دانلود زیرنویس فارسی بازی ها

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
بایوشک اینفینیت بدترینه نه تنها مکالمه بین شخصیت های اصلی زیر نویس نشده حتی نوارها که نقش مهمی در فهمیدن بازی دارند هم زیر نویس نشدند اصلا معلون نیست برای چی زیر نویس شده

M.M210

کاربر سایت
May 7, 2021
16
بایوشک اینفینیت بدترینه نه تنها مکالمه بین شخصیت های اصلی زیر نویس نشده حتی نوارها که نقش مهمی در فهمیدن بازی دارند هم زیر نویس نشدند اصلا معلون نیست برای چی زیر نویس شده
سلام.نوارها چون صوتی هستند و زیر نویس انگلیسی ندارن که بشه ترجمه کرد،باید به قسمت نوارها برین و روی نوار مد نظر کلیک کنید تا متنش که ترجمه فارسی شده رو بخونین.
این جواب رو من داخل سایت گیمساب خوندم و خودم بازی نکردم ولی بازیهای دیگه شون رو که بازی کردم از (الف)بازی تا (ی)بازی رو چنان باکیفیت بالا و روان ترجمه کردن که واقعا بینظیرن.حتی فارسی سازایی که رایگان منتشر کردن عالی هستن و ندادن به چهارتا کم سواد که ناقص ترجمه کنن و منت بذارن که رایگانه...

• Like
Reactions: ahmadp

ahmadp

کاربر سایت
Sep 3, 2018
35
سلام.نوارها چون صوتی هستند و زیر نویس انگلیسی ندارن که بشه ترجمه کرد،باید به قسمت نوارها برین و روی نوار مد نظر کلیک کنید تا متنش که ترجمه فارسی شده رو بخونین.
این جواب رو من داخل سایت گیمساب خوندم و خودم بازی نکردم ولی بازیهای دیگه شون رو که بازی کردم از (الف)بازی تا (ی)بازی رو چنان باکیفیت بالا و روان ترجمه کردن که واقعا بینظیرن.حتی فارسی سازایی که رایگان منتشر کردن عالی هستن و ندادن به چهارتا کم سواد که ناقص ترجمه کنن و منت بذارن که رایگانه...
بله دقیقا من دارم این زیرنویسو داخل منو میبینید زیرنویسو

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
آقا یکی بگه گیم ساب چی شده کجا رفتن چند ماهه آب شدن رفتن تو زمین. سایتشون هست ولی نه کار جدیدی دادن نه جواب میدن مثلا درمورد یه مشکل ریز FF VII Remake کامنت دادم تو صفحه بازی تو سایت خودشون ولی تایید نشد البته کلا هیچ کامنت جدیدی رو چند ماهه تایید نکردن.

امیدوارم زودتر برگردن تازه داشت کارشون جا میفتاد که آب شدن رفتن تو زمین!!!

خود دانته صاحب سایت هم نیست تو تلگرام هم خیلی وقته سر نزده در کل امیدوارم اتفاقی واسشون نیفتاده باشه و برگردن واقعا داشتن به جامعه گیمینگ ایران خدمت میکردن

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
آره عالی بود اون کارشون البته من بایوشاک اینفینیت رو همون موقعی که عرضه شد زبان اصلی رفتم. جای تقدیر داره چنین اثری رو ترجمه کردن ولی کاش بایوشاک 1 ارجینالم زیرنویس میکردن اون هم ارزشش به اندازه اینفینیت و چه بسا شاهکار بزرگتری بود از بهترین های ویدیو گیم...
البته دارینوس دوبله فارسیشو منتشر کرد قدیم که من هیچ وقت از دوبله خوشم نیومده و نمیاد حیف شد تو مدتی که بودن اون رو ترجمه نکردن:(

خود گیم ساب کارش واقعا جای تقدیر داشت یه لایبری پر پر و پیمون از بازیهای بزرگ رو فارسی کرده بودن، اگه مشکلی داشتن میگفتن بالاخره ملت جمع میشدن فکری کمکی چیزی میکردن حیفه اینطوری جمع کنن برن.
اگه مالی بوده واقعا لعنت به اون بیشعورایی که زیرنویسای اینا رو میدزدیدن. گرچه میدونم خیلیا ازشون میخریدن ولی اگه مالی بوده از این به بعد همه موظفیم جایی زیرنویس بازی دزدی گذاشت درجا گزارش بدیم فتا و فیلت.رینگ و...

به شخصه واقعا ناراحتم که جمع کردن و رفتن واقعا حیف شد. هیچ وقت فکر نمیکردم یه نقش آفرینی ژاپنی رو به زبان فارسی ببینم که Final Fantasy VII: Remake رو اینا به فارسی ترجمه کردن و الحق و الانصاف هم این کار سخت رو قابل قبول انجام دادن واقعا کار بزرگی بود. حیف... حیف...

آخرین ویرایش:

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
574
آره عالی بود اون کارشون البته من بایوشاک اینفینیت رو همون موقعی که عرضه شد زبان اصلی رفتم. جای تقدیر داره چنین اثری رو ترجمه کردن ولی کاش بایوشاک 1 ارجینالم زیرنویس میکردن اون هم ارزشش به اندازه اینفینیت و چه بسا شاهکار بزرگتری بود از بهترین های ویدیو گیم...
البته دارینوس دوبله فارسیشو منتشر کرد قدیم که من هیچ وقت از دوبله خوشم نیومده و نمیاد حیف شد تو مدتی که بودن اون رو ترجمه نکردن:(

خود گیم ساب کارش واقعا جای تقدیر داشت یه لایبری پر پر و پیمون از بازیهای بزرگ رو فارسی کرده بودن، اگه مشکلی داشتن میگفتن بالاخره ملت جمع میشدن فکری کمکی چیزی میکردن حیفه اینطوری جمع کنن برن.
اگه مالی بوده واقعا لعنت به اون بیشعورایی که زیرنویسای اینا رو میدزدیدن. گرچه میدونم خیلیا ازشون میخریدن ولی اگه مالی بوده از این به بعد همه موظفیم جایی زیرنویس بازی دزدی گذاشت درجا گزارش بدیم فتا و فیلت.رینگ و...

به شخصه واقعا ناراحتم که جمع کردن و رفتن واقعا حیف شد. هیچ وقت فکر نمیکردم یه نقش آفرینی ژاپنی رو به زبان فارسی ببینم که Final Fantasy VII: Remake رو اینا به فارسی ترجمه کردن و الحق و الانصاف هم این کار سخت رو قابل قبول انجام دادن واقعا کار بزرگی بود. حیف... حیف...
خواستم اطلاع بدم گیم ساب مجددا با زیرنویس رایگان اویل 4 بعد از وقفه طولانی برگشت برای یکسری از زینویسهای بازیهای قبلی مثل سایبرپانک و الدن رینگ و دث استرندینگ و FF7R آپدیت داده.

آخرین ویرایش:

ahmadp

کاربر سایت
Sep 3, 2018
35
خواستم اطلاع بدم گیم ساب مجددا با زیرنویس رایگان اویل 4 بعد از وقفه طولانی برگشت برای یکسری از زینویسهای بازیهای قبلی مثل سایبرپانک و الدن رینگ و دث استرندینگ و FF7R آپدیت داده.
درود بله days gun هم دیدم برای ps4 زیرنویس داده

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
574
دوستان من مشکلی خوردم می خواستم سایبر پانک یکباره دیگه با زیرنویس فارسی بازی کنم دیدم گیم ساب آپدیت جدید برای زیرنویس داده گرفتمش ولی هر کاری میکنم نمی تونم نصب کنم هنگام نصب ارور میده در حالیکه با ورژن قبلی زیرنویس که فکر کنم 1.2 بود این مشکل نداشتم حتی آنتی ویروس کامل پاک کردم که گیر نده ولی درست نشد کسی ورژن قبلی زیرنویس گیم ساب داره به من بده ممنون میشم. توی پنل کابری گیم ساب فقط آخرین ورژن برای دانلود میزاره من ورژن قبلی میخوام

• Like
Reactions: Cait Sith

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
دوستان من مشکلی خوردم می خواستم سایبر پانک یکباره دیگه با زیرنویس فارسی بازی کنم دیدم گیم ساب آپدیت جدید برای زیرنویس داده گرفتمش ولی هر کاری میکنم نمی تونم نصب کنم هنگام نصب ارور میده در حالیکه با ورژن قبلی زیرنویس که فکر کنم 1.2 بود این مشکل نداشتم حتی آنتی ویروس کامل پاک کردم که گیر نده ولی درست نشد کسی ورژن قبلی زیرنویس گیم ساب داره به من بده ممنون میشم. توی پنل کابری گیم ساب فقط آخرین ورژن برای دانلود میزاره من ورژن قبلی میخوام
به پشتیبانی شون پیام ندادی؟
====
این فیلter شدن سایتشون مشخص نیست کی رفع میشه؟؟؟
و پروژه های جدید مثل BG3 که نمیدونم به کجا رسید استارت زدن یا نه

• Like
Reactions: Dante _Sparda

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
574
به پشتیبانی شون پیام ندادی؟
====
این فیلter شدن سایتشون مشخص نیست کی رفع میشه؟؟؟
و پروژه های جدید مثل BG3 که نمیدونم به کجا رسید استارت زدن یا نه
این پست من برای خیلی وقت پیش اون موقع هنوز نسخه نسل بعدی سایبر هم نیومده بود و از طرفی اون زمان گیم ساب یکسالی بود که هیچ فعالیتی نداشت این مشکل من بعدا با آپدیت جدید زیرنویس رفع شد البته اون زمان به پشتیبانیشون پیام دادم ولی جوابی ندادن و منم بی خیال بازی شدم تا دی ال سی فانتوم بیاد bg3 خیلی وقت بود که استارت زدن ولی فعلا هنوز خبری نیست البته این بین یکسری از زیرنویس بازی های قبلی آپدیت کردت مثل فانتوم پین و از اونور برای 3 گانه مس افکت و آلن ویک 2 زیرنویس دادن.زیرنویس آلن ویک تست کردم خیلی خوبه حتی تمام آهنگها هم زیر نویس داره فقط یک مشکل کرش کردن در یکی از آپدیتهای اسلحه های مراحل آلن داره که احتمالا بعدا درستش بکنند

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,078
نام
Mohsen
زیرنویس اسکایریم رو با ماد کسی امتحان کرده ؟ تو توضیحات نوشتن با mod کار نمیکنه :( خیلی ظلمه که.
با مادهایی که دیالوگ ها رو تغییر میدن مشکل داشته باشه طبیعیه ولی نه با کل مادها

• Like
Reactions: Cait Sith

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
مدیرشون که چک کردم 3-4 ساله اینجا نیومده (دانته اچ یا همچین چیزی بود ایدیشون) بهش بگید بیاد اینجا برای فیدبک گرفتن جای خوبیه. حالا کامنتای سایت خودش در وهله اول خوبه ولی جاهای دیگه هم بیان خودشون یا یکی از اعضای کلیدی خوبه. چون کامنتای سایت دیر دیدم تایید میشه.

به شخصه خیلی دوست دارم MGS Collection که جدیدا به صورت ریمستر اومد و شامل سه متال گیر قدیمی بود هم زیرنویس کنن. (قبلا سخت بود چون نسخه PC در کار نبود برای شماره 3 که اصل کاره ولی الان هست) ولی نمیدونم چطور به گوششون برسونم.
فانتوم پین هم فقط نوار کاستها زیرنویس داشت. بیان اینو زیرنویس کنن به عنوان یکی از بهترینهای گیم:D ثواب داره:D

• Like
Reactions: Dante _Sparda

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
زیرنویس اسکایریم رو با ماد کسی امتحان کرده ؟ تو توضیحات نوشتن با mod کار نمیکنه :( خیلی ظلمه که.
با مادهایی که دیالوگ ها رو تغییر میدن مشکل داشته باشه طبیعیه ولی نه با کل مادها
درود
بنده با ماد گرافیکی تست کردم اوکی بود، ماد زیادی نریختم!

• Like
Reactions: XMohsen

Amorfin

کاربر سایت
Jul 1, 2023
22
درود دوستان
شما میتونید تو سایت گیم ساب خرید کنید؟
من هر کاری میکنم نمیشه کیفشو شارژ کرد
اگه کسی از دوستان کیفش شارژ داره یا میتونه شارژ کنه به من پیام بده براش هزینه شو بزنم زیرنویسا رو بگیره یکی از سریالاشم خودش استفاده کنه.ممنون

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
درود دوستان
شما میتونید تو سایت گیم ساب خرید کنید؟
من هر کاری میکنم نمیشه کیفشو شارژ کرد
اگه کسی از دوستان کیفش شارژ داره یا میتونه شارژ کنه به من پیام بده براش هزینه شو بزنم زیرنویسا رو بگیره یکی از سریالاشم خودش استفاده کنه.ممنون
خریدش مشکلی نداره
اگه خطایی چیزی دریافلت میکنین به پشتیبانی بگین یا بگین براتون بخرم یا بچه ها بخرن

• Like
Reactions: Amorfin

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر