خطای unrecodnized disc لطفا کمکم کنید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

METALGEAR74

کاربر سایت
Feb 5, 2008
72
نام
سعید
سلام به دوستان.من چند روز پیش یک ایکس باسک فت lt3 زدم فروختم به یکی از دوستان که با مشکل رو برو شدم وقتی بازی رزیدنت 6 رو میزارم اخطار unrecodnized discمیده.مشکل از lt3 و از بازی نیست موندم چیکار کنم لطفا کمکم کنید.

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
دیسک رو با کنسول دیگه تست کردی؟ برای یکی از دوستان اینجوری بود که دو سه بار دیسک رو که بیرون میآورد و و دوباره توی رام میزاشت درست میشد.
البته شاید ربطی نداشته باشه ولی شما فیریمور اصلی درایوت رو بریز و بعد LT3رو بریز.

iliadar

کاربر سایت
Sep 27, 2012
48
نام
ايليا
سلام به دوستان.من چند روز پیش یک ایکس باسک فت lt3 زدم فروختم به یکی از دوستان که با مشکل رو برو شدم وقتی بازی رزیدنت 6 رو میزارم اخطار unrecodnized discمیده.مشکل از lt3 و از بازی نیست موندم چیکار کنم لطفا کمکم کنید.

درود دوست عزيز ، مشكل از كنسول نيست و مشكل از DVD هاست . اين روزا مثل بازى هايى مانند borderlands 2 و resident 6 و FIFA 13 كه برروى ديسك هاى معمولى رايت ميشه به صورت ٩٧٪ است . براى برطرف شده اين مشكل بأيد نسخه برنرمكس استفاده كنيد كه قيمتش نزديك هر حلقه ١٥٠٠٠ تؤمان هست و بوترين كار اينه كه خودتون رايت كنيد . يه سرچ تو گوگل كن درباره برنرمكس .

METALGEAR74

کاربر سایت
Feb 5, 2008
72
نام
سعید
مشکل من همینجاست دیگه.بازی نسخه رایت 100% و borner maxe روی دستگاه های دیگه هم امتحان کردم مشکل از بازی نیست.دستگاه هم همه بازی هارو میاره غیر borner max

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
دوست عزیز این ارور معمولا برای بازی هایی هستش که برای التی3 پچ نشدن شما یبار دیسکو با abgx چک کن

METALGEAR74

کاربر سایت
Feb 5, 2008
72
نام
سعید
دوست عزیز این ارور معمولا برای بازی هایی هستش که برای التی3 پچ نشدن شما یبار دیسکو با abgx چک کن
ممنون از راهنمایی ولی بازی رو روی 2 تا از دستگاهایی که lt3 زدم تست کردم درست نیاز به تست با abgx نیست.

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
ممنون از راهنمایی ولی بازی رو روی 2 تا از دستگاهایی که lt3 زدم تست کردم درست نیاز به تست با abgx نیست.

خب پس به احتمال زیاد مشکل از التی 3 که زدی هست یبار دیگه بریز روش ببین چی میشه

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
منم 2 تا بازی lt3 خریدم (fifa 13 و slepping dog )همین ارور رو میداد ،رقتم یکی دیگه فیفا 13 خریدم کار کرد خیالت راحت مشکل از سی دی بازیه مثل من بهت انداختن.

rsd

کاربر سایت
Jun 30, 2012
5
نام
roholla
قیمت این دیسک یرنرمکس چند هست؟؟؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر