*درخواست آواتار و امضا - قوانین پست اول خوانده شود *

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
سلام

دانیال جان اگه زحمت برات نمیشه

یه امضا میخوام که ترکیبی از The last of us و Gow:Ascension و Beyond - Two souls و GeoW : judgment میخوام .

عکس جوری باشه که کاملا مشخص کننده هر تیکه برا چه بازی هست ! ( مثلا Tlou عکس جوئل باشه یا اصلا یه جوری نوشته باشه The Last of us یا هر چی کلا .... )

اگه زیاد زحمتش میشه ولش کن ، خودتو خسته نکن داداش

قربونت

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دانیال میشه چنتا آواتار دیگه با همین تم برفی بزاری، امضا قشنگ بود ولی چند روزه هرکاری کردم این آواتار به دلم ننشست
امضا برفی متحرک هم اگه داشتی دریغ نکن برای ما
سلام دوستان
چندتا آواتار باحال از Assassin's Creed III و چندتا امضای قشنگ از Tomb Rider می خواستم
ممنون
سلام
اقا دانیال اگر زحمتی نیست یه امضا از محسن چاوشی و داریوش اقبالی هر دو در یک امضا باشه
دمت گرم
ممنون
امیدوارم خوشت بیاد محمد جان
اگر مشکلی داشت حتما بگو تا برطرف کنم

چند تا اواتار و امضا باحال از RE6 می خواستم ممنون از زحمات تمام دوستان:d

درود .
دوستان بزرگوار این عکس رو به سایز آواتار تبدیل کنند .. ;) ....
@ دانیال.
ممنون دانیال جان.اما زیاد به دلم نشست. امضا اون قسمتی که گوله در اومده خیلی مصنوعه. یک چیزی میخوام طبیعی باشه.اون دست هم نباشه.پس زمینش هم نقره ای مشکلی باشه.تفنگ هم به سمت چپ هم در اواتار و هم در امضا شلیک شه.بازم ممنون.
خواهش میکنم
-
عکس هایی که براتون گذاشتم بهترین چیز هایی بود که از این موضوع پیدا کردم و بهترش برای من امکانش نیست

چند تا دیگه براتون میذارم ، اگر بازم خوشتون نیومد
به دوستان دیگه بگید. شاید بتونن چیزی رو که میخواید براتون آماده کنن.
سلام
دانیال جان اگه زحمت برات نمیشه
یه امضا میخوام که ترکیبی از The last of us و Gow:Ascension و Beyond - Two souls و GeoW : judgment میخوام .
عکس جوری باشه که کاملا مشخص کننده هر تیکه برا چه بازی هست ! ( مثلا Tlou عکس جوئل باشه یا اصلا یه جوری نوشته باشه The Last of us یا هر چی کلا .... )
اگه زیاد زحمتش میشه ولش کن ، خودتو خسته نکن داداش
قربونت
درود دوست من
بحث زحمتش نیست
مساله اینه که امضای ترکیبی اونم از 4 تا بازی ، باعث میشه عکس ها کوچیک بشه و امضاء اون چیزی که میخواید نشه
شما 2 تا از این بازی ها رو انتخاب کن تا ازشون براتون امضاء ترکیبی بذارم

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
از این عکس یه آوتار و یه امضای متحرک از Max Payne 3 + یه عکس پروفایل از لوگوی Rockstar
دانیال جان می خوام این آواتار و امضا رو تا مدت ها عوض نکنم. پس بهترین کارت رو ارائه بده;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر