درخواست اطلاعات در مورد بازی DIRT

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
سلام دوستان ... من میخوام بدونم که DIRT چه نوع بازی ای هست ؟ :confused:.... ( البته میدونم که نوعی رالی هست )
لطفا اونایی که بازی کردن اطلاعاتی رو در مورد این بازی به من بدن:p

بیشتر در مورد GAMEPLAY اش صحبت کنید ...
اگر هم میتونید با CARBON مقایسه اش کنید ...

:biggrin1::biggrin1::biggrin1:مرسی از شما:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

F1

کاربر سایت
Apr 21, 2008
32
البته اینجا جاش نیست(اخبار بازی) شما باید اول بگی باسه کدوم دستگاه میخوای بعد این تاپیک منتقل بشه به اونجا بعد بچه هایی که اون دستگاه دارن بیان بهت بگن چه جوریه اما از اونجایکه من هر 3 تاشون بازی کردم یه بازی فوقعلادست حرف نداره اخر بازیه البته بیشتر با دو کنسول 360 و ps3 بدلیل داشتن دسته اما گیمپلی بسیار خوبی داره و کنترلش بعد از مدتی کوتاه دستت میاد در مورد گرافیکشم که اخرش درکل بهترین بازی ریسینگی بود که من بازی کردم نیدفور اسپید کربن که اصلا قابل مقایسه باهاش نیست
از اونجایی که من در قسمت دستگاهات میبینم شما احتمالا psp ,pc دارین برای psp نمیدونم امده یا نه اما اگر باسه pc خواستی باید دقت کنی که حتمی باید سیستم خیلی قوی داشته باشی که بتونه در حد اون دو کنسول اجرا کنه و بتونی از بازی در بهترین کیفیتش لذت ببری

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
البته اینجا جاش نیست(اخبار بازی) شما باید اول بگی باسه کدوم دستگاه میخوای بعد این تاپیک منتقل بشه به اونجا بعد بچه هایی که اون دستگاه دارن بیان بهت بگن چه جوریه اما از اونجایکه من هر 3 تاشون بازی کردم یه بازی فوقعلادست حرف نداره اخر بازیه البته بیشتر با دو کنسول 360 و ps3 بدلیل داشتن دسته اما گیمپلی بسیار خوبی داره و کنترلش بعد از مدتی کوتاه دستت میاد در مورد گرافیکشم که اخرش درکل بهترین بازی ریسینگی بود که من بازی کردم نیدفور اسپید کربن که اصلا قابل مقایسه باهاش نیست
از اونجایی که من در قسمت دستگاهات میبینم شما احتمالا psp ,pc دارین برای psp نمیدونم امده یا نه اما اگر باسه pc خواستی باید دقت کنی که حتمی باید سیستم خیلی قوی داشته باشی که بتونه در حد اون دو کنسول اجرا کنه و بتونی از بازی در بهترین کیفیتش لذت ببری

من خودم اول توی اخبار بازی زدم ولی دیدم که خبری نیست که توی اون قسمت باشه ... چون شما دوستان دارین این بازی رو به من معرفی میکنین (واینکه برای همه هم است)پس به نظرم اینجا جای خوبیه ....

آره من برای pc پرسیدم ... حالا این بازی قابلیت تغییرات در ماشین رو داره ؟ ...

رم 2 گیگ ... سی پی یو amd athlon 64x2 dual core +4000 ... گرافیک 8400gs

:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

F1

کاربر سایت
Apr 21, 2008
32
اره سیستم خوب بجز گرافیکش که اونم بد نیست اما عالی نیست ولی اجرا میشه بازی در حد خوب امکان تغییر در بازی نیست دوست من فقط میتونی مسابقه بدی و از گرافیک بالای بازی لذت ببری از تصادفایی که میکنی اگر دوربین هم ببری داخل داشبورد دیگه حرف نداره اما قبل از بازی باید یه گیم پد بگیری چون فکر نکنم با کیبورد لذت داشته باشه
یه چیزی که من فهمیدم فکر کنم عشق بازی اسپورت کردن ماشینی و مسابقات خیابونی اگر اینجوری این بازی اصلا اون چیزی که فکر میکنی نیست یه بازی توی سبک واقعی این بازی که در نقش یه رالی توپ خوشت میاد امتحانش کن

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
یه چیزی که من فهمیدم فکر کنم عشق بازی اسپورت کردن ماشینی و مسابقات خیابونی اگر اینجوری این بازی اصلا اون چیزی که فکر میکنی نیست یه بازی توی سبک واقعی این بازی که در نقش یه رالی توپ خوشت میاد امتحانش کن

پیشنهاد خاصی داره ؟ .... توی این بازی توی تنظیمات موتور نمیشه دست زد؟:biggrin1:

F1

کاربر سایت
Apr 21, 2008
32
پیشنهاد خاصی داره ؟ .... توی این بازی توی تنظیمات موتور نمیشه دست زد؟:biggrin1:
چرا تنظیم داره اما اگر منظورت قدرتی کردن موتور باشه که نه بیشتر روی کمک فنرو اینجور چیزاست تغییر میدی اونم نه که بخوای عوضشون کنی میتونی بالا پایینشون کنی در این حد
شما باید بری فورزا2 بازی کنی که اونم باسه pc نیست مال 360 بازی تو این مایه ها یادم نیست بیشتر همین سریهای نیدفور اسپیدن که اینجور تغییرات میتونی بدی راستی اگر با گیم پلی وحشتناک نیدفور اسپید پرو استریت میتونی کنار بیای اونم بازی خوبیه;)از این لحاظ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر