دانلود بازی های Dreamcast

hamid novin

کاربر سایت
Dec 18, 2012
8
با سلام دوست عزیز پشت دستگاه را باز کردم چیپ واسطه نداره نوار پهن سفید رنگ یک تیکه است حالا باید چکار کنم ؟ راهی هست این نوار را چیپ کپی سی دی گذاشت ؟ اگر نمیشه فیلنمهای اورجینالش هست ؟ قیمتش را هم حدودا راهنمائی کنید با تشکر

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: alisantori

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
ایسی کپی ساترن به هیچ وجه نیست اگرم کسی بفروشه از خود دستگاه گرونتره بازی اورج توپخونه برید پیش اقای تاجیک داره

hamid novin

کاربر سایت
Dec 18, 2012
8
دوست عزیز جناب fishbed اگر لطفی کنی شماره تماس آقای تاجیک را بفرستی یا بنویسی ممنون میشم ؟ ضمنا حدود قیمت یک سی دی بازیش چنده ؟ ضمنا این فیلم هائی که از سایت coolrom مخصوص سگا ساتورن دانلود کردم بریزم دور ؟ با تشکر

آخرین ویرایش:
  • Like

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
دوست عزیز جناب fishbed اگر لطفی کنی شماره تماس آقای تاجیک را بفرستی یا بنویسی ممنون میشم ؟ ضمنا حدود قیمت یک سی دی بازیش چنده ؟ ضمنا این فیلم هائی که از سایت coolrom مخصوص سگا ساتورن دانلود کردم بریزم دور ؟ با تشکر

چرا رام هارو بریزید دور میتونید با شبیه ساز این کنسول بخوبی از تجربشون روی پی سی لذت ببرید

arash8292

کاربر سایت
Dec 11, 2012
27
نام
arash
آخرای لیست لینک شنمو و شنمو 2 (نسخه پال) رو گذاشته برای دانلود. هر دو شماره برای اجرا در امولاتور باید حتما ریجنشون یکی باشه (بخاطر استفاده از سیو ها)
Games beginning with S < Sega Dreamcast / DC ISOs | Emuparadise
برای دریافت آخرین و بهترین امولاتورها هم برید سراغ برادران بخش شبیه ساز بخوبی راهنمایی میکنن
برو تو کارش و خوب ازش لذت ببر...

---------- نوشته در 10:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:03 PM ارسال شده بود ----------

اینم از manualهای شنمو و شنمو 2 با فرمت pdf
http://www.emuparadise.me/roms/dreamcast/Shenmue/Shenmue_(EN).pdf
http://www.emuparadise.me/roms/dreamcast/Shenmue/Shenmue_II_(EN).pdf

دستت درد نکنه آقا رضا بازی رو دانلود کردم nulldc رو هم دانلود کردم بازی رو به فایل cdi تبدیل کردم ولی وقتی با nulldc بازش می کنم در حد 3یا4 ثانیه فقط آهنگه بازی می آد(حتی تصویرم ندارم ) و بعدش این ارور رو میده که (nullDC_Win32_Release-NoTrace.exe has stop working) تنضیمات plugin ها رو هم انجام دادم ولی نمیدونم چه شه

ممنون می شم اگه کمکم کنید بازم از راهنمایی های قبلی تون ممنونم

• Like

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
آقا رضا می شه لینک دانلودشو بذارین ممنون
احتمالا سیستم شما هم مثل مال من دیگه قدیمی شده. شما از همین ورژن قدیمی تر استفاده کن ان شاا... جواب میگیری. احمد آقا هم زحمت کشیدن فایل آموزشی کامل و خوبی برای تنظیم امولاتور نوشتن که میتونید استفاده کنید. داخلش در مورد فایلهای بوت و بایوس یاد آوری شده که اونش با خودتون

nullDC 1.0.0 BETA 1.6
The Emulation64 Network - NextGen and Retro Emulation News and Support

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
احتمالا سیستم شما هم مثل مال من دیگه قدیمی شده. شما از همین ورژن قدیمی تر استفاده کن ان شاا... جواب میگیری. احمد آقا هم زحمت کشیدن فایل آموزشی کامل و خوبی برای تنظیم امولاتور نوشتن که میتونید استفاده کنید. داخلش در مورد فایلهای بوت و بایوس یاد آوری شده که اونش با خودتون

nullDC 1.0.0 BETA 1.6

با تشکر از آقای رضای گل
همین ورژنی که آقا رضا گذاشتند با اینکه قدیمی هستش اما بسیار کاربردیه و حتی گیم پد رو کامل ساپورت می کنه. به احتمال زیاد مشکل این دوستمون با همین ورژن حل میشه.

• Like

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
پیش اقای تا جیک رفتم با لبخندی جواب داد که دنبال ایسی ساترن نباش اما هر دو مون داری رو ی پروژه ای مبنب بر یاخت این ایسی مشترکا کار میکنیم که هنوز نتیجه داده سکویریتی رینگ که ته سی دی های اورجیناله سگا ساترنه قابل رایت نیست و متدد اصلی قفل دستگاه هسن دوست من در دستگاه رو باز کم یه خار انتهای دستگاه دست راست میبینی که که یه کلید داخلشه با گرفتن این کلید با دست یا گیر دادنش به سمت دا خل با عت میشه دستگاه ارور اپن دور نده شما میتونید برای نگه داشتن کلید از چسب کاغذی حتما نواری و لنت رو دستگاه جا میزاره حالا یه دیسک اورجینال بزار تو دستگاه لحظه ای لنز دستگاه میره غقب و مکث میکنه تا سکویریتی رینگو بخونه تویه لحظه دور موتور پایین میاد در حد استاپ یا مکث و هنگام حرکت لنز به سمت جلو برای خوندن بازی دیسک بازی رو با دیسک کپی عوض کن این روش ۶۰ درصد جواب میده البته نحوه رایت بازی های ساترن هم مهم چون اگه شما ایزو دارید ابتدا با الکل یا ویرچوال کلون
مهم دیمن تولز اصلا توصیه نمیشه فایل ایمیج رو باز کن داخلش باید فایل هایی شامل cue. یا bin. باشه و فایلهای صوتی شما همه باید فرمتشون ویو باشه نه ام پی تری چون در این صورت ساترن نمیخونه اگه نیست بگید تا روند تولید فایلهای مناسب و تغییرات لازم رو همین جا بگم خدمتتون

توصیه مهم هیچکدام از روش های کپی خور رو دستگاه های شکلاتی رنگ سازگار نیست

آخرین ویرایش:
  • Like

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا

با تشکر از آقای رضای گل
همین ورژنی که آقا رضا گذاشتند با اینکه قدیمی هستش اما بسیار کاربردیه و حتی گیم پد رو کامل ساپورت می کنه. به احتمال زیاد مشکل این دوستمون با همین ورژن حل میشه.

مرسی احمد آقا. بله منم نمیتونم از ورژن 1.0.3 به بعد این امولاتور استفاده کنم بخاطر اینکه گرافیک باید پیکسل شیدر 2 رو ساپورت کنه! با همین ورژنی که گذاشتم بسیاری از بازیها بخوبی اجرا میشن من جمله همین شنمو
فقط قبلا که از کارت صدای آنبورد استفاده میکردم مشکلی بابت صدا نداشتم، اما تازگیا بخاطر نصب کارت صدای جدید (ازین ارزونا:d) دیگه کیفیت صوتی و اجرایی شبیه ساز افت شدیدی پیدا کرده
دوست عزیز آرش آقا اگه در تعریف گیم پد بازم مشکل داشتید از نرم افزار Xpadder استفاده کنید که کلید های هر مدل دسته رو به کلید های دلخواه کیبورد تبدیل میکنه که قابل تعریف در نرم افزار بشه.

پیش اقای تا جیک رفتم با لبخندی جواب داد که دنبال ایسی ساترن نباش اما هر دو مون داری رو ی پروژه ای مبنب بر یاخت این ایسی مشترکا کار میکنیم که هنوز نتیجه داده سکویریتی رینگ که ته سی دی های اورجیناله سگا ساترنه قابل رایت نیست و متدد اصلی قفل دستگاه هسن دوست من در دستگاه رو باز کم یه خار انتهای دستگاه دست راست میبینی که که یه کلید داخلشه با گرفتن این کلید با دست یا گیر دادنش به سمت دا خل با عت میشه دستگاه ارور اپن دور نده شما میتونید برای نگه داشتن کلید از چسب کاغذی حتما نواری و لنت رو دستگاه جا میزاره حالا یه دیسک اورجینال بزار تو دستگاه لحظه ای لنز دستگاه میره غقب و مکث میکنه تا سکویریتی رینگو بخونه تویه لحظه دور موتور پایین میاد در حد استاپ یا مکث و هنگام حرکت لنز به سمت جلو برای خوندن بازی دیسک بازی رو با دیسک کپی عوض کن این روش ۶۰ درصد جواب میده البته نحوه رایت بازی های ساترن هم مهم چون اگه شما ایزو دارید ابتدا با الکل یا ویرچوال کلون
مهم دیمن تولز اصلا توصیه نمیشه فایل ایمیج رو باز کن داخلش باید فایل هایی شامل cue. یا bin. باشه و فایلهای صوتی شما همه باید فرمتشون ویو باشه نه ام پی تری چون در این صورت ساترن نمیخونه اگه نیست بگید تا روند تولید فایلهای مناسب و تغییرات لازم رو همین جا بگم خدمتتون

توصیه مهم هیچکدام از روش های کپی خور رو دستگاه های شکلاتی رنگ سازگار نیست

حمید این رو میخواید با چی بسازید (چه میکروکنترلری؟)
اگه اطلاعات فنی تون انقدر بالاست ومیخواید برید سراغ طراحی مدار خب من یه پیشنهادی میدم اینو بسازید بهتره. توی یک سایت روسی دیدم برای 3do هارد IDE گذاشته بودن! با یک بورد مبدل که کلا بجای سی دی درایوش قرار میگرفت. یه همچین چیزی برای ساترن بشه ساخت که همه بدبختیا تموم میشه!!

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
رضا جان کنبع تغذیه تری دی او ضعیفتر از گردش سکتور های هارد دیسک پاراله در نهایت با یه هارد 10 گیگ به پایین ( حتما پارالل ساتا و ای ذی ای نمیاد ) میتونه زازگار باشه خواستی اونم بهتون اگه خواستین اموزش میدم ولی پیدا کردن هاردش کمی سخته
من رو یه پروژه دارم کار میکنم که بصورت نرم افزاری بتونه کپی خور بشه تا 70 درصد هم موفق شدم بزوذی سعی میکنین چیپ مود رو از سالترن حذف کنید دیروز پشت شهرداری یه وی یو رو 2 میلیون قیمت گذاشتن با هز انچه دارید بسازید بچه ها امروز دلار دوباره رسید به مرز 4000

arash8292

کاربر سایت
Dec 11, 2012
27
نام
arash

با تشکر از آقای رضای گل

آقا رضا و آقای highlight ازتون ممنونم موفق شدم با ورژن بتاش وارد شم ولی وقتی تصویری که میگه زمان و تاریخ رو تنظیم کنید وبعد select رو بزنید میاد نمیتونم با کیبرد لب تابم کاری انجام بدم
حتی تو قسمت select plugin قسمت mapel پورت a , b رو keyboard گذاشتم ولی نمیدونم چرا با کیبرد عمل نمی کنه میشه راهنماییم کنید

arash8292

کاربر سایت
Dec 11, 2012
27
نام
arash

nullDC 1.0.0 BETA 1.6

آقا رضا و آقای highlight ازتون ممنونم موفق شدم با ورژن بتاش وارد شم ولی وقتی تصویری که میگه زمان و تاریخ رو تنظیم کنید وبعد select رو بزنید میاد نمیتونم با کیبرد لب تابم کاری انجام بدم
حتی تو قسمت select plugin قسمت mapel پورت a , b رو keyboard گذاشتم ولی نمیدونم چرا با کیبرد عمل نمی کنه میشه راهنماییم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر