خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
درود.
دوستان بنده قصد خريد يه تلويزيون تو رنج قيمت ١٠ ميليون تا ١٢ ميليون رو دارم . هر دو كنسول ps4 و xone رو دارم .
لطفا چندتا از بهترين مدل ها تو اين رنج قيمت رو بهم معرفي كنيد . فقط حتما ٦٥ اينچ باشه .
از نظر شما 4k بهتره يا oled براي گيم ؟
ممنون
به نظرم sony x930e گزینه مناسبیه

سلام دوستانی که 43uj752v دارن HDR این تلویزیون چقد خوبه ؟ تفاوتش زیاده ؟ اگه خیلی خوب نیس که مانیتور بگیرم خیلی ارزون ترم میشه ، فقط بخاطر اچ دی آر تو فکر این تلویزیون هستم ، لطفا راهنمایی کنید :-bd
کیفیت HDR متوسطه ولی از مانتیور قطعا بهتره

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: snoko

mahdi255

کاربر سایت
Mar 18, 2009
34
تمام جوایز مراسم HDTVTest امسال به تلویزیون‌های اولد رسید - زومیت
در مراسم امسال HDTVTest که روز یک‌شنبه در اوکسبریج واقع در لندن برگزار شد، تلویزیون‌های اولد توانستند تمام جوایز را به خود اختصاص دهند. تمام تلویزیون‌های شرکت داده شده در این بررسی، توسط متخصصان HDTVTest کالیبره شده و سپس با نمایشگر استودیویی سونی، مقایسه شدند.

در این مراسم از حاضرین درخواست شد تا این پنج تلویزیون را در ۸ شاخص (نسبت کنتراست، دقت رنگ‌ها، نشان دادن سوژه‌های سریع، یکپارچگی تصویر، پردازش ویدئو، اجرای بازی‌های کامپیوتری، خوانایی تصویر در محیط‌های پرنور و کیفیت تصویر HDR) مقایسه کنند. این ۸ شاخص کمک کرد تا این تلویزیون‌ها در پنج رسته، رتبه‌بندی شوند. نکته‌ی جالب اینکه تلویزیون‌های اولد در هر ۵ رسته، برنده شدند.

برترین تلویزیون برای سینمای خانگی---> رتبه اول:Panasonic EZ1000 OLED رتبه دوم:Sony A1 OLED
برترین تلویزیون برای اتاق نشیمن------> رتبه اول:Sony A1 OLED رتبه دوم:Panasonic EZ1000 OLED
برترین تلویزیون برای بازی--------------> رتبه اول:LG B7 OLED رتبه دوم:Panasonic EZ1000 OLED
برترین تلویزیون اچ‌دی‌آر ---------------->رتبه اول:LG B7 OLED رتبه دوم:Panasonic EZ1000 OLED
برترین تلویزیون سال ۲۰۱۷ میلادی-----> رتبه اول:Panasonic EZ1000 OLED
رتبه دوم:LG B& OLED

با وجود اینکه نمایشگر LCD تلویزیون Q9 سامسونگ بر مبنای فناوری Edge-LED ساخته شده است، ولی سونی ZD9 از سیستم LCD با آرایه‌ی کامل تاریکی موضعی (Full Array Local Dimming) بهره می‌برد. این موضوع سبب شده است که روشنایی آن از تمام تلویزیون‌های اولد بیشتر باشد؛ اما نتوانست با روشنایی پیکسلی و کنترل رنگ تلویزیون‌های اولد برای نمایش ویدئوهای HDR، رقابت کند. در مقایسه‌ی سال گذشته، تلویزیون KS9500 سامسونگ توانست برترین تلویزیون HDR شناخته شود.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
دوستان TV بین 1,600 تا 2 میخوام بگیرم تو تحقیقاتی که کردم گویا سری UJ ال جی فقط هست ، ولی چار پنج مدل داره نمیدونم کدومو بگیرم راهنمایی کنید .
یه سونی هم هست که 1080 هست ولی HDR داره (w660E) اون چطوره ؟

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
دوستان TV بین 1,600 تا 2 میخوام بگیرم تو تحقیقاتی که کردم گویا سری UJ ال جی فقط هست ، ولی چار پنج مدل داره نمیدونم کدومو بگیرم راهنمایی کنید .
یه سونی هم هست که 1080 هست ولی HDR داره (w660E) اون چطوره ؟
Lg بردار
Uj752

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

• Like
Reactions: arsenalmom

ferrari4ever

کاربر سایت
Jun 2, 2015
129
دوستان لطفا راهنمايي كنيد قصد خريد تلويزيون بين ١٠ تا ١٢ ميليون رو دارم ، چه مدلي از چه برندي پيشنهاد ميكنيد ؟؟ منحني بهتره يا تخت ؟
گروه تلگرامي كه راجبه تلويزيون باشه نداريم كه منم عضو شم ؟

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
دوستان لطفا راهنمايي كنيد قصد خريد تلويزيون بين ١٠ تا ١٢ ميليون رو دارم ، چه مدلي از چه برندي پيشنهاد ميكنيد ؟؟ منحني بهتره يا تخت ؟
چند اینچ میخواین
نور زیاد براتون خوب هست یا نور متعادل میخواین ؟

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
به نظرم sony x930e گزینه خیلی مناسبیه
Hdr و کنتراست عالی داره که تو led های بازار بی نظیره و میشه گفت بهترینه
البته هنوز وارد بازار نشده ولی بزودی میاد

ferrari4ever

کاربر سایت
Jun 2, 2015
129
چند اینچ میخواین
نور زیاد براتون خوب هست یا نور متعادل میخواین ؟
درود. ٦٥ اينچ باشه . نور فرقي نميكنه فقط ميخوام بهترين عملكردو داشته باشه

درود . بايد نهايتن تا يك هفته ديگه بخرم براي همين نميتونم منتظر بمونم متاسفانه . نظرتون راجبه مدلاي الجي چيه ؟ منحني يا تخت ؟

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
درود. ٦٥ اينچ باشه . نور فرقي نميكنه فقط ميخوام بهترين عملكردو داشته باشه

درود . بايد نهايتن تا يك هفته ديگه بخرم براي همين نميتونم منتظر بمونم متاسفانه . نظرتون راجبه مدلاي الجي چيه ؟ منحني يا تخت ؟

سلام
اگه میتونین صبر کنین برا x930e صبر کنین ارزش داره.
اگه نمیتونین اینو بخرین
65x9000e

• Like
Reactions: arsenalmom

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
حدودا چند وقت ديگه وارد بازار ميشه ؟
قطعا ارزش صبر کردن داره
اکثر سایت ها زدن به زودی ولی یکی میگفت دو هفته دیگه
خودم هم اگر میخواستم بیشتر هزینه کنم صبر میکردم برای این مدل

پس شما مدلهاي سوني رو پيشنهاد ميكنيد ؟
نظرتون راجبه الجي مدل 65uf86000gi چيه ؟
به شدت منفی اصلا سمتش نرو
فقط x900e یا x9000e یا مدل گرون تر x930 یا x9300e رو بهت پیشنهاد میکنم دنبال مدل های دیگه نرو
الانم x9000e راحت تو بانه گیر میاد ولی اگر یخورده صبر کنی برای x9300e بهتره

x900e یا x9000e هیچ فرقی نمی کنه یکی ریجن آسیا هست او یکی آمریکا

mohsen2014

کاربر سایت
Oct 9, 2013
16
سلام
یه تلویزیون 55 اینچ می خوام بودجه در حد 8 تومن. قابلیت 3d و HDR برام مهمه.
خودم تحقیق کردم oled LG خوبه و مدل مدنظر خودم eg9600 هست.
تو بازار ایران می تونم اینو گیر بیارم؟
گلدایران واردش کرده یا نه؟؟؟
بیشتر می خوام بازی کنم و فیلم ببینم
ممنون از راهنماییتون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر