درحواست ISO

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
من خودم تا حالا بازی ps2 رایت نکردم،اون سایت رو چون معتبر هست معرفی کردم.......
ولی در کل فکر نکنم رایتش سخت بشاه،فقط یه بنامه برای رایت فایل iso لازم دارید.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
Resume نداره حالم و حجم همه چی از بین برد
با نرم افزار مدیریت فلش گرفتم اما 600 مگ رفت نداشت افتضاح بود.8-|

GTA Sin City

کاربر سایت
Apr 6, 2014
64
Resume نداره حالم و حجم همه چی از بین برد
با نرم افزار مدیریت فلش گرفتم اما 600 مگ رفت نداشت افتضاح بود.8-|

شما کلا اشتباهت این بود که از Emuparadise دانلود کردی.

برای دانلود بازی های PS2 با قابلیت resume فقط باید از Romhustler دانلود کنید که کمتر کسی این سایت فوق العاده رو میشناسه.

بازی که شما میخوای لینکش اینجا بود با قابلیت ایست و پر سرعت:

WWE SmackDown! vs. Raw 2006 (USA) ROM / ISO Download for PlayStation 2 (PS2) - Rom Hustler

فقط قبلش باید تیک گزینه Use download accelerator and get recommended offers رو بردارید و بعد روی Single Archive Download کلیک کنید تا با نهایت سرعت توسط IDM دانلود اغاز بشه.

همه بازی های PS2 به صورت کالکشن تو این سایت موجود هستن.

موفق باشید.

• Like
Reactions: dani_redline

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
شما کلا اشتباهت این بود که از Emuparadise دانلود کردی.

برای دانلود بازی های PS2 با قابلیت resume فقط باید از Romhustler دانلود کنید که کمتر کسی این سایت فوق العاده رو میشناسه.

بازی که شما میخوای لینکش اینجا بود با قابلیت ایست و پر سرعت:

WWE SmackDown! vs. Raw 2006 (USA) ROM / ISO Download for PlayStation 2 (PS2) - Rom Hustler

فقط قبلش باید تیک گزینه Use download accelerator and get recommended offers رو بردارید و بعد روی Single Archive Download کلیک کنید تا با نهایت سرعت توسط IDM دانلود اغاز بشه.

همه بازی های PS2 به صورت کالکشن تو این سایت موجود هستن.

موفق باشید.

داداش دمت گرم کجا بودی این همه مدت . مرسی ازت . اگه اموزش قابل اطمینانی برای رایت کردن سراغ داری بگو که زیاد DVD نسوزونیم.:d

GTA Sin City

کاربر سایت
Apr 6, 2014
64
داداش دمت گرم کجا بودی این همه مدت . مرسی ازت . اگه اموزش قابل اطمینانی برای رایت کردن سراغ داری بگو که زیاد DVD نسوزونیم.:d

فایل ISO که از Romhustler دانلود کردید رو با آخرین ورژن Nero Express روی یک DVD با سرعت 4X رایت کنید.

( من از Nero Express 12 استفاده میکنم کافیه بعد از اجرا گزینه Image Project Copy --> Disk Image Or Saved Project رو بزنید و بعد ISO بازی روانتخاب کنید) و بعد بازی رو تو کنسول بزارید به بهترین نحو اجرا میشه.

خودم با همین روش اجرا میکنم همه بازی ها رو البته کنسولم فت هست.

موفق باشید.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام image بازی میخوام از فشرده سازی دربیارم روی 80 درصد ارور میده ، میزنه corrupt
درست و کامل دانلود نشده ایمیج بازی ؟
دوباره باید دانلود کرد؟

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
از صبح یه 10 تا دی وی دی به روش های گوناگون رایت زدم ، همشون از دم حروم شدن :d
یکی نیست یه آموزش تصویری بذاری ؟

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
سلام image بازی میخوام از فشرده سازی دربیارم روی 80 درصد ارور میده ، میزنه corrupt
درست و کامل دانلود نشده ایمیج بازی ؟
دوباره باید دانلود کرد؟
احتمال زیاد فایل خراب شده یه repair کن نشد باید دوباره دانلود کنی.سعی کن تو یه بار یا دیگه تهش یکی ۲ بار ایست دانلود رو تموم کنی و با یه آی پی باشه (مثلا مودم رو خاموش روشن نکنی یا با وی پی و این مسائل وصل نشی)

- - -ویرایش - - -

از صبح یه 10 تا دی وی دی به روش های گوناگون رایت زدم ، همشون از دم حروم شدن :d
یکی نیست یه آموزش تصویری بذاری ؟
با همون روشی که دوستمون بالا گفت رایت میشه ولی ممکنه بعضی رایتر جدیدا از سرعت پایین پشتیبانی نکنن.بهتره با یه رایتری که پشتیبانی میکنه تست کنی.نوع دی وی دی هم شرطه مثلا من رو princo اصل خوب جواب میگیرم.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اره princo خوبه ، ولی با خود نرم افزار image هم میشه رایت کرد ، خوبه ،
منم خودم مجبور شدم فایل ها رو دوباره جدا بگیرم و با نرافزار 7 zip بهم وصل کنم . جالا باید بزنم واسه رایت ببینم چی میشه .

- - -ویرایش - - -

آیا فایل فشرده اش پارت بندی شده؟
ایا در حین دانلود، خیلی قطع و رزیوم کردین؟
نه بیخیال یکجا گرفتم ولی دوباره جدا جدا تو 6 قسمت دانلودش کردم اینجوری بهتره ، حالا باید بهم وصلشون کنم و برم برای رایت کردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر