خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
دوستان تلویزیون های سامسونگ مونتاژ مصر بهتره یا ایران ؟ میخواستم Mu7000 رو بگیرم که انگار واسه هر دو مونتاژ mu6300 هستش که به اسم mu7000 به مردم میندازن!!!
يعني مدل بانه اي هم كه توي سامسونگ امارات هم موجوده 50mu7000 در اصل همون 6300 هس؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: snoko

SenatorPC

کاربر سایت
Jul 19, 2010
60
نام
امید
دوستانی که 7970 دارن مشکل dirty screen ندارن ؟
چون تو سایت rtings عکس که از dse گذاشته نشون میده که مشکل اساسی داره ! عدد dse رو هم 0.224 داده !
تو توضیحاتش هم نوشته که خطوط افقی قابل مشاهده هستند !

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
يعني مدل بانه اي هم كه توي سامسونگ امارات هم موجوده 50mu7000 در اصل همون 6300 هس؟

بله پنل رو دقت کنید با‌ پنل mu6300 یکیه دقیقا در‌صورتی که‌ پنل mu7000 کلا داخل review سایت rtings و سایت های دیگه هستش فرق داره

من که از نزدیک کیفیت پنلهای مونتاژ رو دیدم سری ku7970 که از تلویزیون الانم d6960 کیفیتش پایین تر بود اصلا از خرید تلویزیون سایز پایین منصرفم کرد با اینکه اتاقم کوچیکه ولی میخوام ۵۵ suhd بخرم که حداقل تفاوت نسل جدید رو حس کنم oled الجی هم بخاطر کنتراست پایینش و اینکه رنگ هاش سرده زیاد مورد پسندم نبود فقط مدل های سونی رو هنوز از نزدیک ندیدم که بخوام در موردشون نظر بدم ولی فکر نکنم بهتر از سامسونگ واسه من چیزی باشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: PooyaGH

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
بله پنل رو دقت کنید با‌ پنل mu6300 یکیه دقیقا در‌صورتی که‌ پنل mu7000 کلا داخل review سایت rtings و سایت های دیگه هستش فرق داره
پايه پنل براي هر منطقه اي فرق ميكنه مثلا تو rtings با يوتيوب يا سايت ريويو انگليس كه من ديدم mu7000 دو مدل پايه نگهدارنده داشت

• Like
Reactions: snoko

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
پايه پنل براي هر منطقه اي فرق ميكنه مثلا تو rtings با يوتيوب يا سايت ريويو انگليس كه من ديدم mu7000 دو مدل پايه نگهدارنده داشت

والا من خودمم مطمن نیستم دقیقا اینجا مطرح کردم که شاید دوستان و اساتید بتونن بهتر راهنمایی کنن ولی مدل mu7000 همه جا با پنل نقره ای هستش هیج جا جز خاورمیانه پنلش مشکی نیست و پایه تلویزیون هم فرق میکنه من خودم چون سایت rtings بهترین تلویزیون تو‌ سایز ۴۰ تا ۴۳ مدل mu7000 رو معرفی کرده بود دنبال این مدل بودم تا اینکه مدل ku7970 رو از نزدیک دیدم و به گفته فروشنده سری mu از نظر کیفیتی با سری ku فرقی نداره واسه همین نظرم کلا برگشت

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: PooyaGH

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
والا من خودمم مطمن نیستم دقیقا اینجا مطرح کردم که شاید دوستان و اساتید بتونن بهتر راهنمایی کنن ولی مدل mu7000 همه جا با پنل نقره ای هستش هیج جا جز خاورمیانه پنلش مشکی نیست و پایه تلویزیون هم فرق میکنه من خودم چون سایت rtings بهترین تلویزیون تو‌ سایز ۴۰ تا ۴۳ مدل mu7000 رو معرفی کرده بود دنبال این مدل بودم تا اینکه مدل ku7970 رو از نزدیک دیدم و به گفته فروشنده سری mu از نظر کیفیتی با سری ku فرقی نداره واسه همین نظرم کلا برگشت
شايد بحث سليقه باشه كه بدنه تلويزيون تو خاورميانه مشكي هست

SenatorPC

کاربر سایت
Jul 19, 2010
60
نام
امید
آخرین ویرایش:

SenatorPC

کاربر سایت
Jul 19, 2010
60
نام
امید
  • Like
Reactions: sadeghbb

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان ارزونترین ساند بار سونی چنده؟ تو نت سذچ کردم بالای ۱ تومنه
ولی سامسونگ طرفای ۷۰۰ تومن داره
توی لوازم صوتی کدوم رو پیشنهاد میکیند؟؟؟ ال جی یا سامسونگ

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,361
نام
بابک
دوستان من به یه مشکل عجیبی برخوردم
تلویزیون من uh8500 هست
کنسولمم ایکسه
توی بازی فورتزا هورایزن ٣ وقتی میزارم رو حالت HDR game فریم روی ٣٠ هست
اما روی HDR vivid فریم میره بالاتر فکر کنم نزدیک ۶٠ یا ۶٠
چجوریه اینجوری میشه؟؟
و اینکه چرا کلا فریم روی گیم مود میاد پایینتر
و در آخر از کجا میتونم یه کالیبره خوب واسه HDR game پیدا کنم که نزدیک‌ترین تنظیمات به HDR vivid بهم بده؟
ممنون

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دوستان من به یه مشکل عجیبی برخوردم
تلویزیون من uh8500 هست
کنسولمم ایکسه
توی بازی فورتزا هورایزن ٣ وقتی میزارم رو حالت HDR game فریم روی ٣٠ هست
اما روی HDR vivid فریم میره بالاتر فکر کنم نزدیک ۶٠ یا ۶٠
چجوریه اینجوری میشه؟؟
و اینکه چرا کلا فریم روی گیم مود میاد پایینتر
و در آخر از کجا میتونم یه کالیبره خوب واسه HDR game پیدا کنم که نزدیک‌ترین تنظیمات به HDR vivid بهم بده؟
ممنون

احتمالا گزینه auto motion رو حالت HDR vivid فعال هست....ببین تو گزینهات اگر همچین گزینه هست فعالش من...این قابلیت باعث افزایش هرتز میشه و یه جورایی تصویر فریمش بالا میره ولی خوب تو بازی لگش بیشتر میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر