دارم دیوانه میشم

• Thread starter Thread starter mhv
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mhv

کاربر سایت
[FONT=&quot]من به یه مشکل اساسی برخورد کردم[/FONT]​
[FONT=&quot]. بعد از سایت دانشگاهمون نوبت سایت خوابگاهمون شد که محدودیت دانلود برای ما میزارن!!250مگابایت برای یک هفته!!!!![/FONT]​
[FONT=&quot] منم که با تنها چیزی که تو دنیا تو این شرایط میتونم باهاش حال کنم دانلود کردنه بدجوری حالم گرفتست.[/FONT]​
250 [FONT=&quot]مگابایت برای دو روزه منم کافی نیست چه برسه به یه هفته. من که هر روز سایت بودم الان هفته ای 1 ساعت میرم سایت بعد محدودیت تمام میشه و یه صفحه وب هم تا یک هفته بعد نمیتونم باز کنم و کلا اینترنت تا هفته بعد تعطیل.!! ضمنا اطلاعات خودمم در این زمینه ها کم نیست[/FONT].​
[FONT=&quot]دوست عزیز اگر راهی بلد هستین یا کمکی میتونید بکنید که بتونم یه جوری این سیستمو دور بزنم خیلی خیلی ممنون میشم[/FONT].:(( :love:

وقتی محدودیت بزارن دیگه نمیتونی کاری کنی چون به احتمال زیاد اومدن براتون یوزر باز کردن که فلانی اینقدر مصرف کرده و همش ثبت میشه!
مگر اینکه با مسول سایتتون رفیق شی بگی محدودیت رو وردار که ما از این کارا زیاد کردیم:laughing:

نه با رفیق شدن هم فکر نمی کنم کاری دست شه تو این زمونه پول حرف اولو می زنه بهترین راه اینه که بری پیش مسئولش بش بگی مثلا من هفته ای 1 گیگ می خوام هزینشم هر چی بشه پرداخت می کنم اینجوری مشکلت حل می شه.یا مثل ما از اول خوابگا نگرفتیم و خونه کرایه کردیم نه از لحاظ اینترنت محدودیت داشیتم نه از لحاظای دیگه می دونی که چی می گم:laughing:

بابا یارو نجسبه نچسبه!! فعلا زدیم تو کار پسورد دزدی. لعنتیا ما رو به چه کارهایی وادار می کنن:mad:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or