دانلود GamePort ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

tehrani

کاربر سایت
Nov 9, 2006
59
از کجا میتونم gamePort + Crack رو دانلود کنم ؟
البته ورژن 4 به بالا

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
نرم افزار های روز
درخواست نرم افزار هاي كاربردي
8.gif

TheAgent

کاربر سایت
Feb 28, 2007
4
آقا SmartLaunch خیلی پیچیدس به درد ایران نمیخوره. به جاش یه برنامه پیدا کردم مجانی میتونین دانلود کنین حالشو ببرین:
http://www.ParsoftStudio.ir/products/GameHouse/default.aspx

اسمش "بازیکده" (GameHouse) هستش دو زبونس (فارسی و انگلیسی) فکر کنم ایرانی باشه ولی نمیدونم شاید دزدیدن زبون فارسی بهش اضافه کردن ولی من تو همدان نصب کردم ته برنامس!

mafia_forever

کاربر سایت
Dec 2, 2005
678
نام
Mohsen
کسی کرک smart lunch رو می دونه از کجا میشه گیر اورد

boydread

کاربر سایت
Dec 3, 2007
2
اینم NetworkManager به جای Gameport.

[FONT=Times New Roman (Arabic)]اینم
[/FONT]
NetworkManager [FONT=Times New Roman (Arabic)]به جای[/FONT] Gameport.

[FONT=Times New Roman (Arabic)]آقا توپه رفیقم نوشته .نبینی از دستت رفته هو ظاهر بسیار زیبا

[/FONT]
.

[FONT=Times New Roman (Arabic)]کاملا فارسی[/FONT]
[FONT=Times New Roman (Arabic)]از این سایت میتونید عکس های محیط برنامه رو ببینید.[/FONT]
[FONT=Times New Roman (Arabic)]فیلم آموزشی کانفیگ و راه اندازی و امکانات برنامه هست.میتونید دانلود کنید.[/FONT]
www.fanoosit.com
.[FONT=Times New Roman (Arabic)]در قسمت سرور[/FONT]
[FONT=Times New Roman (Arabic)]۱​
[/FONT]
: [FONT=Times New Roman (Arabic)]تاریخ شمسی داره[/FONT]
[FONT=Times New Roman (Arabic)]۲[/FONT]: [FONT=Times New Roman (Arabic)]گزارش دهی عالی داره[/FONT]
[FONT=Times New Roman (Arabic)]۳[/FONT]:[FONT=Times New Roman (Arabic)]قفل برنامه[/FONT]
[FONT=Times New Roman (Arabic)]۴[/FONT]:[FONT=Times New Roman (Arabic)]نمایش تمام سیستم ها[/FONT]
[FONT=Times New Roman (Arabic)]۵[/FONT]: [FONT=Times New Roman (Arabic)]بک آپ گیری عالی با قابلیت بازگشت[/FONT]
[FONT=Times New Roman (Arabic)]۶[/FONT]:[FONT=Times New Roman (Arabic)]حالت های کاری متفاوت حالت بازی و اینترنت و ادمین که در حالت ادمین پول کم نمیشه و حالت های دیگه هر کدوم مبلغ خاصی کم میکنن[/FONT].
[FONT=Times New Roman (Arabic)]در قسمت کلاینت یا یوزر[/FONT]
[FONT=Times New Roman (Arabic)]۱​
[/FONT]
: [FONT=Times New Roman (Arabic)]نمایش زمان باقی مانده[/FONT]
[FONT=Times New Roman (Arabic)]۲[/FONT]: [FONT=Times New Roman (Arabic)]نمایش لقب[/FONT]
[FONT=Times New Roman (Arabic)]۳​
[/FONT]
: [FONT=Times New Roman (Arabic)]امکان دریافت گزارش از مجموع پرداختها[/FONT]
[FONT=Times New Roman (Arabic)]۴[/FONT]: [FONT=Times New Roman (Arabic)]نمایش عکس بازیها[/FONT]
[FONT=Times New Roman (Arabic)]۵[/FONT]: [FONT=Times New Roman (Arabic)]دارا بودن یه[/FONT] Music Player [FONT=Times New Roman (Arabic)]بسیار زیبا[/FONT]
[FONT=Times New Roman (Arabic)]۶[/FONT]: [FONT=Times New Roman (Arabic)]نمایش عکس برای هر یوزر به صورت انتخابی[/FONT]
[FONT=Times New Roman (Arabic)]۷[/FONT]: [FONT=Times New Roman (Arabic)]امکان نوشتن فارسی اسم بازی ها و برنامه ها[/FONT]
[FONT=Times New Roman (Arabic)]۸[/FONT]: [FONT=Times New Roman (Arabic)]جلوگیری کامل از هرگونه نفوذ به ویندوز[/FONT]
.... [FONT=Times New Roman (Arabic)]و بسیاری امکانات دیگه که خودتون متوجه اون خواهید شد[/FONT].​

آخرین ویرایش:

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
کسی این نرم افزار رو داره واسه دانلود یا فروش بزاره.

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
NetworkManager يا كلاهبرداري (بهروز عباسي )

سلام ...
نميدونم تا حالا فكر كنم اسم اين برنامه رو شنيده باشيد ...
يك كلام : بيش از 50 نفر تا حالا ولشون به فنا رفت ....
اگه جايي اسم NetworkManager و بهروز عباسي با شماره موبايل 09192189221 رو شنيديد اصلا اعتماد نكنيد چون مايه رو كه گرفت موقع دادن سريال فعال سازي برنامه ديگه شما بايد با خيالاتتون ور بريد :cheesygri
رفيق من الان 30000 تومن مايه رو از دست داد و بعدش رفت تحقيق كرد ديد اصلا اين يارو سر چندين گيم نت هم اين بلا رو آورده :laughing:
ميگه موقع خريد به موبال جواب ميده بعد بعد از خريد (واسه دادن سريال نامبر ) الان يك ماه هست كه كسي گوشي رو برنميداره:p
ميگم كسي اين بهروز عباسي رو نميشناسه

vixen357ka

کاربر سایت
Mar 3, 2008
35
همين boydread بهروز عباسي هستش
كه خيلي ساپورتش عاليه
واقعا سنگ تموم ميذاره
اگه واسه پشتيباني پيداش كردي ، واقعا حادثه عجيبيه !

Amir_ariamehr2003

کاربر سایت
May 16, 2006
32
نام
Amir
سلام بچه ها اگه جاش اینجا نبود همین الان معذرت خواهی میکنم
من گیم پورت رو تقریبا کامل بلدم و فقط میخواستم بدونم که چطوری میشه بر اساس پول دریافتی وقت رو کامپیوتر حساب کنه
مثلا یه نفر 555 تومن میده و نمیشه خودمون وقت رو تعیین کنیم و مقدار پول رو به نرم افزار گیم پورت بدیم و گیم پورت خودش وقت رو محاسبه کنه؟؟؟؟

BePro

کاربر سایت
Jun 8, 2009
13
اسمارت لانچ بهترین گزینه در دنیاست چه برای Gamenet و چه برای Cafe الان کرک شده نسخه 4.1 اش هم هست یکم راه اندازی و یاد گرفتن کار باهاش سخت ولی بسیار قوی

Gameport آسان ولی هم پر از باگ و هم اصلا قابل اعتماد نیست و اطلاعات اصلا قابل کنترل نیستند گزارش های درست و حسابی نمی ده و ...

یک گزینه خوب دیگه internet Cafe ولی بازم Smartlaunch بهترینه

boydread

کاربر سایت
Dec 3, 2007
2
سلام .شرمنده چون مجبور شدم پست بدم چون واقعا" پشت سرم بد صحبت شده.
برنامه نتورک منیجر فارسی به شرکت فانوس آی تی فروخته شده همینجا اعلام میکنم که تمام کسانی که ادعا میکنن که در حقشون کم کاری شده با این 3 شماره شرکت تماس بگیرن و مشکلشون برطرف بشه(اگه مشکلی واقعا" باشه)
33451686-021
09126800070
09194697535
این برنامه رو این شرکت قرار شد ساپورت کنه و به مشتریان قبلی هم خدمات بده.
سایت شرکت www.fanoosit.com هستش .لطفا بیجا قضاوت نکنین.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر