خنک کننده

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
خنک کننده Vendetta با استفاده از یک طرح پره و heatpipe منحصر بفرد عرضه گردیده است که از طریق ترکیب با یک فن با صدای پایین با تولید گرما که باعث پایین آمدن کارایی می شود مبارزه کرده و باعث برطرف شدن مشکلات موجود بر سر راه خنک شدن سیستم مورد استفاده کاربران حرفه ای می گردد.
استفاده از خنک کننده Vendetta بجای فن اصلی CPU از نوع پردازنده چهار هسته ای، دما را در فرکانس 2400 MHz تا 15 درجه پایین تر می آورد.
این نوع خنک کننده متناسب با بودجه مصرف کنندگان عادی که بدنبال خنک کنندگی متوسط هستند، ساخته شده است. ترکیب تمام عوامل در کنار هم از قبیل بی صدا بودن، خنک کنندگی عالی و زیبایی ظاهریش آن را تبدیل به یک محصول برجسته و مناسب برای مشتری کرده است.

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
خنک کننده Vendetta با استفاده از یک طرح پره و heatpipe منحصر بفرد عرضه گردیده است که از طریق ترکیب با یک فن با صدای پایین با تولید گرما که باعث پایین آمدن کارایی می شود مبارزه کرده و باعث برطرف شدن مشکلات موجود بر سر راه خنک شدن سیستم مورد استفاده کاربران حرفه ای می گردد.
استفاده از خنک کننده Vendetta بجای فن اصلی CPU از نوع پردازنده چهار هسته ای، دما را در فرکانس 2400 MHz تا 15 درجه پایین تر می آورد.
این نوع خنک کننده متناسب با بودجه مصرف کنندگان عادی که بدنبال خنک کنندگی متوسط هستند، ساخته شده است. ترکیب تمام عوامل در کنار هم از قبیل بی صدا بودن، خنک کنندگی عالی و زیبایی ظاهریش آن را تبدیل به یک محصول برجسته و مناسب برای مشتری کرده است.
یه عکس ازش میذاشتی بد نبود

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
فکر میکنم اینه :

ocz_vendetta_018.jpg

http://www.legitreviews.com/images/reviews/598/ocz_vendetta_001.jpg

قیمتشم دوروبره 30تومن باید باشه البته اگه وارد بازار ایران شده باشه ;)
----
به نظرم اسم تاپیکو بزارید بحث در مورد خنک کننده ها :cool:

Mehdi.S

کاربر سایت
Jan 19, 2008
25
کاش موردي رو مطرح ميکردي که توي بازار باشه. وگرنه چيزاي زيادي هست که تو ايران نيست (شايدم باشه) و کارايي هاي بالايي داره.

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
ocz Vendetta من خودم دارم ازشم راضیم
شدیدا تایید میشه،
ولی دوست خوبم آقای/خانم Nusq7این سوال رو تو بخش سخت افزار میپرسیدی هتر جواب میگرفتی تا تو بخش سخت اخبار بنویسی:D
پ.ن:آقا دوباره این قضیه ی آقای/خانم جنجال نشه:D

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
عکسش که همین بالا هستش من خودم اون موقع یه amd 480 داشتم که خوب خنک میکرد الان هم که یه intel e4600 دارم بازم خوب جواب میده در هر صورت خیلی خوبه از خریدش پشیمون نمیشی

Nusq7

کاربر سایت
Aug 23, 2008
47
ممنون، اما من هر چه تو پاساژ رضا و مرکز خرید ایران گشتم، چنین مارکی نیافتم، اغلب cooler master و deep cool داشتن؛ اگر جای خاصی سراغ دارید لطفاً بگید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر