*درخواست آواتار و امضا - قوانین پست اول خوانده شود *

arian007

کاربر سایت
Jan 4, 2006
353
ماله من چی شد ؟
43831297470227766864.gif

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
43831297470227766864.gif

آقا اگه میشه لوگو یکم وسط تر باشه و بالا تر باشه میدونید که چی میگم و اینطور که فهمیدم یه آواتارم میتونم درخواست کنم پس لطفا یه آواتا از beyond متحرک بزارید

ممنون

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
واقعا خجالت نمیکشین :| ببینید همچین تاپیکی به چه وضعی کشیده شده واقعا که:|
اون دوستمون اقای GFX که داشتن خیلی خوب به درخواستها رسیدگی میکرن بخاطره رعایت نکردن قوانین توسط بعضی از دوستان دیگه حتی به این تاپیک سر هم نمیزنه اینم از وضعه الانه تاپیک حتی دوستانی هم که به درخواستها رسیدگی نمیکنن قوانینو از پسته اول برای بقیه ی دوستان نقل قول میکنن و بضیی از دوستان هم که هروز درخواست میدن نکنین این کارارو بخاطره بهتر شدنه تاپیک میگم
ماشالا ماشالا هیچکسم بدش نیاد اسپم کنه:|
دوستان قصدم این نیست که کسی رو ناراحت کنم فقط میخوام تاپیکه به روزهای اوجش بر گرده و دیگه اینجوری نباشه از تمامه دوستان خواهش میکنم تاجای که ممکنه قوانینو رعایت کنن
ممنون
درضمن منظورم اصلا به شخصه خاصی نیست فقط حرفه دلمو زدم اگرم باعثه ناراحتی کسی شدم شرمنده
اگرم کسی ناراحت شده بگه تا یه عکس براشون بفرستم تا از دلشون دراد:bighug:

ibeast 7x
من ناراحت نشدم ولی چون بعد پست خودم بود گفتم الانه که دو هفته بن شم

کف کردم ولی حالا که گفتی میشه یه آواتار متحرک از beyond two souls بدی من نمیدونستم میشه آواتارم درخواست کرد هم امضا ممنون.
اول به تگه من نگاه کن من مدیرم ؟ ناظمم؟ چیکارم که بخوام بنت کنم؟:d
برای ساختنه اواتاره متحرک نیاز به برنامه ی photoshop cs6 هست ولی متاسفانه من چند روزی هست که این برنامه رو ندارم و از یه برنامه ی مشابه استفاده منکنم و با اون نمیشه اواتار و امضای متحرک درست کرد ولی قطعا دوستانه دیگه میتونن براتون اماده کنن
بعدشم عزیزم من این همه وقت گفتم قوانینو رعایت کنین بعد شما داری یه درخواسته جدید میدی:d

آخرین ویرایش:
Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
واقعا خجالت نمیکشین :| ببینید همچین تاپیکی به چه وضعی کشیده شده واقعا که:|
اون دوستمون اقای GFX که داشتن خیلی خوب به درخواستها رسیدگی میکرن بخاطره رعایت نکردن قوانین توسط بعضی از دوستان دیگه حتی به این تاپیک سر هم نمیزنه اینم از وضعه الانه تاپیک حتی دوستانی هم که به درخواستها رسیدگی نمیکنن قوانینو از پسته اول برای بقیه ی دوستان نقل قول میکنن و بضیی از دوستان هم که هروز درخواست میدن نکنین این کارارو بخاطره بهتر شدنه تاپیک میگم
ماشالا ماشالا هیچکسم بدش نیاد اسپم کنه:|
دوستان قصدم این نیست که کسی رو ناراحت کنم فقط میخوام تاپیکه به روزهای اوجش بر گرده و دیگه اینجوری نباشه از تمامه دوستان خواهش میکنم تاجای که ممکنه قوانینو رعایت کنن
ممنون
درضمن منظورم اصلا به شخصه خاصی نیست فقط حرفه دلمو زدم اگرم باعثه ناراحتی کسی شدم شرمنده
اگرم کسی ناراحت شده گه تا یه عکس براشون بفرستم تا از دلشون دراد:bighug:

کف کردم ولی حالا که گفتی میشه یه آواتار متحرک از beyond two souls بدی من نمیدونستم میشه آواتارم درخواست کرد هم امضا ممنون.

آقا آرین (arian 007) لطفا این امضامرو اصلاح کنید.

آقا اگه میشه لوگو یکم وسط تر باشه و بالا تر باشه میدونید که چی میگم و اینطور که فهمیدم یه آواتارم میتونم درخواست کنم پس لطفا یه آواتا از beyond متحرک بزارید

ممنون

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
یک آواتار از Logo بازی The Last of Us میخواستم که داخلش عکس Joel و Elie به صورت Gif تعویض بشه ... نوع حرکت هم روون باشه یهیهویی نباشه :d

ممنون

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,864
نام
میلاد
سلام

یه امضا از اثر انگشت میخواستم :d فکر میکنم اگه رنگ پس ضمینش با رنگ قالب سایت یکی باشه بهتره

k2c8fzae1b6z6e2sk18.png
t4tyboj3r9mkk75yvo8.png
m841qspbk4najnld3tsu.png

آقا آرین (arian 007) لطفا این امضامرو اصلاح کنید.
با قاب و بدون قاب
b3tkivkjmcot8w6viioa.gif
yqrewg4x2vvmt7jopfh.gif
rd1jj6vcuod64d4m4c.gif
0df9pnihjxdqitq43kab.gif

آخرین ویرایش:

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,864
نام
میلاد