خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

comil2021

کاربر سایت
Apr 9, 2021
243
سلام

دوستان با توجه به بودجه محدود خیلی ها و از طرفی گران تر شدن قیمت ها ،

طبق تحقیقاتی که کردم حدود چنده روزه و با دیدن حداقل 20 ساعت ودیو و خواندن بررسی ها و نظرات به این نتیجه رسیدم .

از بین برند های داخلی تولید کننده تلویزیون (- شهاب - اسنوا - جی پلاس - دوو - ایکس ویژن و .....)

((( بهترین ، با کیفیت ترین پنل ها ، کیفیت ساخت متعلق به ایکس ویژن هست . در واقع بهترین کیفیت ساخت و تصویر و قطعات داخلی و بیشترین تجربه ساخت تلویزیون در بین برند های ایرانی متعلق به برند X.Vision است ، اگر بودجه بسیار محدودی دارید خرید تلویزیون داخلی به دلیل گارانتی و ... توصیه میشه . ))

در این بین برند های ترکیه ای هم در بازار یافت می شوند وستل و یک مارکی به نام استار ؟! بود که باز هم برند داخلی کیفیت بهتری از ترکیه ای دارد .

و این هم نظر شخصی هست به نظرم تلویزیون های خارجی (ژاپنی و کره ای ، چینی) در هر صورت امکانات ، کیفیت ساخت ، کیفیت پنل بهتری نسبت به داخلی ها دارند .

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
611
سلام

دوستان با توجه به بودجه محدود خیلی ها و از طرفی گران تر شدن قیمت ها ،

طبق تحقیقاتی که کردم حدود چنده روزه و با دیدن حداقل 20 ساعت ودیو و خواندن بررسی ها و نظرات به این نتیجه رسیدم .

از بین برند های داخلی تولید کننده تلویزیون (- شهاب - اسنوا - جی پلاس - دوو - ایکس ویژن و .....)

((( بهترین ، با کیفیت ترین پنل ها ، کیفیت ساخت متعلق به ایکس ویژن هست . در واقع بهترین کیفیت ساخت و تصویر و قطعات داخلی و بیشترین تجربه ساخت تلویزیون در بین برند های ایرانی متعلق به برند X.Vision است ، اگر بودجه بسیار محدودی دارید خرید تلویزیون داخلی به دلیل گارانتی و ... توصیه میشه . ))

در این بین برند های ترکیه ای هم در بازار یافت می شوند وستل و یک مارکی به نام استار ؟! بود که باز هم برند داخلی کیفیت بهتری از ترکیه ای دارد .

و این هم نظر شخصی هست به نظرم تلویزیون های خارجی (ژاپنی و کره ای ، چینی) در هر صورت امکانات ، کیفیت ساخت ، کیفیت پنل بهتری نسبت به داخلی ها دارند .
واقعا با توجه به گرونی ها کاش یه خرده برندهای داخلی هم مورد بررسی قرار میگرفتن :(

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
جی پلاس هم برند بدی برای مانیتور و تلویزیون نبوده تا الان
جی پلاس یدونه مدل 75 اینچی 921 داره
من تصویرش رو از نزدیک دیدم بد نبود مخصوصا قیمتش که 40 تومن بود
منتها اینجور تی وی ها یه مشکلی که دارن مشخص نیست محتوای HDR رو میتونن از پورت HDMI پخش کنن یا فقط محدود به پورت USB هستن !

• Like
Reactions: mobile1199

comil2021

کاربر سایت
Apr 9, 2021
243
سلام
D94C98D68D8858202CA21D08C5C328F1.jpg

اگه قصد خرید تولید داخل رو نداشتید و دنبال ارزونترین و با کیفیت ترین تلویزیون خارجی بودین !

تلویزیون های شیائومی هم بسیار با ارزش خرید بالا و کیفیت قابل قبولی هستند و یک رده از مدل های داخلی بالاتر و بهترند !

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,198
نام
محمد
من امیدوارم این hisense u8G و تو ایران موجود کنن هیولایی هست واسه خودش یا 950 دلار!!!
قیمت هایسنس نسبت به رقبا علارغم نقدهای بهتری که گرفتن خیلی بصرفه تره. تلویزیون 75 اینچ باکیفیت مثل u6g فقط 1000 دلاره که همچین رنج قیمتی تو این سایز رسما دزدیه!!

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
سلام
View attachment 228578

اگه قصد خرید تولید داخل رو نداشتید و دنبال ارزونترین و با کیفیت ترین تلویزیون خارجی بودین !

تلویزیون های شیائومی هم بسیار با ارزش خرید بالا و کیفیت قابل قبولی هستند و یک رده از مدل های داخلی بالاتر و بهترند !
مدلش چیه
۴کی ساپورت می‌کنه؟
مدل الجی 49sj800 چطوره؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
جی پلاس یدونه مدل 75 اینچی 921 داره
من تصویرش رو از نزدیک دیدم بد نبود مخصوصا قیمتش که 40 تومن بود
منتها اینجور تی وی ها یه مشکلی که دارن مشخص نیست محتوای HDR رو میتونن از پورت HDMI پخش کنن یا فقط محدود به پورت USB هستن !

با 40 تومن میشه سونی x90j سایز 55 یا 65 خرید مدل 2021 زمین تا آسمون فرق داره کیفیتش

• Love
Reactions: HIGH VOLTAGE

comil2021

کاربر سایت
Apr 9, 2021
243
و حالا رونمایی از X9000J تلویزیون 2021 بی نظیر سونی =P~=P~
8->
:-h

بقیه تصاویر در

::::: گالری عکسهای TV گیمینگ شما ::::

photo_2021-10-28_12-32-11.jpg

amir4829

کاربر سایت
Sep 20, 2019
49
سلام
من می‌خوام با هارد فیلم 4k ببینم اما تی وی usb 2 هست آیا میتونم بالاترین کیفیتی که فیلم داره رو ببینم؟
کلا بهترین روش برای دیدن فیلم کیفیت بالا رو چه چیزی هست ؟

• Like
Reactions: Changed_Man 50

comil2021

کاربر سایت
Apr 9, 2021
243
سلام
من می‌خوام با هارد فیلم 4k ببینم اما تی وی usb 2 هست آیا میتونم بالاترین کیفیتی که فیلم داره رو ببینم؟
کلا بهترین روش برای دیدن فیلم کیفیت بالا رو چه چیزی هست ؟

داشتن یک اندروید باکس 4k هست که رابط USB 3.0 داشته باشه و اتصال اندروید باکس با HDMI به تلویزیون .

از طریق اتصال لپ تاپ به HDMI تلویزیون و پخش از روی لپ تاپ

• Like
Reactions: amir4829

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر