داستان MGS:Rising مربوط به وقایع قبل از MGS4 خواهد بود!

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
mgsrising.jpg

کونامی در طول کنفرانس خبری خود اولین جزئیات از داستان MGS:Rising را فاش کرد.
داستان Rising بعد از Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty و قبل از Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots اتفاق می افتد و چگونگی نینجا شدن در MGS4 را بازگو می کند.(که به احتمال زیاد به سانی هم مربوط هست)
ستون فقراتی هم که رایدن در تریلر دوشنبه شب پاره کرد به احتمال زیاد کلید پیشروی در طول بازی خواهد بود.
Minesh Kimura کارگردان بازی تایید کرده که با وجود اینکه Rising بیشتر یک hack and slash هست در آن عناصر مخفی کاری هم وجود خواهند داشت؛اگر چه این عناصر سریعتر از چیزی که در MGS های قبلی بودند خواهند بود.
همچنین رایدن علاوه بر شمشیرش در بازی اسلحه های دیگری هم برای رویارویی با دشمنان خواهد داشت.
تهیه کننده بازی Shigenobu Matsuyama که بجای کوجیما-که بخاطر نسل بعد کناره گیری کرده-با گفتن این جمله که اطلاعات بیشتر از داستان بازی به زودی منتشر خواهد شد معرفی بازی را به اتمام رساند.
در طول معرفی بازی تاریخ عرضه ی آن مشخص نشد،ولی همانطور که قبلا گفته شده برای 360,PS3 و PC خواهد آمد.
منبع

آخرین ویرایش:

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
OMG برای 360 میاد دیگه pc چرا :D

نگفتن lead platform کدوم کنسول هست ؟

داستانش هم باید جالب باشه ولی مگه میشه هیچ اشاره ای به snake نشه تو بازی :-؟

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان می گم می شه یه جا را معرفی کنید که داستان هر 4 نسخه ی قبل را داشته باشه؟آخه من قبلی ها را بازی نکردم و می خوام داستانشون را بدونم بعد بیام rising بازی کنم!

devil eyes

کاربر سایت
Feb 18, 2010
486
OMG برای 360 میاد دیگه pc چرا :D

نگفتن lead platform کدوم کنسول هست ؟

خود سازندش گفت ( شایعه پراکنی:d ) اگر پلتفروم pc نبود اصلا بازی رو نمیساختیم اون وقت شما میگی چرا pc (بشکنه این دست که نمک... . حالا بده ps3 و ایکس باکسم به یه نونو ابی رسیدن (lol:d)

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
MGR = BIG BOSS's Mission has been compeleted,but it's not mean i don't get my next target : solid snake
احتمالا مثل ماجرای ایوا و بیگ باس میشه
ماجرای تایید شدنشم برای PC برای اینه که وقایع بیگ شل(MGS 2 ) چون برای PC اومد بده ملت رو تو کف بزارن...ولی بهتون قول میدم وقایع MGS 4 رو هم به زبون رایدن باز گویی میکنه
خود سازندش گفت ( شایعه پراکنی:d ) اگر پلتفروم pc نبود اصلا بازی رو نمیساختیم اون وقت شما میگی چرا pc (بشکنه این دست که نمک... . حالا بده ps3 و ایکس باکسم به یه نونو ابی رسیدن (lol:d)
برای همینه که جناب کوجیما دستشو حاظر نیست به بازی بزنه:d

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
تکراری نیست به دو دلیل :
اولا وقتی که شما اسم تاپیکتون مصاحبه ی فامیتسو با تهیه کننده و کارگردان MGS Rising هست چطوری انتظار دارید ملت بفهمن توش در مورد داستان Rising هم اطلاعات جدید هست و بخونن؟
ثانیا خبری که بنده گذاشتم در مورد کنفرانس خبری کونامی هست که توش چند مورد جدیده و اگه یه نگاه بهش می انداختید متوجه می شدید:)
پس از این به بعد کاربرا باید از روی عنوان تاپیک از کل اخبار سردربیارن !
اون چند مورد جدید روهم نشون بدی خوشحال میشم !
درضمن من نگفتم تکراریه گفتم چیز جدیدی نگفتن !
ستون فقراتی هم که رایدن در تریلر دوشنبه شب پاره کرد به احتمال زیاد کلید پیشروی در طول بازی خواهد بود.
همچنین رایدن علاوه بر شمشیرش در بازی اسلحه های دیگری هم برای رویارویی با دشمنان خواهد داشت.
ببخشید ولی واقعا اعصاب بحث کردن بیشتر از این رو ندارم چون ماشا... بچه های 5 ساله این مملکت هم چنان سفسطه ای می کنن که آدم هاج و واج می مونه چه برسه به بزرگسالاش.
عرض کردم یه نگاه به خبر می انداختید فرق رو متوجه می شدید.

آخرین ویرایش:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
اولا وقتی که شما اسم تاپیکتون مصاحبه ی فامیتسو با تهیه کننده و کارگردان MGS Rising هست چطوری انتظار دارید ملت بیان بفهمن توش در مورد داستان Rising هم اطلاعات جدید هست و بخونن ؟
پس از این به بعد کاربرا باید از روی عنوان تاپیک از کل اخبار سردربیارن !
اون چند مورد جدید روهم نشون بدی خوشحال میشم !
درضمن من نگفتم تکراریه گفتم چیز جدیدی نگفتن !
عرض کردم یه نگاه به خبر می انداختید فرق رو متوجه می شدید.
oh yeah... enough for a new topic... Philosopher !
درکت می کنم
فقط حیف که بخاطر دوستایی که اینجا دارم نمی خوام مشکلی برام پیش بیاد وگرنه جواب کارت (که خودت می دونی رو) رو می دادم
اصلا صدتا تاپیک بزن بخاطر همین دوخط بمن ربطی نداره !
من نظرمو مثل بقیه گفتم که چیز خاص و جدیدی نگفتن هنوزم میگم
الان مشکلت چیه نمیدونم !

آخرین ویرایش:

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
خوش به حال من!
کلا MGS واسم مهم نبود! الانم مهم نیست ، بیادم شاید نسخه 1300 تومنی کپی ش رو بعد از اینکه همه بازی های خوب و متوسط رو تموم کردم بخرم :D
ولی دم سازنده ش گرم! ، استاد ایجاد جو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر