خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
تعریفی نیست متاسفانه.اگر بودجه میرسه سامسونگ ks 8500 رو بگیر که جز بهترینها هستش.کیفیت تصویرش فوق العاده هستش.قیمتش بدون گارانتی 5800 هستش
مرسی دادا
من پنل va پیشهاد می دم که سری c می شه اما اگر ips باز هستید بهتر از این مدل ips در بازار نیست.
چرا va ؟ ips که نسل جدیدتر و بهتره

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مرسی دادا

چرا va ؟ ips که نسل جدیدتر و بهتره

چیزی به اسم جدیدتر نیست پنل ips با va محصول دهه ی 90 هستن tn هم دهه ی 80 همگی 1 مشت چرند تاریخ گذشته هستن که هر سال با بهانه های hdr 3d 4k هی میان زندش می کنن علت های اقتصادی یا سیاسی زیادیم داره بگذریم.

چیزی که شما باید بدونید اینه که پنل ips کنتراست جالبی نداره رنگ مشکی عمیق نداره کیفیترنگ هاش کمتره نشتی لایت هم درش بیشتره به نسبت va اما به جاش زاویه ی دید بهتری داره همین که البته پنل va از کنار تازه می شه عین ips برای همین عملا هیچ مزیتی ips نداره برای همینم led lg پیشنهاد نمی دم چون lg کلا فقط ips می زنه ips قبل سال 2016 هم حتی در ips ها هم حرفی برای گفتن نداره.

حالا چرا ips اینقدر تبلیغ می شه؟ برای اینکه مردم با تبلیغات بدون اطلاعات کافی راحت خرید می کنن 4 تا دموی رنگی بذار پشت شیشه حله بقیه کارها هم قبلا تبلیغات انجام داده.

اطلاعات جالب تری هم دارم بعدا به موقعش می گم که حتی تا کجاها این دست کارها ادامه داره.

pershing666

کاربر سایت
Aug 10, 2016
7
کسی چرا جواب سوال منو نداد؟بیشتر تخقیق کردم مانیتور
ASUS VP278H 27Inch 1ms
هم تو رنج قیمتی که من میخوام هست،
به نظرم اسم تاپیک رو فقط بحث واسه تی وی میذاشتین بهتر بود چون کسی به سوال دوستانی که درباره مانیتور پرسیدن اهمیت نمیده.

• Like
Reactions: fermium100

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
در حال حاضر بهترین upscale به 4k رو کدوم برند داره ؟
با سامسونگ کار کردم با اینکه ارتقا تصویر داره اما باز هم تصاویر 1080 رو آنچنان تغییری نمیده و توی info هم همون 1080 نشون میده

mohamad_128

کاربر سایت
Jan 31, 2008
1,009
نام
محمد
دوستان کسی اطلاعی داره از اینکه ks8000 سامسونگ(با صفحه تخت نه منحنی)کی وارد بازار ایران میشه؟
چون تو چندتا سایت دیدم فقط سری 8500 که منحنیه رو آورده بودن.
ممنون.

Agent ZX

کاربر سایت
May 20, 2014
66
نام
hamidreza
من مشکل برنامه دارم LG CONTENT STORE میر داخلش فقط سه تا اپ هست نمیشه اپ های بیشتری روش نصب کرد عکس میفرستم

photo_2016_11_22_22_30_24.jpg

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
سلام دوستان....بعد مدت ها گشتن دنبال مانیتور برا ps4 به این مدل برخوردم....کسی از دوستان تجریه کار کردن باهاش رو داشته ؟
مدل AOC 2261f با پنل tn و زمان پاسخگویی 2ms و البته مهمتر از همه کنتراست تصویر 1:50,000,000...(مانیتور 21.5 اینچ) البته قیمتش هم که نزدیکای 500 تومنه باعث شده بیشتر ادمو وسوسه کنه...نظر دوستان و صاحب نظران چیه....؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان نظرتون راجع به 40JUC7920 سامسونگ چيه؟
كسي گرفته؟
يا اينكه راجع ب عملكردش برا كنسول چيزي شنيديد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
سلام ، مانيتور تو محدوده ٧٠٠ تا ٩٠٠ تومن چي توصيه ميكنيد ؟
همین سوال رو چن وقت پیش پرسیدم کسی اینجا جواب نداد.دوستان زیر 4k کار نمیکنن.
شما بگرد بنکیو گزینه های خیلی خوبی داره مخصوصا یه مدل هست ۹۰۰ تومن عالیه.خودم یه مدلشو میخوام بخرم ۲۴ اینچ پاسخگویی ۲ full hd.قیمتش ۷۰۰ تومن.بنکیو واسه گیم عالیه.

• Like
Reactions: Apóllōn

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
همین سوال رو چن وقت پیش پرسیدم کسی اینجا جواب نداد.دوستان زیر 4k کار نمیکنن.
شما بگرد بنکیو گزینه های خیلی خوبی داره مخصوصا یه مدل هست ۹۰۰ تومن عالیه.خودم یه مدلشو میخوام بخرم ۲۴ اینچ پاسخگویی ۲ full hd.قیمتش ۷۰۰ تومن.بنکیو واسه گیم عالیه.
BenQ ديدم چند مدل ولي تو همين همين قيمتا چند تا مدل خيلي خوب هم از Asus ديدم كه اونام Rpشون ٢ بود و به نظرم كيفت رنگا هم كمي بهتر بود نسبت به benq حالا ديگه نميدونم واقعا :D

• Like
Reactions: pedram13

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر