دانلود بازی های پلی استیشن 4 همراه با آپدیت

HOSEINDANTE

کاربر سایت
Apr 4, 2018
55
سلام
این کاری که آسیاتک کرده روی شاتل رو هم سفید کرده
هم حجم گذاشته هم زمان
دیگه واقعا مسخرس
الان بین مشترک اسیاتک بودن و نبودن برای استفاده از سایت آسیا دی ال تفاوت فقط ی حجم سرویس نیم بهای اینترنته که اصلا ارزشش را نداره
من که واقعا با این کارشون از ادامه کار با اسیاتک منصرف شدم
دوستان هرکی با من موافقه لطفا مراتب اعتراضتون را به واحد شکایات شرکت اسیاتک اعلام کنید
با سپاس

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
سلام من از سایت p30day بازی shadow of tomb raider رو دانلود کردم ولی از حجم شبانه پیشگامان که 140 گیگ هست تنها 120 گیگ باقی مونده و بازی 34 گیگش دانلود شده ولی باید یک سوم کم میشد اگر تعرفه داخلی به حساب بیاد برای شما هم اینجوری ؟ اصلا این سایت سرورش داخلی و شما بازی های هکی رو بیشتر از کدوم سایت دانلود میکنید و آیا تعرفه نیم بها یا یک سوم به حساب میاد ؟

• Like
Reactions: EARTHGAME.ORG

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
سلام من از سایت p30day بازی shadow of tomb raider رو دانلود کردم ولی از حجم شبانه پیشگامان که 140 گیگ هست تنها 120 گیگ باقی مونده و بازی 34 گیگش دانلود شده ولی باید یک سوم کم میشد اگر تعرفه داخلی به حساب بیاد برای شما هم اینجوری ؟ اصلا این سایت سرورش داخلی و شما بازی های هکی رو بیشتر از کدوم سایت دانلود میکنید و آیا تعرفه نیم بها یا یک سوم به حساب میاد ؟
داخلی هستش ولی باید چک کنین که این شرکت پیشگامان هم اون رو جزء لیست داخلی خودش داره یا نه (https://pishgaman.net/wp-content/uploads/2019/01/لیست-نام-های-دامنه-با-میزبانی-داخلی.xls)
سرویس‌های من های‌وب و ایرانسل هستش و نیم‌بهاء حساب میشه

• Like
Reactions: EARTHGAME.ORG

nima3333

کاربر سایت
Aug 27, 2014
47
سلام
شاید سوالی که دارم میپرسم بی ربط به تاپیک باشه ولی ممنون میشم جواب بدین
لطف میکنید فروشنده معتبر برای خرید اکانت قانونی معرفی کنید
چند جا خرید کردم ولی خب کلاهبردار بودن و پولمو خوردن

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
سلام
شاید سوالی که دارم میپرسم بی ربط به تاپیک باشه ولی ممنون میشم جواب بدین
لطف میکنید فروشنده معتبر برای خرید اکانت قانونی معرفی کنید
چند جا خرید کردم ولی خب کلاهبردار بودن و پولمو خوردن

دوست عزیز شما که میخوایی اکانت قانونی خریداری کنی به دو صورت میتونی اقدام کنی . کارت پی پال داشته باشی و مستقیم از فروشگاه سونی خرید کنی یا توسط آدرس سایت پایین ازشون درخواست خرید کنی که شما به ریال پول بهشون پرداخت میکنی و خودشون خرید انجام میدن
من خودم با این سایت خیلی وقته کار میکنم و خرید هامو انجام میدم

خرید بازی کنسول - ایرانیکارت

• Like
Reactions: nima3333

nima3333

کاربر سایت
Aug 27, 2014
47
دوست عزیز شما که میخوایی اکانت قانونی خریداری کنی به دو صورت میتونی اقدام کنی . کارت پی پال داشته باشی و مستقیم از فروشگاه سونی خرید کنی یا توسط آدرس سایت پایین ازشون درخواست خرید کنی که شما به ریال پول بهشون پرداخت میکنی و خودشون خرید انجام میدن
من خودم با این سایت خیلی وقته کار میکنم و خرید هامو انجام میدم

خرید بازی کنسول - ایرانیکارت
منظورم اکانت های ظرفیتی بود ، اینجوری که خیلی گرون تموم میشه برام

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام
این کاری که آسیاتک کرده روی شاتل رو هم سفید کرده
هم حجم گذاشته هم زمان
دیگه واقعا مسخرس
الان بین مشترک اسیاتک بودن و نبودن برای استفاده از سایت آسیا دی ال تفاوت فقط ی حجم سرویس نیم بهای اینترنته که اصلا ارزشش را نداره
من که واقعا با این کارشون از ادامه کار با اسیاتک منصرف شدم
دوستان هرکی با من موافقه لطفا مراتب اعتراضتون را به واحد شکایات شرکت اسیاتک اعلام کنید
با سپاس
واقعا کار آسیاتک مزخرف هست کلا سرویس رو بر میداشت سنگین تر بود
حالا سالی یک بازی می خواست کاربرشون دانلود کنه این همه پول مفت اینترنت میگیرن زورشون میاد 30 گیگ مجانی در سال به کاربرشون بدن
اون از وضع فیلترینگ بازی هاشون اون از وضع آپدیت نبودن آپدیت بازی ها اونم از وضع زمانی و پولی کردن دانلودشون
هیچ کسی هم که با این سیاست این شرکت مشکلی نداره و اعتراضی نمیکنه

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
واقعا کار آسیاتک مزخرف هست کلا سرویس رو بر میداشت سنگین تر بود
حالا سالی یک بازی می خواست کاربرشون دانلود کنه این همه پول مفت اینترنت میگیرن زورشون میاد 30 گیگ مجانی در سال به کاربرشون بدن
اون از وضع فیلترینگ بازی هاشون اون از وضع آپدیت نبودن آپدیت بازی ها اونم از وضع زمانی و پولی کردن دانلودشون
هیچ کسی هم که با این سیاست این شرکت مشکلی نداره و اعتراضی نمیکنه

چرا شما کاربران اینقدر برای دانلود خودتونو اذیت میکنید ؟

با 4 هزار تومن در 6 ساعت با سرعت 6 تا 8 مگ راحت نزدیک 80 گیگ به بالا میتونید دانلود کنید

اونم فقط با اینترنت شبانه 2 تا 8 صبح ایرانسل

البته قبلا 120 گیگ بود هر 3 ساعت الان بیشتر از 60 گیگ اجازه دانلود نمیده هر سه ساعت

• Like
Reactions: user10

user10

کاربر سایت
Apr 4, 2007
29
چرا شما کاربران اینقدر برای دانلود خودتونو اذیت میکنید ؟

با 4 هزار تومن در 6 ساعت با سرعت 6 تا 8 مگ راحت نزدیک 80 گیگ به بالا میتونید دانلود کنید

اونم فقط با اینترنت شبانه 2 تا 8 صبح ایرانسل

البته قبلا 120 گیگ بود هر 3 ساعت الان بیشتر از 60 گیگ اجازه دانلود نمیده هر سه ساعت
البته همراه اولم شبانه نامحدود داره 1 شب تا 11 صبح من خودم 120 گیگ گرفتم

• Like
Reactions: paya.tasis

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
بازی Slender: The Arrival نسخه کپی خورش رو هرچی گشتم چه سایت ایرانی یا خارجی پیدا نمیکنم نسخه PS3 ش هست اما واسه پلی 4 نیست متاسفانه کسی اگه اطلاعی داره بگه لظفا

لینک استور بازی:
Slender: The Arrival

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر