خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,906
بنده یه تلویزیون 9500 هم خریدم و قراره 8500 رو بدم به کسی.مقایسه کردم تفاوت عمده و اصلی توی رنگ مشکی هست که در 8500 بسیار نا امید کننده هست.روشنایی تصویر 9500 هم بیشتر هست ولی تفاوت های دیگه خیلی چشم گیر نیست.اون مشکل دیر خواندن هارد اکسترنال که در 8500 داشتم توی 9500 هم دیده میشه و آزار دهنده هست.در کل اگر به عمق رنگ مشکی حساسیت ندارید توی رنج قیمتی 16 تومن 8500 تلویزیون خوبی هست ولی قطعا 9500 یک سرو گردن بالاتره
دیدی دوست عزیز به حرف من رسیدی
9500 نمیگم بهترین دنیا هست و از این حرف ها اما حداقل اشکالی نداره

• Like
Reactions: saeed_sg

djarash

کاربر سایت
Aug 11, 2011
333
نام
آرش
دیدی دوست عزیز به حرف من رسیدی
9500 نمیگم بهترین دنیا هست و از این حرف ها اما حداقل اشکالی نداره
نه به حرف شما نرسیدم.مشکل رنگ مشکی 8500 رو که من قبول داشتم و بارها اینجا مطرح کردم.با بوجه 15-16 تومن هنوزم میگم 8500 بهترین گزینه هست و شباهت های زیادی به 9500 داره.درضمن بی مشکل هم نیست و مشکل اساسی 9500 که در 8500 هم این مشکل وجود داره کند عمل کردن در خواندن هارد اکسترنال هست که برای یک تلویزیون به این قیمت و با این امکانات بسیار نا امید کننده هست و ضعف بزرگی محسوب میشه.ولی در کل تلویزیون با کیفیتیه و به نظرم در ایران بهترین تلویزیون موجود، 9500 G سونی هست ولی در سطح جهانی تلویزیون های بهتری هم با همون قیمت میشه انتخاب کرد

• Love
Reactions: HIGH VOLTAGE

mehami

کاربر سایت
Feb 21, 2020
34
بالاخره یکی نیومد چند تا عکس از صحنه های تاریک x8500g قرار به ببینیم چطوره .

صفحه نمایش ips داره . ولی بهترین ips موجود هست و رنگ مشکی در سطح ips از ips های دیگر برند ها بهتره . ودیوهایی که تو yout.ube دیدم آنقدر ناامید کننده هم نبود .

• Like
Reactions: saeed_sg

mtiger007

عضو جدید
May 10, 2020
1
سلام دوستان یه چند وقتی هست عین چی دنبال یه مانیتور خوب برای کنسولم میگردم با قیمت مناسب
نمیخوام زیاد هزینه کنم مثلا نهایت 3 تومن تا 3500
نمیدونم مانیتوری بگیرم که زمان پاسخگویی پایین داشته باشه یا نه برای کنسول فرقی نمیکنه یا مانیتوری بگیرم که زاویه دید خوبی بده لطفا راهنمایی کنید

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
سلام. من تخصص چندانی ندارم فقط بنا به تجربه بنظرم مراقب باش پنل tn نباشه مانیتور که بعد از یه مدت کیفیت رنگش توی ذوق میزنه.
الان با همین هزینه مانیتور های ips هم میتونی پیدا کنی... از مارک های خوب حتی

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,588
رفیق این مدلهای هایسنس رو نمیشه ، من قصد خرید داشتم و به پشتیبانی اینترنشنالشون ایمیل زدم و گفتن تنها و تنها با 110v 60hz کار میکنن و فقط برای بازار آمریکا ساخته شده . پشت دستگاه هم فقط 110 60 ذکر شده.
Vizio سری P و M هم به همین صورت که تلوزیون های خیلی خوش قیمت و با کیفیتی هستن .
تلویزیون Vizio مگه تو ایران هستش؟ اصلش آمریکایی هستش.من نمیدونستم Vizio چیه یکی از دوستان آمریکا هستش خیلی تعریف میکرد تو نت نگاه کردم دیدم کلا آمریکایی هستش.

• Like
Reactions: PooyaGH

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,263
نام
محمدرضا
تلویزیون Vizio مگه تو ایران هستش؟ اصلش آمریکایی هستش.من نمیدونستم Vizio چیه یکی از دوستان آمریکا هستش خیلی تعریف میکرد تو نت نگاه کردم دیدم کلا آمریکایی هستش.
نه ولی تو دبی پیدا میشد و میتونستم بیارم با خودم ، خواستم بگیرم سری M اش رو که خیلی هم خوش قیمت بود ولی سر همین داستان تک ولتاژ بودنش (110) بیخیالش شدم دیگه ! هایسنس سری H9F H8F هم همینطوری . نمیشه با ترانس و اینا ریسک کرد روشون.

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
512
نام
حمید رضا
سلام بر بزرگان
دوستان قصد خرید C9 رو دارم اما از مشکلی که دوستان گفتند (burn-in ) میترسم
میخواستم بدونم اینقدر ارزش داره که این مشکل رو چشم پوشی کرد و نرفت سراغ مدل دیگه ای؟
پیشاپیش سپاس

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام بر بزرگان
دوستان قصد خرید C9 رو دارم اما از مشکلی که دوستان گفتند (burn-in ) میترسم
میخواستم بدونم اینقدر ارزش داره که این مشکل رو چشم پوشی کرد و نرفت سراغ مدل دیگه ای؟
پیشاپیش سپاس
سلام
اگه اینقدر پول داری که بعد یکی دو سال یه tv دیگه بخری بله ارزششو داره

• Like
Reactions: Rize Mize

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
512
نام
حمید رضا
سلام
اگه اینقدر پول داری که بعد یکی دو سال یه tv دیگه بخری بله ارزششو داره
ممنونم از لطفتون
خداییش یک سال که دیگه نه ، اما شاید بتونم بعد ٢ سال حساب کنم!
پس بنظرتون برم سراغ مدل دیگه بهتره؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام دوستان یه چند وقتی هست عین چی دنبال یه مانیتور خوب برای کنسولم میگردم با قیمت مناسب
نمیخوام زیاد هزینه کنم مثلا نهایت 3 تومن تا 3500
نمیدونم مانیتوری بگیرم که زمان پاسخگویی پایین داشته باشه یا نه برای کنسول فرقی نمیکنه یا مانیتوری بگیرم که زاویه دید خوبی بده لطفا راهنمایی کنید

با این قیمت میتونی full hd بخری
زمان پاسخگوییش مهم نیست.مهم کیفیت رنگ و کنتراست پنلش هست
مدل GW2270H گزینه مناسبیه

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
ممنونم از لطفتون
خداییش یک سال که دیگه نه ، اما شاید بتونم بعد ٢ سال حساب کنم!
پس بنظرتون برم سراغ مدل دیگه بهتره؟

اگه به دنبال بهترین کیفیت تصویر هستی رو دست oled چیزی نیست اما اگه جنبه اقتصادی و ریسک خرابیو در نظر بگیریم بهتره مدل دیگه ای برداری

یعنی انقدر زود به مشکل بر میخورن اولدها ؟
چند موردی که خودم دیدم دوستان خریدن و استفاده کردنشون هم خیلی محدود شاید ۴ تا ۷ ساعت در شبانه روز بود متاسفانه زیر ۲ سال tv مشکل برن این پیدا کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر