خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
بازی horizon zd رو امروز گرفتم معدود بازیهایی هست که مشکل washed out شدن تصویر موقع روشن کردن HDR نداره .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
هوریزون اولین بازی ای که بصورت hdr واقعی برای پرو اومده.به همین خاطرم عالی عمل کرده.قبلیا چون فقط آپدیت بود زیاد جالب در نیومدن..
از این به بعد تمام بازیهایی که برای پرو میاد در همین حد و حتی بالاتر هستن.
یکه تازی و تفاوت پرو از هوریزون تازه شروع شده

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
آقا کسی 43uh654v رو تست زده تا حالا؟
عجیب خوش قیمت ـه :D
من ديدم اين تي وي رو از نزديك ... ولي با پخش 4K ديدم نه با كنسول

ب نظرم نسبت ب قيمتش مناسبه ... درسته گزينه هاي ازين مدل بهتر هم هست ... اما نسبت ب قيمتش كارايي داره حتي هم بيشتر از قيمت خودش
فقط سايز ٤٣ اينچش ديدم من . و اينكه ب نظرم ويديويي ك پخش ميشد انگار فشرده شده بود توي اين سايز ( دقيقا مثه اينكه يه عكس ٢٠ مگاپيكسلي رو توي تي وي يا مانيتور با رزلوشن ١٠٨٠ ببيني )
شايدم سايز بزرگترش هم باز همينطوري باشه ولي نديدم ك مطمئن بشم

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Nathan Drake

nzehtabvar

کاربر سایت
Sep 13, 2014
124
سلام دوستان
یه سوالی داشتم
بین پنل tn و ips میشه من رو راهنمایی کنید...چیزی که خودم تو نت متوجه شدم بهتر بودن رنگ ها تو پنل ips و response time بهتر تو پنل tn هست....به شخصه فکر میکنم رنگ برام مهم تر باشه...ولی اگه راهنمایی دارید ممنون میشم کمکم کنید
نکته دیگه در مورد response time هستش...واقعا تفاوت قابل لمسی بین 4 میلی ثانیه و 2میلی ثانیه واقعا هست؟ چقد واقعا محسوس هست که مثلا پشیمون شم از 4 میلی ثانیه...چون من BenQ GW2765HT رو انتخاب کردم منتها response timeش 4 میلی هست....خیلی تاثیر داره این تفاوت مثلا با یه مانیتور 2 میلی ثانیه ای؟

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
سلام دوستان
یه سوالی داشتم
بین پنل tn و ips میشه من رو راهنمایی کنید...چیزی که خودم تو نت متوجه شدم بهتر بودن رنگ ها تو پنل ips و response time بهتر تو پنل tn هست....به شخصه فکر میکنم رنگ برام مهم تر باشه...ولی اگه راهنمایی دارید ممنون میشم کمکم کنید
نکته دیگه در مورد response time هستش...واقعا تفاوت قابل لمسی بین 4 میلی ثانیه و 2میلی ثانیه واقعا هست؟ چقد واقعا محسوس هست که مثلا پشیمون شم از 4 میلی ثانیه...چون من BenQ GW2765HT رو انتخاب کردم منتها response timeش 4 میلی هست....خیلی تاثیر داره این تفاوت مثلا با یه مانیتور 2 میلی ثانیه ای؟
به نظر من خوبه.ضمنا زاویه دید ips از tn خیلی بیشتره.من که tn دارم میخوام فیلم بزارم و مثلا یکی میخواد خوابیده نگاه کنه کاملا سیاهه صفحه براش...کلا اگه خیلی تو مایه های بازی شوتر نیستی فرقی نداره response time.

• Like
Reactions: nzehtabvar

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
درود بر دوستان گرامی
یه پرسش داشتم دوستان اینکه یه تی وی یا مانیتور(کدوم بهتره؟قیمت کدوم پایینتره) میخاستم برا کنسول که میان 30 تا 40اینچ باشه (یه اندازه ای باشه که برا گیم مناسب و کوچیک نباشه معمولی رو به بالا)البته دست دوم فول اچ دی یا 4k باشه مارکش هم مهم نیست
و این که با این مشخصات میشه پیدا کرد و حدود قیمت رو میتونید بگید
سپاسگذار میشم اگه راهنمایی کنید
سپاس

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
سلام
میخواهم ال جی 43uh651v یا 43uh750v را تهیه کنم فقط جایی که میخواهم نصبش کنم حداکثر فاصله با تی وی میشه 2 متر و نیم آیا مناسب هست؟
بله داداش مناسبه...طبق استاندارد برای 43 اینچ زیر 2 متر هست و 55 اینچ 3 متر..

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
531
دوستان اینجا کسی تی وی سامسونگ 4kمدلjuc8920داره میخاسم ببینم برا گیم تنظیماتشا رو چی بذارم بهتره،مخصوصا برای بازی هایhdrساپورت مثل هاریزون،چون الان رو حالت پویا گذاشتم براهمه بازیا خووبه ولی برا این بازی حس میکنم تصویر خیلی تاریکه،میخام ببینم اگه روحالت گیم مود بذارم تصویر خیلی بی روح نمیشه؟!ممنون ازهمگب

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان اینجا کسی تی وی سامسونگ 4kمدلjuc8920داره میخاسم ببینم برا گیم تنظیماتشا رو چی بذارم بهتره،مخصوصا برای بازی هایhdrساپورت مثل هاریزون،چون الان رو حالت پویا گذاشتم براهمه بازیا خووبه ولی برا این بازی حس میکنم تصویر خیلی تاریکه،میخام ببینم اگه روحالت گیم مود بذارم تصویر خیلی بی روح نمیشه؟!ممنون ازهمگب
داداشم واسه گيم زدن روي تي وي هاي سامسونگ كلا گذاشتن روي حالت Dynamic يا همون پويا اشتباهه ... روي اين حالت هم اينپوت لگ وحشتناك بالا ميره و همين تاريكي اي ك شما ميگي ب وجود مياد ... خيلي رو اعصاب هست اين قضيه . ولي خب رنگها جذاب تر ميشه و غير طبيعي . يكم هم بخاطر Clear motion تصاوير روون تر ميشه و احساس ميكني بازي بالاتر از ٣٠ فريم داره اجرا ميشه ...اما بعضي جاهاي تصاوير توي بازي لرزش پيدا ميكنه

شما همون گيم مود رو فعال كن يه كاليبره خوشكلش بكن ب كمك دوستاني ك سامسونگ دارن يا سليقه ي شخصيت ... بعد از يه مدت ك روي Game mode با كاليبره ي خودت بازي كردي متوجه ميشي ك چه اشتباهي ميكردي ك روي Dynamic بازي ميكردي و همه چي توي حالت پويا مصنوعي بوده

Sent from my iPhone using Tapatalk

dantejon

کاربر سایت
Feb 13, 2016
56
سلام
بنده هم همین مدل رو دارم
اپدیت که کردید انشالا؟
روی حالت پویا هم به هیچ عنوان نزارید

• Like
Reactions: mikael1026

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر