خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
531
داداشم واسه گيم زدن روي تي وي هاي سامسونگ كلا گذاشتن روي حالت Dynamic يا همون پويا اشتباهه ... روي اين حالت هم اينپوت لگ وحشتناك بالا ميره و همين تاريكي اي ك شما ميگي ب وجود مياد ... خيلي رو اعصاب هست اين قضيه . ولي خب رنگها جذاب تر ميشه و غير طبيعي . يكم هم بخاطر Clear motion تصاوير روون تر ميشه و احساس ميكني بازي بالاتر از ٣٠ فريم داره اجرا ميشه ...اما بعضي جاهاي تصاوير توي بازي لرزش پيدا ميكنه

شما همون گيم مود رو فعال كن يه كاليبره خوشكلش بكن ب كمك دوستاني ك سامسونگ دارن يا سليقه ي شخصيت ... بعد از يه مدت ك روي Game mode با كاليبره ي خودت بازي كردي متوجه ميشي ك چه اشتباهي ميكردي ك روي Dynamic بازي ميكردي و همه چي توي حالت پويا مصنوعي بوده

Sent from my iPhone using Tapatalk
ممنون لطف کردی،ولی مشکل اینکه که با چه تنظیماتی کالیبره کنم روی حالت گیم مود؟

سلام
بنده هم همین مدل رو دارم
اپدیت که کردید انشالا؟
روی حالت پویا هم به هیچ عنوان نزارید
بله آپدیت کردم،الان تسخه 1480 هست آپدیتش،میشه تنظیمات تی وی تا بگی

Last edited by a moderator:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
داداشم واسه گيم زدن روي تي وي هاي سامسونگ كلا گذاشتن روي حالت Dynamic يا همون پويا اشتباهه ... روي اين حالت هم اينپوت لگ وحشتناك بالا ميره و همين تاريكي اي ك شما ميگي ب وجود مياد ... خيلي رو اعصاب هست اين قضيه . ولي خب رنگها جذاب تر ميشه و غير طبيعي . يكم هم بخاطر Clear motion تصاوير روون تر ميشه و احساس ميكني بازي بالاتر از ٣٠ فريم داره اجرا ميشه ...اما بعضي جاهاي تصاوير توي بازي لرزش پيدا ميكنه

شما همون گيم مود رو فعال كن يه كاليبره خوشكلش بكن ب كمك دوستاني ك سامسونگ دارن يا سليقه ي شخصيت ... بعد از يه مدت ك روي Game mode با كاليبره ي خودت بازي كردي متوجه ميشي ك چه اشتباهي ميكردي ك روي Dynamic بازي ميكردي و همه چي توي حالت پويا مصنوعي بوده

Sent from my iPhone using Tapatalk
درود
چند تا سوال برام پیش اومد بعد خوندن پست شما ، ممنون میشم اگه راهنماییم کنید .
اول این که یه سری از tv های سامسونگ (مثل tv خودم) حالتی به نام game mod براشون گذاشته نشده ! در قسمت رنگ ها ، بهترین ترکیب مربوط میشه به همون حالت dynamic که نسبت به بقیه واضح تره . یعنی مواردی نظیر standard و cinema و ... به شدت بی روح دیده میشن .
از طرفی ، وقتی اندازه تصویر روی 16:9 قرار داره input lag راحت دیده میشه ! ولی یه اپشن هم تو همین بخش وجود داره به نام pc mode که اندازه تصویر رو به طور کامل فیکس میکنه رو صفحه و در واقع میشه همون 1080p واقعی ! البته چیز دیگه ای هم که خودم حس کردم در این حالت ، این بود که گیم به نظر میومد با فریم 60 داره نمایش داده میشه (توان کنسول که همون 30 هست ، ولی عملا 60 فریم دیده میشد ... اگه اشتباه نکنم در این حالت pc mode ، خود tv هم یه پردازشی واسه روونتر شدن انجام میده ! درسته ؟ )
الان سوال من اینه که مراحلی که برای بهتر شدن تصویر رفتم کفایت میکنه ، یا باید رنگ ها رو دستی کالیبره کنم ؟ (چون خودم خیلی وسواس دارم رو تنظیمات ، ترجیح دادم از کانفیگ های خود tv استفاده کنم )
مدل تی وی هم این هست : samsung 43k5002

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
درود
چند تا سوال برام پیش اومد بعد خوندن پست شما ، ممنون میشم اگه راهنماییم کنید .
اول این که یه سری از tv های سامسونگ (مثل tv خودم) حالتی به نام game mod براشون گذاشته نشده ! در قسمت رنگ ها ، بهترین ترکیب مربوط میشه به همون حالت dynamic که نسبت به بقیه واضح تره . یعنی مواردی نظیر standard و cinema و ... به شدت بی روح دیده میشن .
از طرفی ، وقتی اندازه تصویر روی 16:9 قرار داره input lag راحت دیده میشه ! ولی یه اپشن هم تو همین بخش وجود داره به نام pc mode که اندازه تصویر رو به طور کامل فیکس میکنه رو صفحه و در واقع میشه همون 1080p واقعی ! البته چیز دیگه ای هم که خودم حس کردم در این حالت ، این بود که گیم به نظر میومد با فریم 60 داره نمایش داده میشه (توان کنسول که همون 30 هست ، ولی عملا 60 فریم دیده میشد ... اگه اشتباه نکنم در این حالت pc mode ، خود tv هم یه پردازشی واسه روونتر شدن انجام میده ! درسته ؟ )
الان سوال من اینه که مراحلی که برای بهتر شدن تصویر رفتم کفایت میکنه ، یا باید رنگ ها رو دستی کالیبره کنم ؟ (چون خودم خیلی وسواس دارم رو تنظیمات ، ترجیح دادم از کانفیگ های خود tv استفاده کنم )
مدل تی وی هم این هست : samsung 43k5002
حالت گیم مودش تو قسمت حالت های تصویر نیست.تو قسمت تنظیمات عمومی باید باشه بگردی پیدا میکنی:D

• Like
Reactions: mobile1199

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
سلام . میخوایم یه Tv خوب بخریم :D اطلاعات هم در حد تربچه :D
بودجه هم تا 4 میلیون :D ...
بین برند های LG و سامسونگ شاید هم Sony ...
برای فیلم دیدن و شبکه 3 :|

بزرگتر از 50inch هم باشه .. ممنون میشم کسی کمک کنه . مرسی.

پ.ن: مدل بدین :D

dantejon

کاربر سایت
Feb 13, 2016
56
سلام . میخوایم یه Tv خوب بخریم :D اطلاعات هم در حد تربچه :D
بودجه هم تا 4 میلیون :D ...
بین برند های LG و سامسونگ شاید هم Sony ...
برای فیلم دیدن و شبکه 3 :|

بزرگتر از 50inch هم باشه .. ممنون میشم کسی کمک کنه . مرسی.

پ.ن: مدل بدین :D
با این بودجه و کاربرد شما بنظر تلویزیونهای سونی مناسبتر میرسند چون شبکه های داخلی رو بهتر اپسکیل میکنند
۵۰۰‌به بودجه اضافه کنید میتونید تلویزیون x8500d سونی سایز ۵۵ اینچ بگیرید. اینجا خیلی از دوستان دارند و راضی هم هستند

• Like
Reactions: yonestm

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
با این بودجه و کاربرد شما بنظر تلویزیونهای سونی مناسبتر میرسند چون شبکه های داخلی رو بهتر اپسکیل میکنند
۵۰۰‌به بودجه اضافه کنید میتونید تلویزیون x8500d سونی سایز ۵۵ اینچ بگیرید. اینجا خیلی از دوستان دارند و راضی هم هستند

سلام :D
یک کمی 4.5 دیگه زیاده ..
زیر 4 چی هست ؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام :D
یک کمی 4.5 دیگه زیاده ..
زیر 4 چی هست ؟
سامسونگ ku7970 برای شما مناسبه.الان حسابی تخفیف خورده.من یک ماه پیش خریدمش 3700. الان جشنواره زدن 3500.اینپوت لگ بسیار پایینی هم داره.19 میلی ثانیه.
سامسونگ ku7975 هم هست.اونم 4300

• Like

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
سامسونگ ku7970 برای شما مناسبه.الان حسابی تخفیف خورده.من یک ماه پیش خریدمش 3700. الان جشنواره زدن 3500.اینپوت لگ بسیار پایینی هم داره.19 میلی ثانیه.
سامسونگ ku7975 هم هست.اونم 4300

بهترین کیفیت تصویر رو همون sony 8500d داره ؟؟

میخوام تصویر زنده باشه .. روشن . :D

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
روشناییشون در یک حد هستن
سونیx800d 43 اینچش،هم عالیه.

55 اینچ میخوام :D

بین این 2 مدل ساسمونگ که گفتین و سونی 8500d 55inc تفاوت چیه ؟

سلمسونگ ار پنل va استفاده کرده و مشکی عمیقی داره اما سونی از پنل ips و کمتراست پایینی،داره
رنگهای سونی یک مقدار بهتر هستش و همچنین تری تصویر سونیزبهتر هستش.
سامسونگ اینپوت لگ پایینی داره حدود 19 ولی سونی 30 میلی

چرا قیمت سونی اینقدر بیشتره ؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
55 اینچ میخوام :D

بین این 2 مدل ساسمونگ که گفتین و سونی 8500d 55inc تفاوت چیه ؟
سلمسونگ ار پنل va استفاده کرده و مشکی عمیقی داره اما سونی از پنل ips و کمتراست پایینی،داره
رنگهای سونی یک مقدار بهتر هستش و همچنین تاری تصویر سونی بهتر هستش.
سامسونگ اینپوت لگ پایینی داره حدود 19 ولی سونی 30 میلی

چرا قیمت سونی اینقدر بیشتره ؟
تصمیم شرکت سازنده هستش.من اطلاعی ندارم

اگر وقتی فیلم یا بازی میبینی چراغها رو خاموش نمیکنی سونی رو بردار.در غیر اینصورت سامسونگ رو بگیر

• Like

am22

کاربر سایت
Mar 14, 2017
1
سلام دوستان خسته نباشید.1 سوال داشتم از اساتیدومن 1 تلویزیون سونی 55X8500Dخریدم همراه با 1 کنسول پلی استیشن 4 پرو.وقتی کنسول به تلویزیون با کابل خود دستگاه وصل کردم توی قسمت Output informationکنسول رو که نگاه کردم در قسمت HDR on your tvزده بود only 2k supportedمگه تلویزیون سونی x8500d 4k ساپورت نیست؟مشکل از کجاست؟خواهشا" راهنماییم کنید.ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر