*درخواست آواتار و امضا - قوانین پست اول خوانده شود *

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
یه چندتا اواتار از الطیر و EZIO هم بگذاری بد نیست
خواهشا یکی بزاره
توی صفحات قبلی بچه ها و خودم خیلی زیاد گذاشتیم، فکرک نم باید یک فکری به حال این موضوع بکنم... :d

دوستان، یک ایده بدین، چون درخواست هست این تاپیک و ممکنه از هر موضوع چندین بار عکس گذاشته بشه برای جلوگیری از این امر چه کنیم!؟

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
توی صفحات قبلی بچه ها و خودم خیلی زیاد گذاشتیم، فکرک نم باید یک فکری به حال این موضوع بکنم... :d

دوستان، یک ایده بدین، چون درخواست هست این تاپیک و ممکنه از هر موضوع چندین بار عکس گذاشته بشه برای جلوگیری از این امر چه کنیم!؟
ميتوني تمام موضوع هايي كه گذاشتي يا لينك عكسا يا خود عكسا رو در صفحه اول قرار بدي كه ديگه درخواست تكراري نشه :d

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
اینو اگه میشه برا آواتار مناسبش کنید !
1253429133.gif

بفرمایید :

1 آواتار - 0 امضا

• Like
Reactions: Ἁlireza

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا

میتونی یه لیستی از اواتار هایی که گذاشتی توی صفحه اول قرار بدی البته 115 صفحه هست و وقط زیادی میبره !

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ضمن تشکر از دوستان هنرمندی که تو این تاپیک برای بچه ها امضا واواتار میسازن واقعا خسته نباشید:x
بیزحمت از Fable 3 چنتا اواتار وامضای خاص بزارید
ممنونم ازتون

T!tan

کاربر سایت
Aug 8, 2010
59
نام
سورنا جوانمرد

یه فهرست درست کن. البته چون خیلی وقت می بره، می گم از اون صفحه ای شروع کنید که آواتار ها ***** نشده اند.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++
آواتار و امضا از Alan Wake

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر