دانلود بازی های پلی استیشن 4 همراه با آپدیت

mily4011

کاربر سایت
Oct 14, 2017
1
سلام دوستان، کسی میتونه منو راهنمایی کنه
میخوام pes 18 رو برای ps4 دانلود کنم
ضمن اینکه من داخل کنسولم 23 تا بازی دارم که همه آفلاین هست
اگه امکان داره لطف کنید توی تلگرام بهم پیام بدید، ممنونم telegram.me/mily4011
آی دی mily4011

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
دوستان یه سوال

بنظرتون وقتی ریلیز FitGirl اومدش اون تو سایت قرار بگیره یا CorePack یا اینکه هردو باشه

یا مثلا وقتی SteamPunks یا Codex یا Reloaded بازی ریلیز میکنن هرسه قرار بگیره یا یکیشون کافی هستش ؟؟

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
دوستان یه سوال

بنظرتون وقتی ریلیز FitGirl اومدش اون تو سایت قرار بگیره یا CorePack یا اینکه هردو باشه

یا مثلا وقتی SteamPunks یا Codex یا Reloaded بازی ریلیز میکنن هرسه قرار بگیره یا یکیشون کافی هستش ؟؟
نظر شخصی من:
فیتگرل عالی هست، فقط یه موردی داره اونم اینه که مقداری نصبش طولانیه،اما برای من بی دردسرترین و کاملترین بوده همیشه

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
با سلام میشه بازی های ps3 موجود در این سایت رو به اسیا دی ال اضافه کنین همه چیش هست ریجن کد ........
www.top2download.com

هرکدوم رو میخواید درخواست بدید بزارم چون اینطوری نمیشه دانلود کرد گذاشت چون هم باید عکس بگیرم هم متنن آماده کنم
درخواست بزارید برام راحتتر هستش

برای دانلود قرار دادم از تورنت احتمالا فردا قرار بدم یا جمعه چون باید متن آماده کنم و عکس بجز کشتی کج

Last edited by a moderator:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,630
نام
milad
هرکدوم رو میخواید درخواست بدید بزارم چون اینطوری نمیشه دانلود کرد گذاشت چون هم باید عکس بگیرم هم متنن آماده کنم
درخواست بزارید برام راحتتر هستش
145 صفحه هست تو هر کدوم 5 بازی اما من اونایی رو که میخوام میگم شاید به درد بقیه هم خورد چون زیاد درخواست کردن ببخشید زحمت دادم شما خودتون هم یه نگاهی به اون سایت بندازین عکس هم داره هر موقع تونستین چند تا قرار بدین

Grand Theft Auto IV Complete Edition-The Adventures Of Tintin The Game-Spiderman 3-Injustice Gods Among Us -BioShock Infinite
inFamous-Enslaved Odyssey To The West-Batman Arkham City GOTY
-
I Am Alive
GRID 2-Spider-Man Shattered Dimension-Remember Me-Dead to Rights Retribution

متاسفانه سایت اسیا دی ال مشکل داره لینک ها دیگه نیست و رو صفحه بازی که میزنی نمیمونه میره تبلیغ
البته بازی های ps3 برام اینجوریه بقیرو نمیدونم

Last edited by a moderator:

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
چرا تورنت از همین سایت ی که گذاشتم دانلود کنید سریعتر هم هست

بازیهای کم حجم مشکلی نداره دانلود کنم ولی بازی های حجم بالا رو باید از سایت مبدا بگیرم که بدونم چی به چی هستش مثلا بعضی بازیهای FitGirl ورژن بندی هستش و تو سایتای ایرانی معمولا نمینویسن چه ورژنی هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر