 2021
4
سلام من بازی رو گذاشتم با حجم 190 گیگ و قبل گذاشتن کامل تست کردیمش، کاملا درست و بدون مشکلش بود. بازی شامل 10 گیگ بیس+ 80 گیگ اپدیت و 110 گیگ دی ال سی هست و همه رو باید نصب کنید. عکس های تست هم میتونید از کانال تلگراممون ببینید
با سلام:
بنده فقط 10گیگ فایل بازی +80 آپدیت و 20گیگ

Special Ops Pack 1Special Ops Pack 1 DLC

دانلود کردم.

حالا باید این DLC ها دانلود کنم.

Multiplayer Pack 2 DLC 22GB​

Multiplayer Pack DLC 9GB​

Multiplayer And Special Ops Pack DLC 11GB​

Campaign Pack 2 DLC 17GB​

Campaign And Special Ops Pack DLC 22GB​

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

• Like
Reactions: AMIR_PC

AMIR_PC

کاربر سایت
Dec 22, 2014
105
نام
AMIR
سلام آقا امیر
میخواستم توی سایتتون بازی Ac odyssey با تمام dlc هاش بزارین
ممنون
دانلود بازی Assassin's Creed Odyssey Ultimate Edition برای PS4 - آپدیت v1.51 و تمام DLCهای Ultimate Edition
لینک سایت نیست لینک کانال تلگرام رو براتون گذاشتم چون امکان گذاشتنش تو سایت نیست. اپدیت 1.56 هم درخواست دادم بزودی دامپ میشه

آقا خبری از آپدیت بکپورت شده ی PES 2022 نیست؟
یا بک پورت خود بازی هنوز منتشر نشده؟
دانلود بازی eFootball 2022 برای PS4 - آپدیت v1.01 + بکپورت فریمور 5.05 به بالا + آنلاکر تیم ها

My Friend Peppa Pig دوستان نسخه هک شده این رو از سایت ایرانی یا خارجی کسی داره؟​

متاسفانه من چیزی ندیدم این این عنوان

AMIR_PC

کاربر سایت
Dec 22, 2014
105
نام
AMIR
داداش دمت گرم فوق العاده ای
بک پورت کال آف ونگارد هنوز نیامده؟
سلام بکپورت برای فریمور 6.72 به بالا به صورت سالم منتشر شده و رو سایت هست ولی هنوز برای 5.05 بکپورت 100% نیومد و سایت بله داخلی و نیم بها باید حساب بشه

سلام

لینک بازی call of duty - Black Ops III​

مخصوصا مپ زامبی که کل دی ال سی ها باشه رو میخوام​

چون اکثرا بازی و اپدیت هست تو کانالها
یا باشه ، مپ ها کامل نیستند ...چند مپ هستش اکثرا ( full 7 map )

این ورژن رو میخوام
کامله call of duty - Black Ops III Zombies Chronicle Edition

و یه سئوال بازی Call of Duty - Vanguard​

بخش مولتی پلیرش کار نمیکنه
سرچ نمیکنه برای بازی
آیا برای همه این مشکل هستش
و بخش زامبیش هم دونفره نمیشه فقط تک نفره میشه

.
سلام نسخه کامل بزودی قرار میگیره و راجب ونگارد هم توی پست دانلود بازی قسمت راهنما رو بخونید راه حل مشکلتون رو گذاشتم

• Like
Reactions: .M.A.H.

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
893
نام
مهدي
سلام نسخه کامل بزودی قرار میگیره و راجب ونگارد هم توی پست دانلود بازی قسمت راهنما رو بخونید راه حل مشکلتون رو گذاشتم
سلام
منظورم جیلبریک بازی ها بود..ممنون

لینک بازی مخصوص جیلبریک call of duty - Black Ops III مپ زامبی که کل دی ال سی ها باشه رو میخوام​

چون اکثرا تو سایتهای جیلبریک بازی و اپدیت هست و دی ال سی نذاشتند ( مپ ها کامل نذاشتند ...چند مپ هستش اکثرا ( full 7 map میخوام ))

این ورژن رو میخوام کامله ..... call of duty - Black Ops III Zombies Chronicle Edition

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

و یه سئوال بازی مخصوص جیلبریک Call of Duty - Vanguard​

بخش مولتی پلیرش کار نمیکنه !!!! سرچ نمیکنه و گیر میکنه نمیره تو بازی کردن.... آیا برای همه این مشکل هستش

تو p30day هم نوشته کار نمیکنه بخش مولتی پلیر
آیا راه حلی نداره و سایت خارجی هم راه حل نذاشته نمیشه به این دامپر ها گفت تا درستش کنند و .. DUPLEX تو توتیترش بگید درستش کنند و ...
ممنون

.

AMIR_PC

کاربر سایت
Dec 22, 2014
105
نام
AMIR
سلام
منظورم جیلبریک بازی ها بود..ممنون

لینک بازی مخصوص جیلبریک call of duty - Black Ops III مپ زامبی که کل دی ال سی ها باشه رو میخوام​

چون اکثرا تو سایتهای جیلبریک بازی و اپدیت هست و دی ال سی نذاشتند ( مپ ها کامل نذاشتند ...چند مپ هستش اکثرا ( full 7 map میخوام ))

این ورژن رو میخوام کامله ..... call of duty - Black Ops III Zombies Chronicle Edition

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

و یه سئوال بازی مخصوص جیلبریک Call of Duty - Vanguard​

بخش مولتی پلیرش کار نمیکنه !!!! سرچ نمیکنه و گیر میکنه نمیره تو بازی کردن.... آیا برای همه این مشکل هستش

تو p30day هم نوشته کار نمیکنه بخش مولتی پلیر
آیا راه حلی نداره و سایت خارجی هم راه حل نذاشته نمیشه به این دامپر ها گفت تا درستش کنند و .. DUPLEX تو توتیترش بگید درستش کنند و ...
ممنون

.
من هم منظورم جیلبریک بود - راجب بلک 3 هم من دارم نسخه هک شده + اپدیت اخر که 1.33 بود و تمام دی ال سی ها ( 6 تا هستن که میشن 40 گیگ در کل ) اماده میکنم. دی ال سی ها هم شامل Awakening - Eclipse - Descent - Salvation - The Giant Zombies Map - Zombie Chronicles هستن، اون هفتمی چیه که هیچ جا نیستش؟

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
893
نام
مهدي
من هم منظورم جیلبریک بود - راجب بلک 3 هم من دارم نسخه هک شده + اپدیت اخر که 1.33 بود و تمام دی ال سی ها ( 6 تا هستن که میشن 40 گیگ در کل ) اماده میکنم. دی ال سی ها هم شامل Awakening - Eclipse - Descent - Salvation - The Giant Zombies Map - Zombie Chronicles هستن، اون هفتمی چیه که هیچ جا نیستش؟

سلام
همونو بذار داداش..ممنون ..فقط ریجن دو یا یک..کدومو میخوای بزاری ؟؟
فکر کنم Season Pass هستش که شاید برای افلاین نباشه

این ونگارد رو نمیشه کاریش کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر