درایور جدید nvidia برای بازی GTA IV

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
بچه ها اگه این درایور رو یرای لپ تاپ پیدا کردین حتما بزارین.آخه من یکی دانلود کردم نصب نشد.فکر کنم درایورهای لپ تاپ و دسکتاپ با هم فرق میکنن.مدل لپ تاپم Dell Vostro 1500 هست.مرسی

• Like
Reactions: гадюка

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,764
نام
فرشید
دوست عزیز، شما حتما درایورکارتای PC رو دانلود کردی که نصب نشده، تا اونجایی که من می دونم هم Nvidia برای تراشه های موبایلش هنوز درایور جدیدی نداده(گرافیک شما هم فک کنم 8400M GS 128 هست که البته با 8400 روی PC فرق داره) و با رم گرافیک 128 روی PC هم فک نکنم درس کار کنه چه برسه به لپ تاپ.
گذشته از اینها چی شده که فکر کردی بازی سنگینی مثل GTA رو میشه روی لپ تاپ اجرا و درس بازی کرد؟، اینجور بازیها معمولا بصورت رسمی از تراشه های موبایل پشتیبانی نمی کنن و اگرم اجرا شن خیلی کند یا با ایراد اجرا میشن.

تنها شانسی که داری اینه که با همون درایور قبلی خودت امتحانش کنی. یا از اینجا دانلود کنی.

آخرین ویرایش:

onikzeh

کاربر سایت
Jan 9, 2008
63
نام
كاميار
بچه ها اگه این درایور رو یرای لپ تاپ پیدا کردین حتما بزارین.آخه من یکی دانلود کردم نصب نشد.فکر کنم درایورهای لپ تاپ و دسکتاپ با هم فرق میکنن.مدل لپ تاپم Dell Vostro 1500 هست.مرسی

میتونی از درایور های این سایت http://www.laptopvideo2go.com/drivers استفاده کنی
اول ببین چیپ ستت چیه بعد آخرین درایوری که چیپ ستت رو ساپورت میکنه دانلود کن

به طرز محسوسی پرفرمنست بهتر میشه ولی انتظار معجزه هم نداشته باش!:-"

(در ضمن من فکر نمی کنم بشه با این کارتها درست و درمون بازی کرد. خودم Latitude D830 دارم با گرافیک Quadro NVS 140M 256)

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
دوست عزیز، شما حتما درایورکارتای PC رو دانلود کردی که نصب نشده، تا اونجایی که من می دونم هم Nvidia برای تراشه های موبایلش هنوز درایور جدیدی نداده(گرافیک شما هم فک کنم 8400M GS 128 هست که البته با 8600 روی PC فرق داره) و با رم گرافیک 128 روی PC هم فک نکنم درس کار کنه چه برسه به لپ تاپ.
گذشته از اینها چی شده که فکر کردی بازی سنگینی مثل GTA رو میشه روی لپ تاپ اجرا و درس بازی کرد؟، اینجور بازیها معمولا بصورت رسمی از تراشه های موبایل پشتیبانی نمی کنن و اگرم اجرا شن خیلی کند یا با ایراد اجرا میشن.

تنها شانسی که داری اینه که با همون درایور قبلی خودت امتحانش کنی. یا از اینجا دانلود کنی.

آقا فرشاد تا چیزی ندیدین اظهار نظر نکنین.من بازیو بدون هیچ مشکلی اجرا کردم.حتی رزولیشن هم روی 1024 گذاشتم.گرافیکم هم Geforce 8600M GT هست RAM هم 3 گیگ.CPU: intel 2.5 .core2due الان هم ورژن درایورم 176.44 هست که گفتم شاید این درایور جدید بهتر باشه.مرسی از راهنماییتون.اینم بگم که بازیو با ویستا اجرا کردم.

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
میتونی از درایور های این سایت http://www.laptopvideo2go.com/drivers استفاده کنی
اول ببین چیپ ستت چیه بعد آخرین درایوری که چیپ ستت رو ساپورت میکنه دانلود کن

به طرز محسوسی پرفرمنست بهتر میشه ولی انتظار معجزه هم نداشته باش!:-"

(در ضمن من فکر نمی کنم بشه با این کارتها درست و درمون بازی کرد. خودم Latitude D830 دارم با گرافیک Quadro NVS 140M 256)

مرسی آقا دانلود کردم ولی نصب نشد.این سایته برایه لپ تاپه ولی همه درایوراش برایه Pc هست.من تا حالا هر چی درایور از تو این سایت برای لپ تاپم دانلود کردم نصب نشده.چرا nvidia هم زمان برای لپ تاپ و پی سی درایور درست نمیکنه؟

onikzeh

کاربر سایت
Jan 9, 2008
63
نام
كاميار
مرسی آقا دانلود کردم ولی نصب نشد.این سایته برایه لپ تاپه ولی همه درایوراش برایه Pc هست.من تا حالا هر چی درایور از تو این سایت برای لپ تاپم دانلود کردم نصب نشده.چرا nvidia هم زمان برای لپ تاپ و پی سی درایور درست نمیکنه؟

ببین باید بین درایور ها اونی که مدل کارتت توی قسمت Original INF only supports: هست رو دانلود کنی مثلا من آخرین درایوری که برام مناسبه (نصب میشه) این صفحه هست : http://www.laptopvideo2go.com/drivers/vista/176.44 یعنی ورژن 176.44 در حالی که الان جدید ترین ورژن درایور سایت 180.70 هست!برو توی Device Manager بعد Display Adapters
توی این قسمت کارت گرافیکت رو انتخاب کن و روش رایت کلیک کن ، بعد Properties رو بزن ،تو این صفحه برو تو تب Details بعد از توی کمبو باکس Property گزینه Hardware Ids رو انتخاب کن حالا مدل کارتت رو از این قسمت یادداشت کن مثلا برای من که NVS 140M هست کارتم اینه : PCI\VEN_10DE&DEV_0429&SUBSYS_01FE1028
بعد توی این صفحه سرچ کن : http://www.laptopvideo2go.com/drivers
ضمنا اسم کارتت هم حتما باید تو قسمت Original INF only supports باشه!(آخرین درایور همیشه درایور کارت شما نیست)
امیدوارم کمک کرده باشم :cheesygri

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
مرسی آقای mahdysh.انگار جدیدا nvidia درایورهای notebook هم میزاره. آقای onikzeh من اینجا گفتین نگا کردم اینارو نوشته: PCI\VEN_10DE&DEV_0407&SUBSYS_02281028&REV_A1 ------------------------------------------------------------------------- PCI\VEN_10DE&DEV_0407&SUBSYS_02281028 ------------------------------------------------------------------------- PCI\VEN_10DE&DEV_0407&CC_030000 ------------------------------------------------------------------------- PCI\VEN_10DE&DEV_0407&CC_0300 ------------------------------------------------------------------------- حالا باید چی کنم؟

آخرین ویرایش:

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
سوال

من سیستمم اینه
VGA 8600 GTS 256
CPU core 2 due 6550
RAM 2*1 OCZ 667
ویندوز ویستا

بازی gtaIV رو گرفتن نصب کردم .
رزولوش رو بیش از 600*800 که می گذارم ، قبول نمیکنه میگه سیستم نمیکشه !
آیا واقعا اینطوریه با این مشخصات سیستمی که من دارم یا مشکل از جای دیگست ؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
من سیستمم اینه
VGA 8600 GTS 256
CPU core 2 due 6550
RAM 2*1 OCZ 667
ویندوز ویستا

بازی gtaIV رو گرفتن نصب کردم .
رزولوش رو بیش از 600*800 که می گذارم ، قبول نمیکنه میگه سیستم نمیکشه !
آیا واقعا اینطوریه با این مشخصات سیستمی که من دارم یا مشکل از جای دیگست ؟
متوجه نشدم؟
يعني تو يه اروري مستقيما ميگه سيستم نميكشه!؟؟:biggrin1: من تا حالا همچين اروري نديدم.
سيستم شما راحت اين بازي رو جواب ميده. درايورتو آپديت كن. شايد مشكلت برطرف شد.

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
سوال

متوجه نشدم؟
يعني تو يه اروري مستقيما ميگه سيستم نميكشه!؟؟:biggrin1: من تا حالا همچين اروري نديدم.
سيستم شما راحت اين بازي رو جواب ميده. درايورتو آپديت كن. شايد مشكلت برطرف شد.

نه اون قسمت که تنظیمات گرافیک بازی هست . اون پایین منابع رو نوشته مثلا نوشته 237 225 بعد تنظیمات رو که بالا میبری این عدد دوی بالا میره و وقتی از عدد سمت راست بیشتر میشه قرمز میشه .
من وقتی رزولوش رو بالای 600*800 می گذارم قرمز میشه و می نویسه که از منابع شما بیشتر شده و اخطار میده داخل همین صفحه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر