خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS5

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
575
دوستان q80t از hdmi 2.1 استفاده می‌کنه؟
فروشگاهی توی بانه قیمت امروزشو میگه 27900

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
945
نام
Giliath Osborne
TV ایرانی یا مونتاژ با چیزی پیدا میشه حداقل 4K?

آخرین ویرایش:

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
1,757
با این قیمت ال جی um73 یا سامسونگ ru7100 احتمالا بتونی پیدا کنی ولی سمت ایرانی نرو اگه واسه بازی کردن میخوای
آخرش از ستاد حمایت از کالای ایرانی میان میکننت تو گونی میبرنت :D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,407
آخرش از ستاد حمایت از کالای ایرانی میان میکننت تو گونی میبرنت :D
عوضش تو اون دنیا به دلیل راهنمایی های خوب و بجا برای مسلمانان پاداش اخروی بهم تعلق میگیره:D

پ.ن: هر کی اختیارشو داره چه tv بخره. استفاده معمولی همین ایرانی ها جوابه ولی واسه بازی خیر:D

maravess

کاربر سایت
Oct 29, 2012
44
عوضش تو اون دنیا به دلیل راهنمایی های خوب و بجا برای مسلمانان پاداش اخروی بهم تعلق میگیره:D

پ.ن: هر کی اختیارشو داره چه tv بخره. استفاده معمولی همین ایرانی ها جوابه ولی واسه بازی خیر:D
دوستان من 55 دوو 4kخریدم.
حتی برای استفاده عادی هم مفتش گرونه
به هیچ وجه تحت هیچ شرایطی تلویزیون را برند متفرقه نگیرید که مثل من پشیمون میشید.
استفاده از تلویزیون در طول روز زیاده و اگه کیفیت نداشته باشه عذاب آوره.
یه سامسونگ 32 ال سی دی دارم کیفیت رنگ و تصویرش از این آشغال بیشتره

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
945
نام
Giliath Osborne
دوستان من 55 دوو 4kخریدم.
حتی برای استفاده عادی هم مفتش گرونه
به هیچ وجه تحت هیچ شرایطی تلویزیون را برند متفرقه نگیرید که مثل من پشیمون میشید.
استفاده از تلویزیون در طول روز زیاده و اگه کیفیت نداشته باشه عذاب آوره.
یه سامسونگ 32 ال سی دی دارم کیفیت رنگ و تصویرش از این آشغال بیشتره
مسله اینه مارک ایرانی خریدن برای کسایی که مبلغ کمی دارن تنها گزینه موجوده و خب نمیشه ک برای کنسول نسل بعد 1080 استفاده کرد. حداقل باید 1440 TV ساپورت کنه

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
1,992
مسله اینه مارک ایرانی خریدن برای کسایی که مبلغ کمی دارن تنها گزینه موجوده و خب نمیشه ک برای کنسول نسل بعد 1080 استفاده کرد. حداقل باید 1440 TV ساپورت کنه
1080 سامسونگ و ال جی و سونی هم نو هم دست دوم میتونید تهیه کنید هم کیفیت ساخت بهتری از اشغالای ساخت ایران دارن هم کیفیت تصویر
همه چیز عدد رزلوشن نیست
برای 4k حداقل پایین رده های سامسونگ مد نظر داشته باشید اگر بودجه اجازه نمیده 1080 بگیرید

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
4,881
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستانی که x900h خریدن و دارن
سونی آپدیت جدید داده که مقداری تاری تصویر رو روی 120 هرتز حل کرده البته میگن کمی هنوز هستش که البته خیلی ریزبینانه دارن بهش نگاه میکنن
  • Adds support for the Apple TV app
  • Adds support for the 4K 120Hz signal format to allow for PlayStation®5 compatibility

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
1,849
نام
ایلیا
دوستان نظرتون در مورد سامسونگ مدل RU7100 چیه ؟ فرقی بین 43 اینچش با سایزهای بالاترش هست ؟
چون برای اتاقم میخوامش نمیتونم سایزهای خیلی بزرگ بگیرم

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,551
نام
علی
دوستانی که x900h خریدن و دارن
سونی آپدیت جدید داده که مقداری تاری تصویر رو روی 120 هرتز حل کرده البته میگن کمی هنوز هستش که البته خیلی ریزبینانه دارن بهش نگاه میکنن
  • Adds support for the Apple TV app
  • Adds support for the 4K 120Hz signal format to allow for PlayStation®5 compatibility
هر چی آپدیت اومده رو میشه مستقیم با وصل کردن تلویزیون به اینترنت گرفت یا باید جدا از سایت سونی گرفت و بعد با فلش به تی وی منتقل کرد؟
سوال بعدی اینکه با گرفتن مثلا همین آپ دیت ،آپدیتای قبلی هم اضافه میشه یا اینکه باید هر کدومو جدا گرفت؟
بدبختی نزدیک یک هفته این مدل رو خرید ولی با بسته شدن همه جا دستم نرسیده البته چون فعلا ps5هم ندارم عجله ای ندارم!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 5, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟