دانلود Infinity Blade گرافیک کنسول روی آیفون

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
پس از آن با منتشر کردن نسخه دمو بازی همه را شیفته گرافیک باور نکردنی خود کرد به طوری که همگان منتظر انتشار نسخه نهایی آن بودند.
به احتمال زیاد بهترین بازی سال ایفون هم می شود

اقا من گیم پلی بازی دیدم واقعا باور نکردنی هست دیگه از این بهتر نمی شه

حسين جان لينك از in game داري بده ببينيم ازش !
من هنوز از جريان بازيش نديدم !
يعني از rage شاختره؟ :-/

FALCON6

کاربر سایت
Jul 20, 2009
157
نام
amir
اگر واقعیت را بخواهید که کمی تلخه:
بازی با توجه به گرافیک بسیار خوبشش و موتورUE یکی از افتضاح ترین گیم پلی های جهان رو داره و به این صورت هست که شما در بازی هیچ گونه آزادی عملی نداری و نمیتونی محیط رو چرخ بزنی فقط باید باس ها رو پشت سرهم بزنی بکشی همین...
سبکشم که Role-Playing هست

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اگر واقعیت را بخواهید که کمی تلخه:
بازی با توجه به گرافیک بسیار خوبشش و موتورUE یکی از افتضاح ترین گیم پلی های جهان رو داره و به این صورت هست که شما در بازی هیچ گونه آزادی عملی نداری و نمیتونی محیط رو چرخ بزنی فقط باید باس ها رو پشت سرهم بزنی بکشی همین...
سبکشم که Role-Playing هست
اگه میخواستن ازاد بزارن بازیکن رو فکر کنم بازی میرفت بالای 1.5 گیگ!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
این بازی بی نظیره . یعنی دقیقا در حد 360 و ps3 ولی با کمی محدودیتهای حرکتی ولی بشدت جذابه از لحاظ بصری . من که نمیدونم ایفون میخواد به کجا برسه ولی سونی و ماکروسافت کم کم باید یه فکری بحال کنسولاشون بکنن .

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
به‌نظرم این بازی بیشت برای نشون دادن قدرت موتور گرافیکی Unreal Tech بوده. منتظر بازی‌های بیشتر با این موتور خدا هستیم :D

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
به‌نظرم این بازی بیشت برای نشون دادن قدرت موتور گرافیکی Unreal Tech بوده. منتظر بازی‌های بیشتر با این موتور خدا هستیم :D

اقا انجين كه حرفي توش نيست ! اين بيشتر شبيه به رخ كشيدن ايفون و به خصوص ايفون 4 هست !
وگرنه كيو ميشناسي بدونه بازي چيه و موتور يو اي رو نشناسه ;)

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
ورژن جدید بازی هم اومد ، اینجا گذاشتم ، کسانی که علاقه دارند ببیند و دانلود کنند ، بیان اینجا

ورژن جدید بازی 10 دشمن جدید و چند محل مبارزه جدید داره+ اسلحه های بیشتر
من فکر میکنم ارزش دوباره بازی کردن رو داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر