دانلود بهترین مجله های بازی دنیا

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
GFW%20April07.jpg

GFW April هم سر موقع منتشر شده كه مي تونيد از اينجا دانلود كنيد. در اين شماره درباره بازي بسيار مهم Epic يعني Unreal Tournament 2007 خواهيد خواند. GFW در اين مقاله به معرفي قسمت Single player اين بازي پرداخته (خوشحال شدين؟). البته داستان و كلا قسمت SP بازي خيلي آبكي به نظر ميرسه ولي بازم از هيچي بهتره. مثل اينكه يه چيزي كامل تر از BF2 باشه كه توي همون مپ هاي MP هست ولي آبجكت هايي هم براي انجام وجود داره با يه سري دموها. عكس هاي بازي بصورت باور نكردني اي زيبا به نظر ميرسن (البته همه عكس هاي جديد بازي فوق العاده بودن).
پيش نمايش هاي اين شماره هم مربوط به بازي هاي Universe at War: Earth Assault (محصول آينده Petroglyph) كه قراره يك MMORTS (!!) باشه (البته درست نفهميدم چجوري)، Empire Earth 3 (كه جديدا معرفي شده)،‌ Warmonger-Operation: DD كه بازي بعدي سازندگان Auto Assault هستش و يك FPS كه از Unreal3 و Ageia PhysX استفاده ميكنه و FREE هستش(!!)(البته براي انجام بازي نياز به كارت فيزيك (PPU) هست ;)). مصاحبه اي هم با Chris Taylor سازنده Supreme Commander انجام شده كه فكر مي كنم با عرضه موفق اين بازي دوباره به تاج و تخت رسيده :p (تو اين مدت يه شونصدتايي مصاحبه انجام داده).
مقاله مهم ديگه اين شماره Love + Hate هستش كه بازي سازهاي معروف درباره مسائل مثبت و منفي كارشون صحبت كردن.
يه نگاهي هم به نمرات تخيلي اين مجله بندازيد:
Supreme Commander 7
Titan Quest Immortal Throne 9
Jade Empire SE 7
WoW BC 10

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
EGM%20April-07.jpg

شماره آوريل EGM هم منتشر شده كه همونطور كه گفتم به معرفي Ratchet & Clank آينده پرداخته. اين شماره رو در حال حاضر فقط از اينجا مي تونيد دانلود كنيد. متاسفانه براي اين شماره توضيحي ندارم (يعني وقتش رو ندارم).

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام

شماره مارس مجله Games for Windows
برای دانلود مجلات از سایت Zinio نیاز به ثبت در این سایت و دانلود برنامه مخصوص این سایت هست. که فقط کافیه مراحل رو ادامه بدید. فرمت دانلودی مجلات این سایت PDF نیست و فرمت مخصوص خودش رو داره و با برنامه خودش اونها رو باز میکنه. به اون هایی که با این سایت مشکل دارند پیشنهاد میکنم تا اومدن نسخه PDF صبر کنن.

من هنوز منتظر نسخه ی PDF هستما . . . :biggrin1:

اون نرم افزار Zinio Reader هم خودش حجمش زیاد بود . . .

GFW April هم سر موقع منتشر شده كه مي تونيد از اينجا دانلود كنيد.

شروین جان این شماره چرا حجمش تقریبا 2 برابر قبلی هاست ؟ :eek:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
EGM%20April-07.jpg

شماره آوريل EGM هم منتشر شده كه همونطور كه گفتم به معرفي Ratchet & Clank آينده پرداخته. اين شماره رو در حال حاضر فقط از اينجا مي تونيد دانلود كنيد. متاسفانه براي اين شماره توضيحي ندارم (يعني وقتش رو ندارم).
شروین جون دستت درد نکنه. هروقت نسخه PDF ش رو گیر آوردی دریغ نکن ازمون ! :biggrin1:

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
عجب، Zinio سايت خوبيه. سايز مجلاتش اكثرا از PDFها كمتر ميشه. مثلا همين شماره April نسخه Zinio حدود 12 مگ در صورتي كه PDFش 25 مگ.
در هر حال انتخاب با شماست. نسخه PDF مجله EGM April رو مي تونيد از اينجا دانلود كنيد.

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
میگم نمیتونین چندتا مجله ی جدید ایرانی بزارین؟

عزیز من مجلات شامل قانون کپی رایت میشن و با گذاشتن مجله های فارسی در اینجا ، نه تنها این قانون زیرپا گذاشته میشه ، بلکه به فروششون لطمه میخوره و مانع پیشرفتشون میشه . ;)

amir abbas

کاربر سایت
Mar 17, 2007
8
نام
امیر عباس
سلام

آقا کدوم از این مجله ها بهتره
منظورم اینکه سبک نوشته ها و نمره دادن هاش شبیه به مجله بازی رایانه هستش ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر