داستان AGENT منحصر بفرد خواهد بود!

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
agentlogo2.jpg

داستان AGENT منحصر بفرد خواهد بود!

آقای ben feder رييس T2 گفته است: AGENT داستانی را روايت خواهد کرد که جدای از سبک سری GTA است و تجربه آن برای بازيکنان بسيار تازه خواهد بود.

طی گفت و گويی با Eurogamer گفته است: اين بازی سفری پارانويال وار به دهه 70 دوران جنگ سرد است.

ادامه ميدهد: اين بازی در مورد جاسوسی است و بازه زمانی آن دهه 70 است. GTA يک بازی کاملاً کوچه بازاری است و راوی يک داستان فقير و پولدار است.
ولی agent بسيار تازه خواهد بود..

من فکر ميکنم بازيکنان با انجام اين بازی بسيار بهت زده خواهند شد.داستان اين بازی يک سفر پارانويال است به دوران جاسوسی و مبارزه اطلاعات و يک ترور سياسی در آن دوران را به تصوير ميکشد.

وقتی از او در مورد مولتی شدن اين بازی سؤال ميشود ميگويد: ما از حرف خود بر نميگرديم!

SOURCE

• Like
Reactions: Police _ 110

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
وقتی از او در مورد مولتی شدن اين بازی سؤال ميشود ميگويد: ما از حرف خود بر نميگرديم!

بزار یه ذره فروش بازی بال،پایین بشه بعد حرف های ایشون شنیدن داره!

کلا تو این نسل بازی انحصاری از شرکت 3rd party معنی نمیده!(به جز یکی دو مورد!)
فقط میشه گفت time exclusive!

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
ببينيد دوستان فکر مولتی شدن اين بازيرو از سرتون بيرون کنيد!

sony قبل از اين تمام هزينه ساخت LA noire رو داد ولی R* با sony توافق کرد که يک بازی در انحصار sony بسازه که اينه که ميبينيد پس دلتونو صابون نزنيد!

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi

sony قبل از اين تمام هزينه ساخت LA noire رو داد ولی R* با sony توافق کرد که يک بازی در انحصار sony بسازه که اينه که ميبينيد پس دلتونو صابون نزنيد!
Just Like GTA IV for X360! And Peter Moore !this game will be multi
;)

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
چقدر سر multi بودن بحث میکنین:-/
چیزی تو جیب شما نمیره که بازی انحصاری باشه
حد اقل multi باشه چند نفر دیگه هم از بازی لذت ببرن اشکال داره؟

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
اگه خبر رو دیروز میزدی ناراحت میشدم ولی چون PS3 حک شده دیگه دعوا واسه چی؟ اصلا کاشکی L.A. Noire هم اختصاصی میشد b-:
تازه فکر کنم از بازی XBOX هم ارزونتر بشه.

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547

متاسفانه (خیلی عذر می خوام) نرود میخ آهنین در سنگ:
;)
بدون توجه به حرف صدرا انگلیسی نوشتن تا از طرف راک استار بگن که Agent حتما مولتی می شه!
نمی دونم یعنی درک حرفی که صدرا زد خیلی براتون سخته؟

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان

تایید میشه.
ولی نکته عجیب و سوالی که تو ذهن من هست اینه که چرا R* نیومد مثه بچه آدم همون LA noire رو exclusive کنه؟!:-/
جدیدا هر چی پست میدم پاک میشه:d

آخه محتوا داره از توش فوران میکنه و قلپی میزنه بیرون!!!/:)
الان این پست شما چه ربطی به تاپیک داره خدا میدونه!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
نمیدونم وا... قضیه این داستان چیه،هرکی از داستان بازیش تعریف میکنه،گند میزنن توی بقیه قسمت های بازی!
امیدوارم این اینجوری نشه....

پ.ن:چمن هم داشته باشه:D

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
البته داستان انحصاری شدن Agent به اون صورتی که شما فکر میکنید نیست.
اوایل این نسل GTA IV قرار بود به صورت انحصاری برای PS3 ساخته بشه ولی میکروسافت با پرداخت چیزی بین 70 تا 75 میلیون دلار (که شامل 50 میلیون دلاری که صرف انحصاری زمانی شدن DLC ها هم میشه) بازی رو مولتی کرد عوض مولتی شدن GTA IV شرکت *R ساخت Agent رو شروع کرد (اول قرار بود یک بازی بر پایه حضور زامبی ها (احتمالا شوتر) باشه ولی بعد از معرفی L4D از طرف Valve اونها برای عدم رقابت با Valve ایده بازی رو تغییر دادند.)البته معلوم نیست انحصاری بودن Agent به خاطر روابط دوستانه بوده (که در این صورت احتمال مولتی شدنش زیاده) یا قراردادی بین دو طرف امضا شده.
یک بار هم در E3 07 جک ترتون دم از یک بازی انحصاری از طرف *R زد ولی اطلاعاتی نداد بهرحال با توجه به این مسایل به نظر من Agent به سفارش و با هزینه سونی در حال ساخته و احتمال مولتی شدنش کمه.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
اگه خبر رو دیروز میزدی ناراحت میشدم ولی چون PS3 حک شده دیگه دعوا واسه چی؟ اصلا کاشکی L.A. Noire هم اختصاصی میشد b-:

خوب رفیقه من همش که نمی شه کنسول خرید که .
حالا نمی دونم واقعا چرا به خاطر اینا جر و بحث می کنید . حالا سونی و راک استار نمی یان که به حرفای ما گوش بدن . اونا کاره خودشونو می کنن منم خیلی دوست داشتم این بازی رو انجام بدم ولی نشد . اما خوب راک استار نمی شه به حرفاش زیاد اطمینان کرد .

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
;)
09 E3 بود که Jack trerron بازی رو Exclusively on PS3 اعلام کرد.
1047218-agent_announced_ps3_super.jpg

اگه میخواست بازی Multiplatform بشه تنها تو کنفرانس سونی اعلام نمی شد که انحصاریه!
آره چون بازی های PS3 رو DVD 5ـه کیفیتم نکه آشغاله...:))
نمیدونم وا... قضیه این داستان چیه،هرکی از داستان بازیش تعریف میکنه،گند میزنن توی بقیه قسمت های بازی!
امیدوارم این اینجوری نشه....

پ.ن:چمن هم داشته باشه:D
دیگه چه میشه کرد بازی های 3rd partyـه نمی تونن خوب با کنسول کار کنن سوژه میدن دست ملت!(Mafia II)شما ببخشید:d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
البته داستان انحصاری شدن Agent به اون صورتی که شما فکر میکنید نیست.
اوایل این نسل GTA IV قرار بود به صورت انحصاری برای PS3 ساخته بشه ولی میکروسافت با پرداخت چیزی بین 70 تا 75 میلیون دلار (که شامل 50 میلیون دلاری که صرف انحصاری زمانی شدن DLC ها هم میشه) بازی رو مولتی کرد عوض مولتی شدن GTA IV شرکت *R ساخت Agent رو شروع کرد (اول قرار بود یک بازی بر پایه حضور زامبی ها (احتمالا شوتر) باشه ولی بعد از معرفی L4D از طرف Valve اونها برای عدم رقابت با Valve ایده بازی رو تغییر دادند.)البته معلوم نیست انحصاری بودن Agent به خاطر روابط دوستانه بوده (که در این صورت احتمال مولتی شدنش زیاده) یا قراردادی بین دو طرف امضا شده.
یک بار هم در E3 07 جک ترتون دم از یک بازی انحصاری از طرف *R زد ولی اطلاعاتی نداد بهرحال با توجه به این مسایل به نظر من Agent به سفارش و با هزینه سونی در حال ساخته و احتمال مولتی شدنش کمه.
میشه منبعی برای این صحبت هاتون بدین؟ :-o

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,202
نام
ماکان
بزار یه ذره فروش بازی بال،پایین بشه بعد حرف های ایشون شنیدن داره!

زیاد حرص نخور، هزینه ساخت بازی رو خود Sony میده. یعنی فارسی ترش این هست که یه نسخه هم نفروشه خبری از مولتی شدن نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر