Nintendo دانلود بازی های سوییچ به همراه آخرین آپدیت ها (کامل) با /hbg/

8a07e10b171177990f494b7245a43566.png

آپدیت : انگار Request Bot پولی شده نگران نباشید از این سایت دانلود کنید : DarkUmbra

سلام :D
از اونجاییکه دیگه cdnsp کار نمیکنه یه روش جایگزین براتون میگم که به جرئت هرچی تو EShop هست این تو پیدا میشه و کاملا بروزه تا آخرین آپدیت و dlc لحظه ای میزنه !
بچه ها آموزش رو قبلا تو تاپیک درخواست بازی نوشتم ولی ترجیح دادم که یک تاپیک مجزا برای این کار درست کنم تا بچه هایی که دنبال لینک و ... میگردن کارشون راحت تر باشه ( قابل دسترس تر باشه )
خب اول از همه نرم افزار Discord رو دانلود کنید ( که فکر کنم دیگه همه دارن اینو ! )

اینجا
( با وب اپ هم میتونید کار کنید ولی خب بهتره نرم افزارشم داشته باشین )
بعدش کانال Homebrew جوین میشیم .

اینجا
بعدش که جوین شدیم میریم قسمت Request-Bot زیر بخش Download (همون تب اول)

Capture12.PNG
بعدش میریم تو قسمت چت از کامند استفاده میکنیم و اسم بازی رو وارد میکنیم ( نیازی نیست همشو بنویسین همون اولشم بنویسین میاره خودش )
مثلا game snipper! رو میزنیم :

21.PNG

حالا اینجا لینک ها رو آورده (جهت یاد آوری اول بازی v0 نصب میشه بعد upd بعد dlc )
از لینک های Gdrive استفاده کنید هم سرعتشون بهتره هم قابلیت pause داره محدودیت حجم هم نداره.

کامند ها :
game! : همه فایل های nsp , dlc , update رو با هم میاره.
nsp! : فقط فایل nsp بازی رو میاره (v0)
dlc! : فقط dlc بازی رو لینک میده
update! : فقط آپدیت بازی لینک میده
xci! : لینک های xci رو میاره که فکر نکنم کسی سراغش بره :D
customxci! : لینک کاستوم شده بازی ( فایل کارتریج بازی + آپدیت + dlc ) یکجا
cxci! : همون بالایی
devmenu! : که همتون میدونین چیه !
youtube! : فایل youtube برای کسایی که نمیخوان اکانت لاگین کنن رو دستگاه ( no login account )
random! و idea! : بصورت رندوم یه بازی بهتون لینک میده !

**و در آخر باید بگم ما نینتندویی ها کامیونیتی کوچیکی داریم تو فروم واسه همین بهتره همه اطلاعاتمون رو share کنیم تا بقیه هم از اون سهیم بشن و به نوعی هوای همدیگرو داشته باشیم :x**

پی نوشت : آموزش نصب بازی که در تاپیک دیگه نوشته بودم برای یکی از بچه ها همینجا کپی میکنم خواستین استفاده کنین(ویرایش نکردم)‌:
میتونی هم از رو sd نصب کنی و هم با usb (خیلی وقتا ارور میده)
از روی sd کارت اگه بخوای نصب کنی باید 2 برابر حجم بازی جای خالی داشته باشی چون مثلا بازی 5 گیگ میخوای نصب کنی اول باید کپی کنی تو مموری و بعد بزنی نصب شه و بعد میتونی فایل نصبی بازیرو پاک کنی تا جا خالی شه
من خودم برای نصب nsp از لیتیوم استفاده میکنم که نسخه ساده تر tinfoil هست http://tinfoil.io/repo/lithium.latest.zip اینو دانلود کن بعد sd رو بزن به کامپیوتر بعد محتویات فایل زیپ رو کپی پیست کن توش
بعد بازی هایی که میخوای نصب کنی (دقت کن که 2 برابر حجمش جای خالی داشته باشی) کپی کن تو sd بعد که تموم شد دوباره کارت رو بزن رو کنسول و پیلود بزن که بالا بیاد بعد برو تو Homebrew ( همون گالری عکس ) اونجا لیتیوم رو پیدا کن بازش کن بعد تو منوی برنامه اگر اشتباه نکنم قسمت Browse داره که نوشته SDmc یا همچین چیزی برو اونجا فایل nsp بازی که میخوای نصب کنی رو انتخاب کن و install رو بزن و تمام یادت نره بعد نصب فایل nsp رو پاک کنی که جا باز شه
روش دوم : Goldleaf , Goldtree اینارو دانلود کن بعد goldleaf.nro رو کپی کن تو فایل switch داخل مموری بعد goldtree رو اکسترکت کن بعد مموری رو بنداز رو کنسول برو تو Homebrew اونجا Goldleaf رو باز کن قسمت usb install رو انتخاب کن بعد برو goldtree رو کامپیوتر باز کن یه صفحه باز میشه اونجا nsp که میخوای نصب شه رو انتخاب کن بعد برگرد رو کنسول next رو بزن و جاییکه میخوای نصبش کنی ( رو sd بزن ) انتخاب کن بعد منتظر باش نصب شه . اگر دیدی گیر کرد یا تو starting موند دکمه home رو بزن دوباره از اول برو تو (باید usb رو در بیاری دوباره بزنی) تو این حالت چون مستقیم نصب میشه همون حجم خود بازی باید جای خالی داشته باشی .

آخرین ویرایش:

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
دوستان لینک دانلود این بازیا رو میخوام

Zen Bound 2​
Batman - The Telltale Series​
RICO​
Little Nightmares: Complete Edition​
Snipperclips Plus - Cut it out, together!​
Blood Waves​
Banner Saga 1 & 2​
Sonic Forces​
Radiation Island​
Valley​
V-Rally 4​
steep​
forst punk​
Secret Files: Tunguska​
Crash Team Racing Nitro-Fueled​
BlazeRush​
Death Mark​
Party Arcade​
vampire​
Road Redemption​
Dead by Daylight​
made of sker​
Gear.Club Unlimited 2​
The Legend of Zelda: Link's Awakening​
Troll and I​
ARK: Survival Evolved​
Achtung! Cthulhu Tactics​
Fimbul​
Tennis World Tour​
Observer​
Unknown Fate​
Sports Party​
ABZÛ​
Braveland Trilogy​
Warframe​
Yesterday Origins​
Hard West​
Rogue Trooper Redux​
inside​
Spintires: MudRunner - American Wilds​
Joe Dever's Lone Wolf​
Beholder: Complete Edition​
ATV Drift & Tricks​
SKYHILL​
'n Verlore Verstand​
Mordheim: Warband Skirmish​
Dark Quest 2​
Hello Neighbor Hide and Seek​
OPUS: Rocket of Whispers​
Child of Light Ultimate Edition​
Fear Effect Sedna​
Degrees of Separation​
PAYDAY 2​
sheltered​
EXORDER​
Syberia 1 & 2 & 3​
NBA 2K Playgrounds 2​
Valiant Hearts: The Great War​
Battle Chasers: Nightwar​
The Gardens Between​
Immortal Redneck​
Wasteland 2: Director's Cut​
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy​
The Spectrum Retreat​
1979 Revolution: Black Friday​
Lifeless Planet: Premiere Edition​
layers of fear 2​
Storm Boy​
Fall of Light: Darkest Edition​
Moto Racer 4​
Phantaruk​
Arena of Valor​
Victor Vran Overkill Edition​
The Room​
rime​
Broken Sword​

squall_1987

کاربر سایت
Jul 21, 2009
226
نام
علی
سلام
لینک خود بازی

Code:
https://emcc-my.sharepoint.com/personal/user986_ondrive_pw/_layouts/15/onedrive.aspx?id=%2Fpersonal%2Fuser986_ondrive_pw%2FDocuments%2FMortal%20Kombat%2011%20%5B0100F2200C984000%5D%20%28Converted%20by%20TurboSnail%29%2Ensp&parent=%2Fpersonal%2Fuser986_ondrive_pw%2FDocuments&cid=71b62ccb-26e7-4aa7-a622-a3932ad696be

لینک اپدیت
Code:
https://drive.google.com/file/d/1n4bYbC-nm-SPFyGHhw09OJm1Y16kpjFo/view

حتما هم اپدیت رو بگیر چون بازی با اپدیت گزینه های بازی کردنش باز میشه
107980

سلام
ارور میده

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام
ارور میده

سلام
این لینک مستقیم و کامل بازی هست با اپدیتهای مختلف و شما فقط لینک خود بازی و اپدیت 1.2 رو احتیاج داری و dlc ها و از اپدیت 1.3 به بالا هم نیاز به لینک بودن اکانت داره بازی وگرنه گیر میکنه تو منو بازی که بخاطر بن نشدن معمولا کسی لینک نمیکنه کنسول هکی رو و همون 1.2 دان کنی حله.
https://emcc-my.sharepoint.com/:f:/...1Mr3VrrY76CcoB8ptb8kP85jIfoByADPlD0w?e=lE9Drt

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
305
سلام
این لینک مستقیم و کامل بازی هست با اپدیتهای مختلف و شما فقط لینک خود بازی و اپدیت 1.2 رو احتیاج داری و dlc ها و از اپدیت 1.3 به بالا هم نیاز به لینک بودن اکانت داره بازی وگرنه گیر میکنه تو منو بازی که بخاطر بن نشدن معمولا کسی لینک نمیکنه کنسول هکی رو و همون 1.2 دان کنی حله.
https://emcc-my.sharepoint.com/:f:/...1Mr3VrrY76CcoB8ptb8kP85jIfoByADPlD0w?e=lE9Drt

سلام نمیشه با مودم ip های خاصی از سرور را بست بعد لینک شد و بن نشی

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام نمیشه با مودم ip های خاصی از سرور را بست بعد لینک شد و بن نشی
تنها میشه سرورهای نینتندو رو مسدود کرد که اونم مسدود بشه نمیشه کانکت شد و اینکه شما یه بار لینک کنی سریع بن نمیشی ولی نشون یا فلگ میشی دفه بعد بن میشی و من یه کنسول دسته دو سوییچ اول گرفته بودم طرف تا روز اخرم انلاین زده بود حتی فورتنایت و غیره بازی کرده بود ولی دستگاش بن نشده بود و خود منم چندباری نت وصل کردم مشکلی نبود و اینکه حالا فلگ شده بود بعدا بن بشه یا چیز دیگه من نمیدونم ولی اون کنسول چون کهنه بود فروختم یه نو اکبند خریدم با اون دیگه انلاین نشدم و 90 dns ست کردم تا سرورهای نینتندو دسترسی نداشته باشه اگه به نت وصل شدم.

• Like
Reactions: SHAM

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
سوال کرش ریسینگ یا همون کراش ۴ واسه سوییچ میاد ؟یعنی فقط به خاطر بازی ماریو کارت کراش ۴ نیومد رو سوییچ :l

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر