درخواست آموزش کامل اورکلاک xperia ray

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
سلام دوستان میخواستم cpu گوشیم رو اورکلاک کنم ولی بلد نیستم گوشیم هم روت نیست و رام اصلی روشه آندرویدش 2.3.4 هست،خواهشا رام و کرنل و هرچیز دیگه ای که لازم داره آموزش واسم بزارید،ممنون میشم

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
گوشی رو باید بوت لودرش رو آنلاک کنید برای اینکار لینک زیر رو بخونیدمن لینکه هستم!بعد برنامه setcpu رو دانلود و نصب و استفاده کنید...موفق باشید
دوست عزیز میشه لینک دیگه ای بدی اینجا باید عضو بشی و گوشیم واسه صفحه عضویت ارور میده،راستی بطور متوسط چقدر میتونم CPU و GPU رو اورکلاک کنم؟

آخرین ویرایش:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
خوب از یک جای دیگه عضو بشید..برید کافی نت از کامپیوتر منزل!هیچ کدوم نمیشه تو گوگل سرچ کنید باز کردن بوت لودر xperia ray
بعد ببینید کدوم رو میتونید عضو شید....
راستی بطور متوسط چقدر میتونم CPU و GPU رو اورکلاک کنم؟
نهایتا میتونید اون رو تا 1.6 بالا ببرید که همینشم زیاده و باعث گرم کردن میشه(سریعتر البته)اما خیلی خطر نداره...

پ.ن:حرف پایین تایید میشه عملا هیچ تاثیری نداره روی خود گوشی من خودم اون رو معمولا روی 800 هرتز میزارم که بیشتر شارژ نگه داره .....

آخرین ویرایش:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
اول اینکه باید بووت لودر گوشیت رو باز کنی با برنامه fast boot.

دوم باید کرنل کاستوم مناسب با رامت رو بریزی.

سوم باید گوشیت رو رووت کنی.

اگر اطلاعات اضافی میخوای باید بری داخل فروم اختصاصی xda dev که اونجا منبع هست ولی برای تازه کار اصلا فایده ایی نداره.
بهتره یه سر بری فروم موبایلستان.
دنگ فنگ کمی داره ولی شدنیه.
من خودم xperia neo دارم و تا 1.8 گیگاهرتز اور کلاک میشه.
منتها پدر شارژ گوشی در میاد و گوشی داغ میکنه.هیچ استفاده ایی هم نداره فقط برای بازی هست و اجرای امولاتورها .

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
خیلی ممنون از دوستان عزیز خب منم بخاطر بازی میخوام اورکلاک کنم ولی خواهشا یه لینکی بدید که همه چی توش باشه مث کاستوم رام و... که نیاز دارم چون اطلاعات خیلی کمی دارم فقط خودم یه بار آندرویدش رو به 4 ارتقاع دادم و بعد به 2.3.4 برگردوندم به وسیله فلش تولز

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
یعنی کسی نیست کمکم کنه؟!؟!!!!

Sony Ericsson - سايت تخصصي موبايل

این لینک مال همه گوشیهای سونی اریکسونه بگرد مدل گوشیت رو پیدا کن.

باید کرنل موبایلت رو عوض کنی برای این کار هم حتما باید بووت لودر گوشیت باز شده باشه .باید اموزش رو بخونی وبری داخل سایت سونی اریکسون کد مربوطه مال گوشیت رو بدی تا یه کد بهت بده که بتونی بازش کنی.
بعد از طریق fast boot کرنل گوشی رو عوض میکنی.
اموزشها همه اونجا هست!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر