دانلود بازی ایرانی فاریو 2

amirzade

کاربر سایت
Aug 23, 2012
109
نام
استودیو های بازی و نرم افزارسازی Avenars
سلام
farioo.jpg

فاریو 2 نام جدیدترین بازی تیم بازی سازی Avena است که یکی از بزرگترین تیم های بازیسازی مستقل ایرانی است
این بازی درسبک 2d,platformer می باشد وپلتفرم ان pc است
داستان این بازی دررابطه با شخصیت فاریو است که به دنبال برادر گمشده خود می گردد ودراین راه از سرزمین های گوناگون می گذرد وخطر های زیادی را پشت سر می گزارد

ویژگی های بازی :
-گیمپلی دشوار اما جذاب
-سیستم انتخاب وتغییر موسیقی بازی
-شخصیت های متنوع
-مراحل متنوع

تصاویر بازی :
Engine001_2014-09-06_15-52-53-68.bmp

Engine001_2014-08-17_13-07-35-39.bmp

آموزش بازی :
برای انتخاب دیالوگ ورد کردن متن ها از دکمه ENTER استفاده کنید
برای پرش از دکمه SPACEاستفاده کنیدوبرای حرکت از دکمه های جهت

لینک دانلود بازی :
Download File : Fario_2_Setup.exe

سایت تیم بازی سازی Avena:
http://www.avena.vcp.ir

لطفا برای حمایت از این تیم بازی سازی این بازی را در سایت ها ووبلاگ خود به اشتراک بگزارید ویا به دوستان خود معرفی کنید
نظر یادتون نره

amirzade

کاربر سایت
Aug 23, 2012
109
نام
سلام
دوستان برای تغییر وانتخاب موسیقی بازی در منوی اول گزینه Change musicرو انتخاب کرده سپس موسیقی رو انتخاب کنید
هرکی تونست بازی رو تموم کنه خیلی مرده:d
منتظر نظراتتون هستیم

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
شرمنده ولی بازی به 2 دقیقه نرسید که از رو سیستم پاکش کردم رفت. بد نیست قبل از انتشار یک بازی نسخه ی دمویی در اختیار گیمرها قرار دهید و نظراتشونو بپرسید بعد اقدام به انتشار کنید. من کاری اصلا به گرافیکش ندارم. از نظر گیم پلی و حرکت شخصیت اصلی, در حد افتضاح بود... هر کی بتونه اینو تموم کنه باید بهش لقب استاد ابر گیمر را داد! :>

amirzade

کاربر سایت
Aug 23, 2012
109
نام
شرمنده ولی بازی به 2 دقیقه نرسید که از رو سیستم پاکش کردم رفت. بد نیست قبل از انتشار یک بازی نسخه ی دمویی در اختیار گیمرها قرار دهید و نظراتشونو بپرسید بعد اقدام به انتشار کنید. من کاری اصلا به گرافیکش ندارم. از نظر گیم پلی و حرکت شخصیت اصلی, در حد افتضاح بود... هر کی بتونه اینو تموم کنه باید بهش لقب استاد ابر گیمر را داد! :>

داداش تیم سازنده تا حالا 4 بار بازی رو تا آخر رفته
همیشه مشکل از بازی نیست گاهی به توانایی های گیمر در انجام بازی هم مربوطه

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
هنوز بازی رو انجام ندادم. ولی اینکه تیم سازنده بتونه بازیشونو انجام بده هنر نیست! مهم اینه بقیه بتونن بازی رو انجام بدن.
یه نمونش داداش خودم و بازی ای که دارن می سازن. یک بار بازی رو داد بهم امتحانش کنم، به وضوح گیم پلی افتضاحی داشت(گیم پلی لمسی بود) گفتم این اینجوریه. باید اونجوری باشه ولی گفت پس چرا ما خودمون راحت بازی میکنیم؟!

اصولا تیم سازنده به کل باید خودشو از مرحله ی تست بازی بکشه بیرون. در غیر این صورت، قطعا ضعیفترین نتیجه رو در بر خواهد داشت.

amirzade

کاربر سایت
Aug 23, 2012
109
نام
هنوز بازی رو انجام ندادم. ولی اینکه تیم سازنده بتونه بازیشونو انجام بده هنر نیست! مهم اینه بقیه بتونن بازی رو انجام بدن.
یه نمونش داداش خودم و بازی ای که دارن می سازن. یک بار بازی رو داد بهم امتحانش کنم، به وضوح گیم پلی افتضاحی داشت(گیم پلی لمسی بود) گفتم این اینجوریه. باید اونجوری باشه ولی گفت پس چرا ما خودمون راحت بازی میکنیم؟!

اصولا تیم سازنده به کل باید خودشو از مرحله ی تست بازی بکشه بیرون. در غیر این صورت، قطعا ضعیفترین نتیجه رو در بر خواهد داشت.

حرف شما درسته
درباره حرکت کارکتر هم باید بگم مخصوصا اینگونه طراحی شد تا هم بازی سخت تر بشه و اکثر بازی های پلتفرمر اینگونه کنترلی واسه بازیشون دارن
اگر کسی دست به کیبوردش خوب باشه وصبر داشته باشه به راحتی بازی رو تموم می کنه
ممنون امیدوارم بازی رو تجربه کنید ولذت ببرید

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
داداش تیم سازنده تا حالا 4 بار بازی رو تا آخر رفته
همیشه مشکل از بازی نیست گاهی به توانایی های گیمر در انجام بازی هم مربوطه

این هم حرفیه. من خودم اصولا تواناییم در سبک 2D Platformer زیاد بالا نیست. دیگه نهایتش همون بازی Rayman Origins و مخصوصا اون مرحله ی آخری (پیرزن ها) هستش ;)

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
سلام دوست عزیز
امیدوارم که حالت خوب باشه و نظره مارو قابل بدونی که فقط برای پیشرفت خودته و لاغیر.

از همون اول شروع میکنم : نام گذاری بازی

باز ترین چیزی که برای یه بازیساز وجود داره نام گذاری بازیه.
ماهیت بازی قراره که تو یه دنیای فانتزی اتفاق بی افته پس بهتره که نام گذاری بازی هم فانتزی و به دور از ذهن باشه. (ویگلی, دیگلی, تگال, زگال و ...)
با نام گذاری بازی به فاریو شنونده همون لحظه اول یاده ماریو می افته که این فوق العاده بده ! (هنوز هم خیلیا دارن به نام گذاری gears of war گیر میدن !):d

نکته بعدی به گیم پلی برمیگرده:

مرده حسابی چون خودت بازیه خودتو میتونی تموم کنی خیال میکنی همه میتونن تمومش کنن !؟:d
اگه خیلی سخت تونستی بازی خودتو تموم کنی سختیشو نصف کن, اگه سخت تونستی یک سومش کن, اگه عادی تمومش کردی یک چهارم و در نهایت اگه راحت تمومش کردی باز یه دست به سر و روش بکش ! :d (به نفعته !:d)

چیزی که برای اولین بازیها بازیساز رو به اشتباه میندازه اینکه : "هرچی بازی رو سخت تر کنم جذاب تر میشه و بیشتر طرفدار پیدا میکنه."
ولی عملا عکس این قضیه حقیقت داره, هرچی که بازی رو راحت تر کنی گیمرهای بیشتری جذبش میشن.:d

من با موبایل میام موفق نشدم بازیتو دانلود کنم, ولی با دیدن نظرات کاربرای دیگه پیشنهادامو مطرح کردم.
ببین بازیت چی بوده که Raya نتونسته یه مرحله رو هم رد کنه ! :d

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
رفیق من بازی رو انجام دادم خواستم نکته هایی رو بگم:
اول اینکه کنترل شخصیت اصلی زیاد خوب و روون نبود، و باعث مرگ های متوالی میشد. از باگ ها و طراحی کلی بازی هم که بگذریم، از بعضی مشکلات دیگه نمیشه گذشت.
من تا مرحله سوم رفتم، ولی بعد از مرگ دوباره به مرحله اول برگشتم، در بدترین حالت باید برمیگشتم به مرحله 2، اینجوری ناعادلانه ست :d
بعدش سیستم آزمایش و خطا بازی اصلا خوب نیست. تا قبل از امتحان کردن نمیفهمیم کیا باعث مرگ میشن و کیا نمیشن. مثلا خرس مرحله اول بازی در اول بازی باعث مرگ نمیشه ولی در آخر مرحله اول بهش بخوری میمیری.
یا مثلا پرنده مرحله اول باعث مرگ نمیشد، منم رو همین حساب تو مرحله دوم بهش خوردم ولی این بار مردم.
امیدوارم بازی بعدیتون بهتر باشه.
موفق باشید

amirzade

کاربر سایت
Aug 23, 2012
109
نام
بازی رو بالاخره تموم کردم. در مجموع چهار مرحله داشت. اینم Ending بازی :d:
f2izsakg8mnxkl0lld2b.png

آورین امید واریم لذت برده باشید

دوستان از سایت ما میتونن نسخه 1 بازی فاریو را نیز دانلود کنند همچنین دیگر بازی های ما مانند تجارت کثیف وتولد افسانه ها1

71games

کاربر سایت
Jan 22, 2015
122
نام
حسین
سلام دوست عزیز
امیدوارم که حالت خوب باشه و نظره مارو قابل بدونی که فقط برای پیشرفت خودته و لاغیر.

از همون اول شروع میکنم : نام گذاری بازی

باز ترین چیزی که برای یه بازیساز وجود داره نام گذاری بازیه.
ماهیت بازی قراره که تو یه دنیای فانتزی اتفاق بی افته پس بهتره که نام گذاری بازی هم فانتزی و به دور از ذهن باشه. (ویگلی, دیگلی, تگال, زگال و ...)
با نام گذاری بازی به فاریو شنونده همون لحظه اول یاده ماریو می افته که این فوق العاده بده ! (هنوز هم خیلیا دارن به نام گذاری gears of war گیر میدن !):d

نکته بعدی به گیم پلی برمیگرده:

مرده حسابی چون خودت بازیه خودتو میتونی تموم کنی خیال میکنی همه میتونن تمومش کنن !؟:d
اگه خیلی سخت تونستی بازی خودتو تموم کنی سختیشو نصف کن, اگه سخت تونستی یک سومش کن, اگه عادی تمومش کردی یک چهارم و در نهایت اگه راحت تمومش کردی باز یه دست به سر و روش بکش ! :d (به نفعته !:d)

چیزی که برای اولین بازیها بازیساز رو به اشتباه میندازه اینکه : "هرچی بازی رو سخت تر کنم جذاب تر میشه و بیشتر طرفدار پیدا میکنه."
ولی عملا عکس این قضیه حقیقت داره, هرچی که بازی رو راحت تر کنی گیمرهای بیشتری جذبش میشن.:d

من با موبایل میام موفق نشدم بازیتو دانلود کنم, ولی با دیدن نظرات کاربرای دیگه پیشنهادامو مطرح کردم.
ببین بازیت چی بوده که Raya نتونسته یه مرحله رو هم رد کنه ! :d

درود بر شما:x..من هم به تازگی شروع به ساخت بازی کردم(اگه خدا قبول کنه:d) با چند تا از دوستام..واقعا صحبتهای شما درسته و خیلی به شخصه تو دیدگاهم تاثیر گذاشت:bighug:..ممنون;)

- - -ویرایش - - -

سلام دوست عزیز;;)
یه سوال:-/ داشتم:تیم شما چند نفره و چند وقته کار رو شروع کرده و کجا کار میکنید؟
در کل اعتقاد دارم انجام بدترین کار از انجام ندادن بهتره...کلا با بازیهاتون حال میکنم..اما به نظرم این یکی یه مقدار بیشتر جای کار داشت...سختیه بازی هم یه کمی نا عادلانه و بی منطق بود به نظرم:(
ولی بازی نکاته مثبتی داشت مثل موزیک بازی که خیلی خوشم اومد ازش
در کل موفق باشی و به امید پیشرفت هر چه بیشتر ایران و ایرانی;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر