خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS5

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
506
دوستان لطفا همه در مورده 9500g نظر بدین
چونکه نظراتتون خیلی برام مهمه
تا اینجا که دوستان نظر دادن معلوم شد از 900h بهتره
ولی نسبت به q80r q70r چطور؟
و اینکه توی بعضی سایتها قسمت نظرات خوندم که خیلیها با نرم افزار 9500g مشکل داشتن مثلا ابدیت نمیشه یا فلش میزنن بهش نمیشناسه ایا اینا درسته یا نه؟
تشکر از همه
از لحاظ کیفیت تصویر تو پنل وی ای سونی حرف اول رو میزنه ، جدا موشن خوب و آپ اسکیلش که به گفته ی خیلی ها بهترین تو بازار تلوزیونه و مهم ترین بخش داون ساید تی وی های سامسونگ گیم مودشونه که گند میزنه به کیفیت تصویر برای کاهش اینپوت لگ که میتونی با سرچ "Samsung tv game mode" توی یوتیوب ببینی که چجوریه

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
152
و اینکه توی بعضی سایتها قسمت نظرات خوندم که خیلیها با نرم افزار 9500g مشکل داشتن مثلا ابدیت نمیشه یا فلش میزنن بهش نمیشناسه ایا اینا درسته یا نه؟
تشکر از همه
من نزدیک دو هفته هست که 9500h را خریدم و چون بیشتر فیلم هایی که دارم 4k واقعی و hdr هستند واقعا از کیفیتش لذت بردم تا حالا این کیفیت را ندیده بودم. ولی اگر استفاده شما کم هست و محیطتون تاریک هست oled بهتر است اگر ریسک خریدشون را قبول کنید. اگر محیط روشن هست در حد طبیعی و نه زیاد x9500h عالیه و اگر نور محیط زیاد هست بهتر هست انتخابتون q80t باشه. همچنین سعی کنید مدل 2020 را تهیه کنید نه مدل های سال قبل.

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
785
ایکس باکس سری ایکس اون خروجی دیجیتال رو نداره بر عکس نسل قبل .باید یوتیوب نگاه کنم ببینم میکس امپ چطوری وصل میکنن بهش
ااگر منظورت اپتیکال هستش تی وی ها اکثرشون اپتیکال دارن...

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,551
نام
علی
امروز که تلویزیون رو روشن کردم دیگه خبری از اون مشکلی که گفتم نبود و خود به خود رفع شد#:-S
از کیفیت تصویری که این تلویزیون میده هر چی بگم کم گفتم ولی سیستم صوتیش ضعیفه(البته تنطیمات صوتیش دیفالته و چیزی رو عوض نکردم) و به فکر سیستم صوتی براش باشین مگه اینکه مثل من کلا با هدست بازی کنین ولی خب اکه میخواین از شبکه های تلویزیونیش برای خانواده استفاده کنین حتما سیستم صوتی لازمین!

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
118
تشکر از همه
من q70r رو ترجیح دادم تو خرید خودم به خاطر مشکی عمیق تر و اینپوت لگ کمترش
این مقایسه rtings بهتر می تونه کمکت کنه که ببینی چی می خوای و کدوم بسته به نیازهات بهتره:
Sony X950G vs Samsung Q70/Q70R QLED Side-by-Side Comparison - RTINGS.com

• Like
Reactions: Jack cooper

miladxyz

کاربر سایت
Feb 3, 2019
20
دوستان کسی اطلاعاتی در مورد تلویزیون های نانوسل ال جی داره که آیا کیفیت قابل قبول دارن یا نه ؟

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
478
سلام بچه ها ازتون کمک میخواستم در انتخاب تلویزیون
خب من در مورد تلویزیون خیلی نوب هستم. هدفم خب PS5 و نتفلیکس و اینجور چیزاس. چشمام هم نمره ش 1 ه در نتیجه خیلییی ریز بین و جزئیات سنج نیستم.
سایز 47 55 اینا خوبه. خودم شنیدم که OLED LG CX ها گویا خیلی خوبن که 47ش 1500 دلار ایناس.
در مورد قیمت تا همین 1500 اینا اوکی هستم. لطف میکنین کمک کنین با لینک آمازون پیشنهادتون رو بگین؟
یه کمک دیگه، آیا تو آمریکا تلویزیون اینا رو خوبه از همین آمازون خرید یا مثلا جای دیگه ای هست که ارزونتر بشه یافت؟ تخفیفات فصلی اینا دارن که مثلا همین 1500 یهو بشه 1000 یه ماه دیگه؟
ممنونم

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
2,775
سلام بچه ها ازتون کمک میخواستم در انتخاب تلویزیون
خب من در مورد تلویزیون خیلی نوب هستم. هدفم خب PS5 و نتفلیکس و اینجور چیزاس. چشمام هم نمره ش 1 ه در نتیجه خیلییی ریز بین و جزئیات سنج نیستم.
سایز 47 55 اینا خوبه. خودم شنیدم که OLED LG CX ها گویا خیلی خوبن که 47ش 1500 دلار ایناس.
در مورد قیمت تا همین 1500 اینا اوکی هستم. لطف میکنین کمک کنین با لینک آمازون پیشنهادتون رو بگین؟
یه کمک دیگه، آیا تو آمریکا تلویزیون اینا رو خوبه از همین آمازون خرید یا مثلا جای دیگه ای هست که ارزونتر بشه یافت؟ تخفیفات فصلی اینا دارن که مثلا همین 1500 یهو بشه 1000 یه ماه دیگه؟
ممنونم
برادر ارجمندم شما در بلاد کفر به زندگانی میپردازید؟

تو سایت سامسونگ زده قسطی هم میده ایا درسته؟
55" Class Q90T QLED 4K UHD HDR Smart TV 2020 - QN55Q90TAFXZA | Samsung US

اونجوری که من داشتم تو ساید rting میگشتم تو مدل های 2020 از بین همه برند ها این مدل تمام فیچر های ps5 رو داره. البته oled ها رو بخاطر خطر پیکسل سوختی در نظر نگرفتم همین cx خیلی عالیه اما زده بود خطر burn-in و تو ایران گارانتی براش ندارن حالا اونجا رو نمیدونم اگه گارانتی براش دارن که cx بگیر یا صبر کن مدل های 2021 بیان . اما شما که میگین جزییات بین نیستین بنظرم همین Q90 خیلی خوبه

• Like
Reactions: AminMoradiX

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
478
برادر ارجمندم شما در بلاد کفر به زندگانی میپردازید؟

تو سایت سامسونگ زده قسطی هم میده ایا درسته؟
55" Class Q90T QLED 4K UHD HDR Smart TV 2020 - QN55Q90TAFXZA | Samsung US

اونجوری که من داشتم تو ساید rting میگشتم تو مدل های 2020 از بین همه برند ها این مدل تمام فیچر های ps5 رو داره. البته oled ها رو بخاطر خطر پیکسل سوختی در نظر نگرفتم همین cx خیلی عالیه اما زده بود خطر burn-in و تو ایران گارانتی براش ندارن حالا اونجا رو نمیدونم اگه گارانتی براش دارن که cx بگیر یا صبر کن مدل های 2021 بیان . اما شما که میگین جزییات بین نیستین بنظرم همین Q90 خیلی خوبه
برادر گرامی من، بله با اجازه شما

قسطی همه جا میدن معمولا بسته به credit score تون

اون قضیه پیکسل سوختگی این ها bestbuy گویا اینجا تا 5 سال پس میگیره و تعویض میکنه.

ممنون که کمک کردی. حالا شما که حرفه ای تر هستین، من میخوام یه چیز خوب بخرم. با 1500 دلار همین cx بخرم جیگرم حال میاد یا نه؟ میدونی چی میگم؟ یعنی مثلا یهو نرم بعدش یه تلویزیون 1000 دلاری ببینم که فرق چندانی با cx نداره بعد بسوزم. دمت هم گرم

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
2,360
نام
محمدرضا

اون قضیه پیکسل سوختگی این ها bestbuy گویا اینجا تا 5 سال پس میگیره و تعویض میکنه.

ممنون که کمک کردی. حالا شما که حرفه ای تر هستین، من میخوام یه چیز خوب بخرم. با 1500 دلار همین cx بخرم جیگرم حال میاد یا نه؟ میدونی چی میگم؟ یعنی مثلا یهو نرم بعدش یه تلویزیون 1000 دلاری ببینم که فرق چندانی با cx نداره بعد بسوزم. دمت هم گرم
صبر کن مدلای ۲۰۲۱ بیاد بعد خریدتو انجام بده، با توجه به اینکه جایی که هستی محصولات جدید سریع میاد، به نظرم یکم صبر کنی بهتر باشه.

• Like
Reactions: dargon9090

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
2,775

منم با نظر دوستمون موافقم...اگه میتونی صبر کن مدل های 2021 بیان که اینجوری هم دستت بازه هم مدل های 2020 ارزونتر میشن.
وگرنه در حال حاضر بهترین تلوزیون همین cx هست که تو سایت rting هم بهترین مدل برای ps5 در نظر گرفتن و از همه نظر عالیه

liyona

کاربر سایت
Nov 27, 2006
336
به نظر شما من samsung 75 inch q80t qled بگيرم يا LG CX 65 اينج. تقريباً يه قيمت هستن اما سامسونگ 75 اينچه و ال جی 65

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
1,992
به نظر شما من samsung 75 inch q80t qled بگيرم يا LG CX 65 اينج. تقريباً يه قيمت هستن اما سامسونگ 75 اينچه و ال جی 65
هردو جزو بهترینها هستن با LG کیفیت تصویر بی نظیر OLED رو داری، اگه مدت مصرف روزانت بالا نیست، بعنوان مانیتور نمیخای استفاده کنی و با ریسک burn in میتونی کنار بیای LG بگیر در غیر اینصورت samsung انتخاب بهتری میتونه باشه

• Like
Reactions: liyona

liyona

کاربر سایت
Nov 27, 2006
336
هردو جزو بهترینها هستن با LG کیفیت تصویر بی نظیر OLED رو داری، اگه مدت مصرف روزانت بالا نیست، بعنوان مانیتور نمیخای استفاده کنی و با ریسک burn in میتونی کنار بیای LG بگیر در غیر اینصورت samsung انتخاب بهتری میتونه باشه
از نظر قيمت خيلی متفاوت نيستن. سوالم اينه که آيا ميرزه که تلويزيون LG که کوچکتره (65 اينچ) رو بگيرم. (سامسونگ 77 اينچ هست)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 3, مهمان: 3)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟