خرید online pass بازی برای شما (پست اول خوانده شود)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

CM_Punk

کاربر سایت
Dec 14, 2012
107
نام
علیرضا
یک سوال
بازی tomb raider نوشته مولتی داره انلاین پس میخواد

hitman absolution چطور

کدومیک از بازی های شرکت راکستار انلاین پس میخواد

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
یک سوال
بازی tomb raider نوشته مولتی داره انلاین پس میخواد

hitman absolution چطور

کدومیک از بازی های شرکت راکستار انلاین پس میخواد
hitman و tombraider هیچ کدام آنلاین پاس لازم ندارند.

CM_Punk

کاربر سایت
Dec 14, 2012
107
نام
علیرضا
!!!!!!!!!!YES

بازیهای red dead redemption gta iv max payne 3 کدوم انلاین پس میخواد

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
لطفا پست أوله تاپيكو بخونيد.اونجا بازي هايي كه نياز به آنلاين پس دارن.اسمشون نوشته شده

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
تا اونجا که ما میدونیم دیگه خرید انلاین پس از توو خود سایت ایکس باکس فراهم شده هرکی بخواد خودش میتوونه بخره البته با چیز پی ان ... و دیگه نیازی به شیر کردن چیز پی ان روو دستگاه ایکس باکس نیست

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
خرید هست ؟؟؟؟
تا اونجا که ما میدونیم دیگه خرید انلاین پس از توو خود سایت ایکس باکس فراهم شده هرکی بخواد خودش میتوونه بخره البته با چیز پی ان ... و دیگه نیازی به شیر کردن چیز پی ان روو دستگاه ایکس باکس نیست
یکم توضیح میدی از کی ؟؟؟؟ ما خودمونو کشتیم نتونستیم از سایت کد آنلاین بخریم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اره ولي اكثر بازي هارو بايد فقط با خود xbox خريد.مثله كله بازي هاي شركت ea و ubisoft و فقط چند تا بازي هست كه ميشه با PC و از طريق v/p/n خريد مثله pes2013

---------- نوشته در 08:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:05 PM ارسال شده بود ----------

خرید هست ؟؟؟؟
فعلا نه
هر وقت امكانش فرآهم شد تو همين تاپيك اعلام ميكنيم

---------- نوشته در 08:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:06 PM ارسال شده بود ----------

دوستان به علت خطرات احتمالی که به وجود اومده و مایکروسافت با این وضعیتی که داره ایرانی ها رو پشت سر هم بن میکنه فعلا از خرید انلاین پس برای شما معذوریم هم من و هم بهرام....

تاپیک دیگه جوابی داده نمیشه از طرف من و بهرام

لازم به ذکر است که این کار برای 1 الی 2 ماه است تا ابا از اسیاب بیفته

dast 2

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1
نام
سورنا اسدی
من یه انلاین پس برای میدان نبرد 3 (بتل3) میخوام سفارش قبول میکنید؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من یه انلاین پس برای میدان نبرد 3 (بتل3) میخوام سفارش قبول میکنید؟

سلام خدمت دوستان محترم!
من در زمانی که پروفایل خودمو میساختم سن واقعی خودمو وارد کردم و بنابر این پروفایل بنده تینیجر هستش و الان از طریق سایت نمی تونم خرید های خودمو انجام بدم !و برای این کار به کسی نیاز دارم که برای بنده وی پی ان شر انجام بده و اون محصولی رو که بنده میخوام رو برای بنده سفارش بده
آیا شما دوستان در کنار انلاین پاس اینکار رو هم انجام می دید؟
فعلا نه آنلاین پس میخریم نه شیر.هر وقت قصد خرید داشته باشیم تو همین تاپیک اعلام میشه

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
دوستان گلم تاپیک باز شد و دوباره به شرایط عادی خودش برگشت و از این پس میتونید دوباره درخواست های خودتون رو همینجا اعلام کنید
برای دادن اطلاعات اکانت لطفا فقط فقط به کسانی که در پست اول اسمشون هست پیام خصوصی بدید
در صورتی که اطلاعات اکانت رو به شخص دیگر بدید تمامی مسیولیت ان به عهده خوتون هست
لیست بازیها تا فردا اپدیت خواهد شد

dragonrazm ( خودم :biggrin1:)

Bahram B

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام به dragonrazm و bahram b عزیز

ببخشید شما فقط آنلاین پس میخرید؟؟ اگه اطلاعاتو بدم میشه برام Fifa points و bf3 assualt uniform رو بخرین؟؟ ( پوینت هم هست )

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram

ببخشید شما فقط آنلاین پس میخرید؟؟ اگه اطلاعاتو بدم میشه برام Fifa points و bf3 assualt uniform رو بخرین؟؟ ( پوینت هم هست )
آره من برات میگیرم فقط تو یک پ.خ توضیحات کامل با پوینتی که لازم داره رو بگو تا فردا برات بگیرم
ویرایش:نیما هم که میگیره دیگه به من یا نیما پ.خ بزن

آخرین ویرایش:

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A

مشکلی نیست عزیز به من یا بهرام پیام خصوصی بدید

دوستان از این به بعد هر ایتمی که خواستید از لایو بخرید و نیاز به قند شکن داشت میتوینید پیام بدید
;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر