دانلود فوتبال 2004 پلی استیشن 1 (PS1)

hamid-bazicenter

کاربر سایت
Jan 20, 2022
14
واقعا دمت گرم
خواهش میکنم داداش توضیحات رو تو پیوسن وینرر کامل دادم بخون- با ابدیت 2019 از همان قالب 2004 چمن سن سیرو راه راه هستش و هردو رونالدوها-رونالدو برزیلی وکریستیانو رونالدو وکارلوس تورئال هستند- ومسی و نیمار و رونالدینیو توی بارساهستند و . . .-- Winning Eleven_2004_Update ta Setaregane 2019_Lige Ghahramanane Europa_(Made Usa_Japan)_Full HD_Original
سلام
آقا دمت گرم:x
خاطراتمونو زنده کردی باش:)
فقط یادمون انداختی که پیر شدیم رفت:-<

hamid-bazicenter

کاربر سایت
Jan 20, 2022
14
واقعا دمت گرم
با اولترا ایسو به پسوند BINیا IMAGE تبدیل کنید بهتره، 2 فایل با پسوند BIN و CUE را براتون میسازه و با شبیه ساز epsxe ورژن 7 که راحت هم نصب میشه می تونید بر روی کامپیوتر بازی کنید.
با برنامه UltraISO میشه به پسوندIMAGE یا BIN/CUE تبدیلش کرد. که IMAGE بهتره مثل عکس تو پیوست
اینم برنامه شبیه ساز نصبی epsxe 1.7.0 که سرچ کنید من تنظیماتش رو تو پیوست گذاشتم با خود شبیه ساز رو هم تو پیوست گذاشتم -تنظیماتش رو دقیقا مثل من انجام بده - فوق العاده ه ه ه ه ه ه هههههههه میشه-دقت کن

Attachments

• Akshaie tanzimate_A-(Aisisaft _ 2019_4k_ultra)_Orjinal _ ia haman epsxe 1.7.0.rar
    585.9 KB · مشاهده: 17

hamid-bazicenter

کاربر سایت
Jan 20, 2022
14
داداش من در پیوست فایل این پایین لینک بازی رو وتوضیحات کامل رو گذاشتم و همچنین درسایت فورشیرد www.4shared.com این رو گذاشتم با لینک دانلود Winning Eleven_2004_Update ta Setaregane 2019_Lige Ghahramanane Europa_(Made Usa_Japan)_Full HD_Original - Download - 4shared - hamid a - وفایل را باید باوینرر باز کنی با این اسم روبرو هستش سرچ کن گذاشتم : Winning Eleven_2004_Update ta Setaregane 2019_Lige Ghahramanane Europa_(Made Usa_Japan)_Full HD_Original
برای دوستان که در شبیه ساز واجرای 4نفره فوتبال Winning Eleven_2004 مشکل خوردن مشکلی نیست زنگ بزنید بگید واسه بازی 2004 توضیحات بهتر شماره تماسم 09224529114

آخرین ویرایش:

hamid-bazicenter

کاربر سایت
Jan 20, 2022
14
دوستان با این شبیه ساز وتنظیماتش مینونید4نفره و2به2 وفول اچ دی باتنظیمات که پیوست کروم بازی Winning Eleven_2004_Update ta Setaregane 2019یا همان کاملتر Winning Eleven_2004_Update ta Setaregane 2019_Lige Ghahramanane Europa_(Made Usa_Japan)_Full HD_Original را انجام دهید-همچنین شبیه ساز ایسیسافت یا اکسپی 1.7.0را چند بار در فایل جدا از درایو سی نصب کنید با هر سیو جدا وهیچکدوم بعد تعویض ویندوز پاک نمیشند و همچنین
با درود
فوتبال 2004 برای پلی استیشن 1 (winning eleven 2004 ps1) را می‌تونید از لینک زیر دانلود بنمایید هم در سایت پرشین گیگ آپلود شده و هم در گوگل درایو. برای دانلود از گوگل درایو اگر نیاز شد از فیلتر شکن استفاده کنید و برای اینکه حجمش زیاد بود به 3 فایل با پسوند rar بخش شده است و بعد از اینکه با برنامه winrar (یا هر برنامه دیگه‌ای که می‌تونید این سه فایل unrar کنید) این 3 فایل را unrar کردید (برای اینکه بتونید unrar کنید باید همه 3 فایل را دانلود کرده باشید) اگر پسوند ایمج گرفته شده nrg بود و برنامه شبیه‌ساز شما این پسوند را پشتیبانی نمی‌کند برای اینکه در برنامه‌های شبیه ساز بتوانید بازی کنید از برنامه‌هایی که برای تبدیل فایل با پسوند nrg به فایل با پسوند bin هست می‌تونید استفاده کنید.
من چند سال پیش خیلی دنبالش بودم تا اینکه توی یکی از سایت‌های فروم درخواست دادم و کاربر گرامی با نام میلاد شاید بود CD بازیشو داشت و ایمیج گرفت و آپلود کرد. امیدوارم نیک و خوشبخت و شاد باشند همیشه.

هر 3 لینک دانلود از دو سرور پرشین گیگ و گوگل درایو:

لینک1:
دانلود از پرشین گیگ:
Download WE2004.part1.rar
دانلود از گوگل درایو:

لینک2:
دانلود از سایت پرشین گیگ:
Download WE2004.part2.rar
دانلود از گوگل درایو:

لینک3:
دانلود از پرشین گیگ:
Download WE2004.part3.rar
دانلود از گوگل درایو:

View attachment 108201View attachment 108202View attachment 108203View attachment 108204

دوستان توضیحات رو تو پیوست گذاشتم وینرره کامل توضیح دادم بخونید- با ابدیت 2019 از همان قالب 2004 چمن سن سیرو راه راه هستش و هردو رونالدوها-رونالدو برزیلی وکریستیانو رونالدو وکارلوس تورئال هستند- ومسی و نیمار و رونالدینیو توی بارساهستند و . . .که لینکه اون بازی چون حجمش زیاده اینجا بلد نبودم ونشد توی مای فور شیرد خودمwww.4shared.com گذاشتم بااین لینک ( Winning Eleven_2004_Update ta Setaregane 2019_Lige Ghahramanane Europa_(Made Usa_Japan)_Full HD_Original - Download - 4shared - hamid a ) - و اینکه
با اولترا ایسوCDبه IMAGE تبدیل شده کهBINهم میشه تبدیل کرد ولی IMAGE بهتره با شبیه ساز epsxe ورژن 7 که راحت هم نصب میشه می تونید بر روی کامپیوتر بازی کنید. -
اینم برنامه شبیه ساز نصبی epsxe 1.7.0 که سرچ کنید من تنظیماتش رو هم تو پیوست گذاشتم با خود شبیه ساز رو هم تو پیوست گذاشتم -تنظیماتش رو دقیقا مثل من انجام بده - فوق العاده ه ه ه ه ه ه هههههههه میشه-دقت کن و اینکه توضیحات برای دوستان که در شبیه ساز واجرای 4نفره فوتبال Winning Eleven_2004 مشکل خوردن مشکلی نیست زنگ بزنید بگید واسه بازی 2004 توضیحات بهتر شماره تماسم اگه سایت اجازه بده 09224529114- واین 3تاپیوست .وینرر-شامل توضیحات وتنظیمات شبیه ساز وتبدیل به ایمیج یا بین با اولترا ایسو هستش هستش بای وینرر کنید-حجمشون 3یا 4مگه-وخود بازی هم که دوستمون گذاشته با اولترا ایسو UltraISO که تو که تو پیوست به خاطر حجم بیش از3 مگ نتونستم بذارم یا که توسایت YasDL.com هم هست به راحتی دانلود میشه بهIMAGE تبدیل کنید یا به بین که من عکس تنظیمات رو گذاشتم و
توضیحات کامل تنظیمات نصب شبیه ساز-Aisisaft _ 2019_4k_ultra - 1 - _Orjinal _ ia haman epsxe 1.7 را در پیوست 4 گذاشتم دوستان عزیز فوتبال 2004

Attachments

• Akshaie tanzimate_A-(Aisisaft _ 2019_4k_ultra)_Orjinal _ ia haman epsxe 1.7.0.rar
    585.9 KB · مشاهده: 7
  • توضیحات کامل تنظیمات نصب شبیه ساز-Aisisaft _ 2019_4k_ultra - 1 - _Orjinal _ ia haman epsxe 1.7.rar
    1.7 MB · مشاهده: 12
آخرین ویرایش:

hamid-bazicenter

کاربر سایت
Jan 20, 2022
14
با درود
فوتبال 2004 برای پلی استیشن 1 (winning eleven 2004 ps1) را می‌تونید از لینک زیر دانلود بنمایید هم در سایت پرشین گیگ آپلود شده و هم در گوگل درایو. برای دانلود از گوگل درایو اگر نیاز شد از فیلتر شکن استفاده کنید و برای اینکه حجمش زیاد بود به 3 فایل با پسوند rar بخش شده است و بعد از اینکه با برنامه winrar (یا هر برنامه دیگه‌ای که می‌تونید این سه فایل unrar کنید) این 3 فایل را unrar کردید (برای اینکه بتونید unrar کنید باید همه 3 فایل را دانلود کرده باشید) اگر پسوند ایمج گرفته شده nrg بود و برنامه شبیه‌ساز شما این پسوند را پشتیبانی نمی‌کند برای اینکه در برنامه‌های شبیه ساز بتوانید بازی کنید از برنامه‌هایی که برای تبدیل فایل با پسوند nrg به فایل با پسوند bin هست می‌تونید استفاده کنید.
من چند سال پیش خیلی دنبالش بودم تا اینکه توی یکی از سایت‌های فروم درخواست دادم و کاربر گرامی با نام میلاد شاید بود CD بازیشو داشت و ایمیج گرفت و آپلود کرد. امیدوارم نیک و خوشبخت و شاد باشند همیشه.

لینک1:
دانلود از پرشین گیگ:
دانلود از گوگل درایو:

لینک2:
دانلود از گوگل درایو:

لینک3:
دانلود از پرشین گیگ:
دانلود از گوگل درایو:

View attachment 108201View attachment 108202View attachment 108203View attachment 108204
دوستان توضیحات رو تو پیوست گذاشتم وینرره کامل توضیح دادم بخونید- با ابدیت 2019 از همان قالب 2004 چمن سن سیرو راه راه هستش و هردو رونالدوها-رونالدو برزیلی وکریستیانو رونالدو وکارلوس تورئال هستند- ومسی و نیمار و رونالدینیو توی بارساهستند و . . .که لینکه اون بازی چون حجمش زیاده اینجا بلد نبودم ونشد توی مای فور شیرد خودمwww.4shared.com گذاشتم بااین لینک ( Winning Eleven_2004_Update ta Setaregane 2019_Lige Ghahramanane Europa_(Made Usa_Japan)_Full HD_Original - Download - 4shared - hamid a ) - و اینکه
با اولترا ایسوCDبه IMAGE تبدیل شده کهBINهم میشه تبدیل کرد ولی IMAGE بهتره با شبیه ساز epsxe ورژن 7 که راحت هم نصب میشه می تونید بر روی کامپیوتر بازی کنید. -
اینم برنامه شبیه ساز نصبی epsxe 1.7.0 که سرچ کنید من تنظیماتش رو هم تو پیوست گذاشتم با خود شبیه ساز رو هم تو پیوست گذاشتم -تنظیماتش رو دقیقا مثل من انجام بده - فوق العاده ه ه ه ه ه ه هههههههه میشه-دقت کن و اینکه توضیحات برای دوستان که در شبیه ساز واجرای 4نفره فوتبال Winning Eleven_2004 مشکل خوردن مشکلی نیست زنگ بزنید بگید واسه بازی 2004 توضیحات بهتر شماره تماسم اگه سایت اجازه بده 09224529114- واین 3تاپیوست .وینرر-شامل توضیحات وتنظیمات شبیه ساز وتبدیل به ایمیج یا بین با اولترا ایسو هستش هستش بای وینرر کنید-حجمشون 3یا 4مگه-وخود بازی هم که دوستمون گذاشته با اولترا ایسو UltraISO که تو که تو پیوست به خاطر حجم بیش از3 مگ نتونستم بذارم یا که توسایت YasDL.com هم هست به راحتی دانلود میشه بهIMAGE تبدیل کنید یا به بین که من عکس تنظیمات رو گذاشتم

Attachments

• توضیحات کامل تنظیمات نصب شبیه ساز-Aisisaft _ 2019_4k_ultra - 1 - _Orjinal _ ia haman epsxe 1.7.rar
    1.7 MB · مشاهده: 10
  • Akshaie tanzimate_A-(Aisisaft _ 2019_4k_ultra)_Orjinal.rar
    585.9 KB · مشاهده: 19
  • روش کار UltraISO.rar
    584.3 KB · مشاهده: 1
  • Untitled.png
    Untitled.png
    163.8 KB · مشاهده: 9
  • Winning Eleven 2004 Update ta Setaregane 2019 Lige Ghahramanane Europa ( Made Usa Japan ) Full...png
    Winning Eleven 2004 Update ta Setaregane 2019 Lige Ghahramanane Europa ( Made Usa Japan ) Full...png
    324.6 KB · مشاهده: 12
  • Winning Eleven 2004 Update ta Setaregane 2019 Lige Ghahramanane Europa ( Made Usa Japan ) Full...png
    Winning Eleven 2004 Update ta Setaregane 2019 Lige Ghahramanane Europa ( Made Usa Japan ) Full...png
    766.4 KB · مشاهده: 9
    407.7 KB · مشاهده: 11
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: farzad_angel

hamid-bazicenter

کاربر سایت
Jan 20, 2022
14
دوستان توضیحات رو تو پیوست گذاشتم وینرره کامل توضیح دادم بخونید- با ابدیت 2019 از همان قالب 2004 چمن سن سیرو راه راه هستش و هردو رونالدوها-رونالدو برزیلی وکریستیانو رونالدو وکارلوس تورئال هستند- ومسی و نیمار و رونالدینیو توی بارساهستند و . . .که لینکه اون بازی چون حجمش زیاده اینجا بلد نبودم ونشد توی مای فور شیرد خودمwww.4shared.com گذاشتم بااین اسم روبرو سرچ کنید --- --- Winning Eleven_2004_Update ta Setaregane 2019_Lige Ghahramanane Europa_(Made Usa_Japan)_Full HD_Origina-و اگه پیدا نکردید تو اینجا پیام بدید یا اگه سایت اجازه بده بزنگید بهم-09224529114 و اینکه
ا اولترا ایسو به پسوند BINیا IMAGE تبدیل کنید بهتره، 2 فایل با پسوند BIN و CUE را براتون میسازه و با شبیه ساز epsxe ورژن 7 که راحت هم نصب میشه می تونید بر روی کامپیوتر بازی کنید.
با برنامه UltraISO که تو پیوست مننتونستم به خاطر حجم بیش از 3 مگ بزارم یا که تو سایتYasDL.com هم هست میشه به پسوندIMAGE یا BIN/CUE تبدیلش کرد. که IMAGE بهتره مثل عکس تو پیوست
اینم برنامه شبیه ساز نصبی epsxe 1.7.0 که سرچ کنید من تنظیماتش رو تو پیوست گذاشتم با خود شبیه ساز رو هم تو پیوست گذاشتم -تنظیماتش رو دقیقا مثل من انجام بده - فوق العاده ه ه ه ه ه ه هههههههه میشه-دقت کن و اینکه توضیحات برای دوستان که در شبیه ساز واجرای 4نفره فوتبال Winning Eleven_2004 مشکل خوردن مشکلی نیست زنگ بزنید بگید واسه بازی 2004 توضیحات بهتر شماره تماسم اگه سایت اجازه بده 09224529114- واین 3تاپیوست .وینرر-شامل توضیحات وتنظیمات شبیه ساز وتبدیل به ایمیج یا بین با اولترا ایسو هستش هستش بای وینرر کنید-حجمشون 3یا 4مگه-وخود بازی هم که دوستمون گذاشته با اولترا ایسو UltraISO که تو که تو پیوست به خاطر حجم بیش از3 مگ نتونستم بذارم یا که توسایت YasDL.com هم هست به راحتی دانلود میشه بهIMAGE تبدیل کنید یا به بین که من عکس تنظیمات رو گذاشتم
مسول سایت لطفا بهم پیام بدند یا لطفا بزنگن 09224529114 که بازی اپدیت 2004 رو وتنظیمات کامل رو نتونستم اپلود کنم میگفت حجمش بالاست-حجم فایل ها که بالای 3 مگ بود رو نتونستم پیوست کنم- و لینکه اون بازی چون حجمش 570مگ هستش زیاده اینجا بلد نبودم ونشد توی مای فور شیرد خودمwww.4shared.com گذاشتم بااین اسم روبرو سرچ کنید --- --- Winning Eleven_2004_Update ta Setaregane 2019_Lige Ghahramanane Europa_(Made Usa_Japan)_Full HD_Origina-و اگه پیدا نکردید لطفا خبر بدید بهم-09224529114

Attachments

• - (1).png
    - (1).png
    137.6 KB · مشاهده: 9
  • - (2).png
    - (2).png
    157.3 KB · مشاهده: 10
  • - (3).png
    - (3).png
    132.2 KB · مشاهده: 12
آخرین ویرایش:

hamid-bazicenter

کاربر سایت
Jan 20, 2022
14
دوستان توضیحات رو تو پیوست گذاشتم وینرره کامل توضیح دادم بخونید- با ابدیت 2019 از همان قالب 2004 چمن سن سیرو راه راه هستش و هردو رونالدوها-رونالدو برزیلی وکریستیانو رونالدو وکارلوس تورئال هستند- ومسی و نیمار و رونالدینیو توی بارساهستند و . . .که لینکه اون بازی چون حجمش زیاده اینجا بلد نبودم ونشد توی مای فور شیرد خودمwww.4shared.com گذاشتم بااین اسم روبرو سرچ کنید --- --- Winning Eleven_2004_Update ta Setaregane 2019_Lige Ghahramanane Europa_(Made Usa_Japan)_Full HD_Origina-و اگه پیدا نکردید تو اینجا پیام بدید یا اگه سایت اجازه بده بزنگید بهم-09224529114 و اینکه
ا اولترا ایسو به پسوند BINیا IMAGE تبدیل کنید بهتره، 2 فایل با پسوند BIN و CUE را براتون میسازه و با شبیه ساز epsxe ورژن 7 که راحت هم نصب میشه می تونید بر روی کامپیوتر بازی کنید.
با برنامه UltraISO که تو پیوست مننتونستم به خاطر حجم بیش از 3 مگ بزارم یا که تو سایتYasDL.com هم هست میشه به پسوندIMAGE یا BIN/CUE تبدیلش کرد. که IMAGE بهتره مثل عکس تو پیوست
اینم برنامه شبیه ساز نصبی epsxe 1.7.0 که سرچ کنید من تنظیماتش رو تو پیوست گذاشتم با خود شبیه ساز رو هم تو پیوست گذاشتم -تنظیماتش رو دقیقا مثل من انجام بده - فوق العاده ه ه ه ه ه ه هههههههه میشه-دقت کن و اینکه توضیحات برای دوستان که در شبیه ساز واجرای 4نفره فوتبال Winning Eleven_2004 مشکل خوردن مشکلی نیست زنگ بزنید بگید واسه بازی 2004 توضیحات بهتر شماره تماسم اگه سایت اجازه بده 09224529114- واین 3تاپیوست .وینرر-شامل توضیحات وتنظیمات شبیه ساز وتبدیل به ایمیج یا بین با اولترا ایسو هستش هستش بای وینرر کنید-حجمشون 3یا 4مگه-وخود بازی هم که دوستمون گذاشته با اولترا ایسو UltraISO که تو که تو پیوست به خاطر حجم بیش از3 مگ نتونستم بذارم یا که توسایت YasDL.com هم هست به راحتی دانلود میشه بهIMAGE تبدیل کنید یا به بین که من عکس تنظیمات رو گذاشتم
اکه مسول محترم سایت اجازه بده این عکس فورشیرد من وصفحه لینک موجود که بازی 2004 ابدیت بکهام-نیمار -مسی رونالدوها هستند- راهم پیوست کردم برا راحتی دوستان بزرگوار - دوستان دوستون دارم شماره تماسم که گذاشتم نیاز شد

Attachments

• - (1).png
    - (1).png
    137.6 KB · مشاهده: 12
  • - (2).png
    - (2).png
    157.3 KB · مشاهده: 10
  • - (3).png
    - (3).png
    132.2 KB · مشاهده: 9

hamid-bazicenter

کاربر سایت
Jan 20, 2022
14
اکه مسول محترم سایت اجازه بده این عکس فورشیرد من وصفحه لینک موجود که بازی 2004 ابدیت بکهام-نیمار -مسی رونالدوها هستند- راهم پیوست کردم برا راحتی دوستان بزرگوار - دوستان دوستون دارم شماره تماسم که گذاشتم نیاز شد
ممنون داداش- واین روش دانلود مراحلش-برای روش دانلود----لینک دانلود ( Winning Eleven_2004_Update ta Setaregane 2019_Lige Ghahramanane Europa_(Made Usa_Japan)_Full HD_Original - Download - 4shared - hamid a ) یا که پیوست کردم لینک رو تو موزیلا وسرچ کنید بدید-فیلتر شکن لازمه و شاید دانلود منیجر که حجمشون بالای 4مگ بود پیوست گذاشتم نشد-ازسایتها بگیرید

Attachments

• Winning Eleven_2004_Update ta Setaregane 2019_Lige Ghahramanane Europa_(Made Usa_Japan)_Full H...rar
    798.4 KB · مشاهده: 6
آخرین ویرایش:

hamid-bazicenter

کاربر سایت
Jan 20, 2022
14
با درود

لینک1:
دانلود از پرشین گیگ:
دانلود از گوگل درایو:

لینک2:
دانلود از گوگل درایو:

لینک3:
دانلود از پرشین گیگ:
دانلود از گوگل درایو:

hamid-bazicenter

کاربر سایت
Jan 20, 2022
14
ای یازی از بهترین های تاریخه داداش -ممنون داداش- واین روش دانلود مراحلش-برای روش دانلود----لینک دانلود ( Winning Eleven_2004_Update ta Setaregane 2019_Lige Ghahramanane Europa_(Made Usa_Japan)_Full HD_Original - Download - 4shared - hamid a ) یا که پیوست کردم لینک رو تو موزیلا وسرچ کنید بدید-فیلتر شکن لازمه و شاید دانلود منیجر که حجمشون بالای 4مگ بود پیوست گذاشتم نشد-ازسایتها بگیرید
مگه کسی دیگه اینو بازی میکنه

دوستان اگه دوست داشتید صفحه 2 این نوشته ها پایین ورق بزنید فایلهای خوب گذاشتیم ببینید
داداش بازی های پلی وان پلی 2را و برنامه UltraISO که تو پیوست مننتونستم به خاطر حجم بیش از 3 مگ بزارم یا که تو سایتYasDL.com هم هست میشه به پسوندIMAGE یا BIN/CUE تبدیلش کرد وبا شبیه ساز اجرا کرد که شبیه ساز وتوضیحات کامل فایلش رو تونوشته های دیگه توپیوست اون گذاشتم دانلود کنید

Attachments

• Winning Eleven_2004_Update ta Setaregane 2019_Lige Ghahramanane Europa_(Made Usa_Japan)_Full H...rar
    798.4 KB · مشاهده: 1

hamid-bazicenter

کاربر سایت
Jan 20, 2022
14
من دارمش داداش
پس از این بازی، بازی فوتبال 2005 (winning eleven 2005) هم آمد که درست مانند این بازی ویرایشی از نسخه رسمی winning eleven 2002 بود.
متاسفانه یادم نیست درست که محیط بازی چطوری بود کسی یادش هست؟
ممنونم

Nima898

کاربر سایت
Jun 13, 2022
3

من دارمش داداش
تشکر بابت فوتبال پلی استیشن ۱،من خیلی دنبال این نسخه بودم .
دوست عزیز قبل ازین نسخه یک فوتبال دیگه بود که گزارشگر اسم بازیکنان را خیلی جالب تلفظ میکرد و تور دروازه هم سبز بود ،اگر اون را هم دارین لطفا به اشتراک بگذارید
  • Like
Reactions: nelital2

nelital2

عضو جدید
Dec 22, 2022
1
دمت گرم خاطرات زنده شد!! با شبیه ساز پلی میدمش تو پی سی :) آخرین نسخه ی WE که برای PS1 اومد همین بود؟
معزرت میخوام خیلی وقت بود اینجا نیومده بودم اما پاسختون رو میدم نسخه رسمی Winning Eleven برای PS1 نسخه Winning Eleven 2003 بود اینها نسخه های غیر رسمی هستند که به وسیله گروه و یا کاربرانی همان نسخه 2003 ویرایش شده است که در اینترنت اگر جستجو کنید نسخه های جدیدتر هم میبینید اما بهترینهاش همین نسخه Winning Eleven 2004 و نسخه Winning Eleven 2005 بوده(البته اصلش 2006 هست اما ما در کلوپ همین نام 2005 میگفتیم اینم قرار دادم شما جستجو کنید پیدا می کنید) که در بیشتر کلوپ ها در ایران رایج بود.

• Like
Reactions: m2relax

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر