درخواست امولاتور Dreamcast

RE2CV

کاربر سایت
Dec 6, 2007
139
نام
محمد
سلام
دوستان كسي هست كه بودن مشكل (هم صدا هم گرافيك) بازي دريمكست رو اجرا كرده باشه ؟
اگه هست راهنمايي كنن لطفا :love:
GOOD LUCK

javad316

کاربر سایت
Jan 9, 2007
91
عزیزان نسخه جدید nulldc ریلیز شده دیگه بتا هم نیست فول هستش خیلی بهتر شده

nullDC_1.0.3

این نسخه رو از توسایت ngemu.com دانلود کنید

omi2vich

کاربر سایت
Dec 4, 2008
3
با معذرت از تمام دوستان من امولاتور جديد دريمكست NullDC را همراه با بايوس هاي لازم را دانلود كرده ام برنامه اي بسيار عالي هست تست اوليه نشان ميده كه بايد از سرعت خوبي در اجراي بازيها برخوردار باشه
فقط براي اجراي برنامه اول بايد برنامه net fromwork ver.2 يا ورژن جديدتر را نصب كنيد .
شبيه ساز همراه با بايوس را بطور مجاني از سايت زير دانلود كنيد موفق باشيد
www.emubomb.com

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
یادمه این بازی رو که بچه ها بزی میکردن من اون روزا خیلی روزای بدی رو پشت سر گذاشتم :(عشق به بازی ps1 منو از همچی انداخت چون وضع بابام زیاد خوب نبود جنوب تهران زندگی میکردیم :(بعد از ps1 عاشق کنسوا دریم بودم اویلشو یادمه من از این کنسولا خاطرات بدی دارم فقط از کنسول میکرو و سگاه خاطرات خوبی دارم که اون بعد از یه سال تلوزیون خراب شد دیگه نتونستم بازی کنم من به خاطره اینکه بتونم یه کنسول بالاتر بخرم مثله ps1 یا دریم رفتم سرکار و درسمو ول کردم چون نمی تونستم بابا مو تو فشار بذارم ولی الان خدارو شکر که دیگه اون روزا تکرار نمیشه الان یه پس سی قوی و یه کنسول 360 دارم ولی کو اون شوقو هیجان اون موقعه با هزار بد بختی رفتم دانشگاه و فوق دیپلم گرفتم الان مغازه دارم خریدو فروش قطعات خوش به حال شما که بهترین روزای زندگی تونو بازی کردید

Breaker

کاربر سایت
Aug 25, 2009
61
ما هم بابا همینجورییم

یادمه این بازی رو که بچه ها بزی میکردن من اون روزا خیلی روزای بدی رو پشت سر گذاشتم :(عشق به بازی ps1 منو از همچی انداخت چون وضع بابام زیاد خوب نبود جنوب تهران زندگی میکردیم :(بعد از ps1 عاشق کنسوا دریم بودم اویلشو یادمه من از این کنسولا خاطرات بدی دارم فقط از کنسول میکرو و سگاه خاطرات خوبی دارم که اون بعد از یه سال تلوزیون خراب شد دیگه نتونستم بازی کنم من به خاطره اینکه بتونم یه کنسول بالاتر بخرم مثله ps1 یا دریم رفتم سرکار و درسمو ول کردم چون نمی تونستم بابا مو تو فشار بذارم ولی الان خدارو شکر که دیگه اون روزا تکرار نمیشه الان یه پس سی قوی و یه کنسول 360 دارم ولی کو اون شوقو هیجان اون موقعه با هزار بد بختی رفتم دانشگاه و فوق دیپلم گرفتم الان مغازه دارم خریدو فروش قطعات خوش به حال شما که بهترین روزای زندگی تونو بازی کردید

سلام نه بابا کی بازی میکنه دیگه از سن و سال من یکی که گذشته :-"قبلنا چرا اما الان که هیچی:(( ولی فقط گهگاهی میام یه سری به این سایت میزنم و خاطره تازه میکنم.:love:

myDreamICE

کاربر سایت
Oct 17, 2009
3
عزیزان نسخه جدید nulldc ریلیز شده دیگه بتا هم نیست فول هستش خیلی بهتر شده

nullDC_1.0.3

این نسخه رو از توسایت ngemu.com دانلود کنید
سایت کامل و جامع برای گرفتن اخرین نسخه شبیه سازها:
http://www.emulator-zone.com
و برای گرفتن بایوس:
www.emuasylum.com

[FONT=&quot]به یک عدد دستگاه[/FONT] "[FONT=&quot]سگا دریمکست[/FONT]" [FONT=&quot]نیازمندیم[/FONT]
[FONT=&quot]چنانچه کسی این دستگاه را دارد با تلفن زیر ارتباط برقرار کند[/FONT]
09122766658
[FONT=&quot]یا ایمیل بزند[/FONT]:
glassice@live.com
[FONT=&quot]موفق باشید[/FONT].
[FONT=&quot]متشکرم[/FONT].

REZASD

کاربر سایت
May 11, 2009
2
با سلام خدمتtast 84 می خواستم ببینم بازی the thing pcرو دارید اگر دارید به ادرس امیل من ایمیل کنیدmail:reza.soltani.ir@gmail.comیابا شماره تلفن:09375029773 تماس بگیری با تشکر رضا سلطانی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر