داستان بازی spoiler!!!!- Darksiders II

JOJOPendelchon

کاربر سایت
Jan 18, 2011
51
نام
محمدرضا
سلام راستش خیلی زور زدم بفهمم ولی فاییده نداشت بعد تموم کردن هر دو تا دارک سایدرز اینو نفهمیدم اگه war ماموریت قسمت اول بازی رو برای بی گناهیش انجام داد و (موفق شد) پس اونهمه تلاش مرگ (داداشش)تو قسمت دوم چه فاییده ای برای warداشته؟مگه مرگ نتونسته بود بشر رو دوباره احیا کنه؟پس war چه ماموریتی رو زمین داشت انجام میداد:-s...اگه راهنمایی کنین ممنون میشم:x

تا جايي كه من ميدونم تو قسمت اول ابتداي داستان War به اشتباهي به قلمرو زمين اومد و باعث شد كه نسل بشريت منقرض بشه و بعد از يك فاصله 100 ساله دوباره به زمين برميگردوننش تا اثبات كنه گناهي انجام نداده
حالا در قسمت دوم كه تو اين فاصله 100 ساله رخ ميده Death تمام سعيش رو انجام ميده كه بي گناهي War رو اثبات كنه و شوراي سوخته يك فرصت مجدد رو به برادرش بدن پس در انتهاي داستان سر حوض ارواح، ارواح قوم خودش يعني Nephiliem رو قرباني كرد تا يك بار ديگه بشريت بتونه به قلمرو زمين برگردند (نكتش اينه كه چون ارواح قوم نفيليم طي داستان از اون گردنبند طلسم شده به جسم خودش منتقل شده بودن خودش رو به حوض انداخت همين)

alisparta

کاربر سایت
Dec 20, 2016
19
سلام بر عزیز دل من آقا کسری داداش یه راهی هست که زیرنویس شه بازی دارک سایدرز من میدونم بهم اعتماد کن و پیگیرش باش

درضمن ممکن نیس دارکسایدر 1 رو هم به این شکل ترجمه کنی دیالوگ ها رو؟

• Like
Reactions: Mahdi313313

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر