دانش نامه بازی ها در بازی سنتر

آیا با ایجاد دانش نامه آزاد در BC موافقید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    188

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
با سلام خدمت کاربران عزیز

با توجه به گسترش صنعت بازی و بازی سازی در ایران و همچنین گسترده تر کردن بستر اطلاع رسانی این سایت تصمیم داریم تا پس از بررسی و نظرسنجی کاربران اقدام به ایجاد یک زیر مجموعه به عنوان دانش نامه ای آزاد از بازی ها و کلیه مطالب مرتبط به آن کنیم.
این طرح یک طرح کاملاً باز و آزاد خواهد بود و کلیه علاقه مندان می توانند در افزودن اطلاعات به این بخش کمک کنند.

این تاپیک به صورت یک طرح اولیه زده شده تا ببینیم چه تعداد از دوستان با این طرح موافق هستند و علاقه مند به توسعه این طرح می باشند؟

موفق باشیم

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
والله عالیه .
یه سری تیم هم تشکیل بدین مخصوص افزایش اطلاعات که اطلاعات هم حرفه ای تر قرار بگیره . یعنی علاوه بر این که کاملا بازه همه میتونن ادیت کنن این تیم کمک کنه اطلاعات رو به بهترین نحو و کاملترین حالت قرار بگیره .

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
دوستان نخندینا اما این دانش نامه آزاد یعنی چی؟یعنی میخواید کلمات مرتبط با گیم رو معنی کنید؟

مثل سایتهای مختلف ویکی

http://en.wikipedia.org

به همراه شاخه های مختلفش...

من با این طرح موافق هستم،ولی به نظرم باید شاخه ها و طبقه بندی های مختلف و گوناگونی درست کرد.به نظرم اگه دقیقا توضیح داده بشه که توی کدوم بخشها(برای شروع)میخواید کار کنید بهتره به نظرم.

اگرم ایشالا روزی اجرا شد این طرح،ناظمین و مدیران مخصوص این بخش هم باید اضافه بشن تا 24 ساعته مطالبو چک کنن....چه از نظر صحت مطالب چه مرتب بودنشون.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
خیلی کار نیکو و پسندیده ای میباشد تا اونجایی که بتونم حتما کمک میکنم
واقعا جای همچین چیزی توی دنیای گیم خالیه

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
کار بسیار عظیم و بلندپروازانه ایه . من راستش خیلی هیجان زده شدم از این موضوع ولی چون فعلا موقعیتش رو ندارم کمک کنم زدم رو گزنیه 3:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر