دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

kiyor

کاربر سایت
Feb 4, 2017
10
سلام دوست عزیز.
شما اگه اپدیت بازی رو میگیرین حتما اپدیت ریجن 2 رو بگیرین. ریجن اپدیت با بازی باید یکی باشه. شما فقط تو استور بازی به مشکل میخورین چون ریجن اکانتتون 1 هست و بازی 2 اگرنه برای خود بازی اگه اپدیت رو درست گیرین به مشکلی نمیخورین.
مرسی دوست عزیز

• Like
Reactions: RoCoCo

vahid najafi

کاربر سایت
Apr 3, 2017
5
سلام بچه ها یکی از دوستان تو یه پستی اومد یه برنامه معرفی کرد که ظاهرا گفته بود یه سایت روسی یه برنامه داده اخرین اپدیت بازیارو میگه ، البته اولش باید کد بازیو بدی ، مثلا بگی cuh2222 بعد خودش میگه ، خیلی دنبال اونم اگه بگین ممنون میشم

graywarden

کاربر سایت
Oct 27, 2011
15
نام
ramin
دوستان من با کار با نرم افزار مشکل ندارم ولی هر موقع واسه بازی که قبلا با نرم افزار دانلود کردم آپدیت میاد بخوام با نرم افزار دوباره آپدیت کنم مشکل می خورم. مثلا الان واسه بازی call of duty infi...warfare آپدیت 1.12 اومده سایزشم 3.016 gb . الان من بخوام با نرم افزار آپدیتو بگیرم نزدیک 9 gb آپدیت می خواد بکنه. تا اونجا که من فهمیدم با نرم افزار آپدیت کنی از اول شروع به دانلود میکه انگار . می خواستم بدونم الان من این 3 تا فایل که 9 گیگ میشه کلا رو دانلود کنم بعد چجوری استفاده کنم ؟آخه رو ps4 برای من 3 گیگ بیشتر آپدیت نیومده چجوری این 9 گیگو میخواد جا کنه ؟ خودش اتوماتیک مثلا اگه فایل 0 رو بزارم قبلا نصب شده باشه میگه فایل بعدی رو بزار؟ تا اونجا که به جایی که می خواد آپدیت جدید شه برسه بعد شروع کنه به آپدیت؟ یا باید بازی رو از اول پاک کنم برارم با psx با لینکای جدید نصب بشه ؟ بعد یک سوال دیگه که مربوط به همین میشه الان من دیتا هایی که دانود میکنم اگه یک روزی بخوام نصب کنم چجوری باید نصب کنم ؟ الان واسه همین بازی من قبلا نزدیک 5 تا فایل 4 گیگی و یک فایل 2 گیگی واسه آپدیت ورژن 1.11 دانلود کردم و این آپدیت جدید که 1.12 نزدیک 9 گیگ اگه دانلود کنم . الان روزی که من بخوام از اول نصب کنم نرم افزار چجوری اون2 گیگی که از آپدیت قبلی مونده رو به آپدیت جدید اضافه میکنه چون هم اسم هم شماره آپدیت عوض میشه دیگه. بعد من چرا فایلا رو تو یک پوشه میریزم خودش اوماتیک به ترتیب شماره ها رو تو psx اضافی نمیکنه باید هی دستی اضافی کنم . ممنون اگه کسی راهنمایی کنه در ضمن تیک گزینه auto replace file رو هم زدم ولی انگار کار مکیکنه

sami32

کاربر سایت
Apr 7, 2017
2
یه سوال من مثلا یه بازی از استور مخرم.. یشم ظرفیت 2
میتونم بازی به دو نفر دیگه بدم ظرفیت 3 آنلاین و ظرفیت 1 افلاین

حالا از کجا بفهمم کدوم به کی بدم کدوم میشه ظرفیت 3 و کدوم میشه ظرفیت 1

بعدا اگه من اکتیو کنم... ظرفیت من از حالت 2 تکون نمیکنه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام بچه ها یکی از دوستان تو یه پستی اومد یه برنامه معرفی کرد که ظاهرا گفته بود یه سایت روسی یه برنامه داده اخرین اپدیت بازیارو میگه ، البته اولش باید کد بازیو بدی ، مثلا بگی cuh2222 بعد خودش میگه ، خیلی دنبال اونم اگه بگین ممنون میشم

اگر کسی دارش ممنون میشم؟
ساده‌ترین روش یافتن لینک آپدیت بازی‌ها

kiyor

کاربر سایت
Feb 4, 2017
10
سلام دوستان وقت بخیر.من گاد اوف وار ۳ رو دیجیتالی خریدم بعد دیتارو ریختم و بازی اجرا شد ولی از مرحله ۹ ب بعد برا ورود ب مرحله بعد دانلود میخاد حدود ۷۰ مگ بنظرتون مشکل چیه

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
سلام دوستان وقت بخیر.من گاد اوف وار ۳ رو دیجیتالی خریدم بعد دیتارو ریختم و بازی اجرا شد ولی از مرحله ۹ ب بعد برا ورود ب مرحله بعد دانلود میخاد حدود ۷۰ مگ بنظرتون مشکل چیه
خب دانلود کن 70 مگ بیشتر نیست

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
با سلام
دوستان امکان ریختن دیتا بدون انلاین شدن کنسول هست ؟
من استارت اولیه دانلود بازی رو زدم ولی دیگه دیتا رو نریختم
اگر میشه لطفا اموزش رو قرار بدید
با تشکر

سلام دوباره
دوستان این کد ایدیه بازی مهم هستش میخواستم دیتای یکی 2 تا از بازیها رو دانلود کنم دیدم با 2 تا ایدی یا 3 تا ایدی مختلف بودن(به غیر از رجین)
مثلا ايدي بازي : CUSA04480 - CUSA04551
من بازیم رجین 2 هستش با هر کد ایدی که باشه میتونم دانلود کنم و انتقال بدم و بازی کنم یا نه
تو سایت زده بود اگر ایدیش یکی نباشه بازی نمیاد این درسته؟

Last edited by a moderator:

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
سلام دوباره
دوستان این کد ایدیه بازی مهم هستش میخواستم دیتای یکی 2 تا از بازیها رو دانلود کنم دیدم با 2 تا ایدی یا 3 تا ایدی مختلف بودن(به غیر از رجین)
مثلا ايدي بازي : CUSA04480 - CUSA04551
من بازیم رجین 2 هستش با هر کد ایدی که باشه میتونم دانلود کنم و انتقال بدم و بازی کنم یا نه
تو سایت زده بود اگر ایدیش یکی نباشه بازی نمیاد این درسته؟
درود
بله مهمه
شما باید از PSX یا از سایت کد دیتا رو بگیری . بعد طبق همون و عین همون دیتا رو دانل.د کنی

• Like
Reactions: mehrdadb3

m_saeed63

کاربر سایت
Jan 22, 2015
11
سلام راهی هست از اپدیت اتوماتیک بازی ها جلوگیری کنیم؟
نمی خوام اینترنت کنسول رو قطع کنم میخوام فقط بازیها اپدیت نشه!
دیشب داشتم بازی می کردم بعد یهو پیغام اومد اپدیت کال اف اینفینی نصب شد!!!
4 گیگ از حجمم رفت

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
درود
بله مهمه
شما باید از PSX یا از سایت کد دیتا رو بگیری . بعد طبق همون و عین همون دیتا رو دانل.د کنی
ممنون
تو اکانتم همینطوره؟ من اول باید اکانت رو بگیرم ببینم بازیش کد ایدیش چیه بعد طبق اون دیتاش رو دانلود کنم درسته؟

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
ممنون
تو اکانتم همینطوره؟ من اول باید اکانت رو بگیرم ببینم بازیش کد ایدیش چیه بعد طبق اون دیتاش رو دانلود کنم درسته؟
بله

سلام راهی هست از اپدیت اتوماتیک بازی ها جلوگیری کنیم؟
نمی خوام اینترنت کنسول رو قطع کنم میخوام فقط بازیها اپدیت نشه!
دیشب داشتم بازی می کردم بعد یهو پیغام اومد اپدیت کال اف اینفینی نصب شد!!!
4 گیگ از حجمم رفت
درود

خدمت شما :

Automatic Downloads | PlayStation®4 User's Guide

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: m_saeed63

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
سلام میشه بگید چجوری به صورت افلاین دیتا رو منتقل کنم البته به صورت وای فای
من کنسول رو به صورت وای فای با مودم ست کردم تو برنامه psx هم فولدر بازی رو معرفی کردم ولی وقتی تیک اینترنت کنسول رو برمیدارم دیتا منتقل نمیشه و قطع میشه تیک رو که میزنم میره میگیره حالا من نمیدونم داره از نتم مصرف میکنه یا نه

mmk2008

کاربر سایت
May 5, 2009
272
نام
ℳostaan
دوستان خواهشا یه کمکی کنید، من آپدیت 1.22 آنچارتد4 رو 12 گیگ دانلود کردم، طبق آموزش پیش رفتم، آنتی ویروس و فایروال هم غیرفعال کردم ولی وقتی psx رو باز میکنم این ارور رو میگیرم:
input string was not in a correct format
و وقتی فایلی از ps4 رو دانلود میزارم توی psx هیچی نشون نمیده
هم با لپ تاپ(ویندوز10) امتحان کردم هم با PC(ویندوز8.1)
چه کنم بنظرتون؟ میترسم اینا دوباره آپدیت بدن اینهمه دانلودم حروم شه...
توی اینترنت هم هرچی سرچ زدم نتونستم راه حلی پیدا کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر