خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان یک نکته رو میخواستم عرض کنم.ما منکر رزولوشن 4k نیستیم معلومه 4k از full hd بهتره به شرطی که محتوای 4k هم وجود داشته باشه.الان فیلمها اکثرا full hd هستند .بازی ها هم همینطور.(مگر در صد کمی ار دوستان که pc فوق قوی دارن ).ویک سری کلیپ بی اهمیت.فیلم های 4k هم هستند ولی فکر میکنید چند در صد از مردم به این فیلمها دسترسی دارن؟پس نتیجه میگیرم یک تلویزیون full hd oled با رنگهای دقیق و نزدیک به واقعیت وکنتراست بی نهایت بهتر از یک تلویزیون 4k با کیفیت تصویر در پیت و بی روح هست.البته سری جدید oled های ال جی هم جدیدا 4k شدن ولی همچنان قیمتشون بالاست.شب خوش

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
دوستان یک نکته رو میخواستم عرض کنم.ما منکر رزولوشن 4k نیستیم معلومه 4k از full hd بهتره به شرطی که محتوای 4k هم وجود داشته باشه.الان فیلمها اکثرا full hd هستند .بازی ها هم همینطور.(مگر در صد کمی ار دوستان که pc فوق قوی دارن ).ویک سری کلیپ بی اهمیت.فیلم های 4k هم هستند ولی فکر میکنید چند در صد از مردم به این فیلمها دسترسی دارن؟پس نتیجه میگیرم یک تلویزیون full hd oled با رنگهای دقیق و نزدیک به واقعیت وکنتراست بی نهایت بهتر از یک تلویزیون 4k با کیفیت تصویر در پیت و بی روح هست.البته سری جدید oled های ال جی هم جدیدا 4k شدن ولی همچنان قیمتشون بالاست.شب خوش
بحث ما سر این مثله نیست عزیز
بحث سر ارزش خرید در مقابل قیمت هست
البته کسی هم که هزینه میکنه برای تکنولوژی مطمئن باش میتونه ازش استفاده کنه که هزینه میکنه
۲ صفحه برگردید عقب و پست شماره ۶۶۹۰ که دوست عزیزمون PS1 زحمت کشیدن ببینید
و در اخر اینو بگم که این پستتون هم یکم مشکل داره و از کسی به سن شما بعید هست اینطور پست دادن که البته دارید خودتونو میکوبید
من واقعا متوجه نمیشنم
اول تکنولوژی ۴کی رو بردید بالا و خودتون اعتراف کردید که از فول اچ دی بهتره و در اخر هم با جمله در پیت و بی روح به پستتون پایان دادید !!!!!!!!!!!!
واقعا دیگه جای بحثی نمیمونه

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
بحث ما سر این مثله نیست عزیز
بحث سر ارزش خرید در مقابل قیمت هست
البته کسی هم که هزینه میکنه برای تکنولوژی مطمئن باش میتونه ازش استفاده کنه که هزینه میکنه
۲ صفحه برگردید عقب و پست شماره ۶۶۹۰ که دوست عزیزمون PS1 زحمت کشیدن ببینید
دوست عزیز من با شما صحبتی ندارم.

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
عزیزان بابا یه چند صفحه برید عقب محتوای کامل 4k رو گذاشتم،چی هستش.
توضیح هم دادم که کیفیت full hd تو 4k دیدن با کیفیت full hd تو fhd TV دیدن فرق میکنه....
حالا باز بیایید انکار کنید.
بجای این حرفها یه مقایسه تو فک و فامیل اگه دارن انجام بدید،بعد مخالفت کنید.
من از سال 2013 تو همین انجمن بارها از 4k صحبت کردم اونموقع فقط من بودم،ولی الان دیگه تعداد کسانیکه 4K TV دارن زیاد شده و تعداد موافقان 4K زیاد شده.
صحبت سر این هست که چرا وقتی شما با دو میلیون میتونی 4K 43 اینچ بخری،چرا بری full HD درپیتی بگیری.
شما هم روزی به طرفداران 4K میپیوندید.

Z5 PREMIUM DUAL

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
عزیزان بابا یه چند صفحه برید عقب محتوای کامل 4k رو گذاشتم،چی هستش.
توضیح هم دادم که کیفیت full hd تو 4k دیدن با کیفیت full hd تو fhd TV دیدن فرق میکنه....
حالا باز بیایید انکار کنید.
بجای این حرفها یه مقایسه تو فک و فامیل اگه دارن انجام بدید،بعد مخالفت کنید.
من از سال 2013 تو همین انجمن بارها از 4k صحبت کردم اونموقع فقط من بودم،ولی الان دیگه تعداد کسانیکه 4K TV دارن زیاد شده و تعداد موافقان 4K زیاد شده.
صحبت سر این هست که چرا وقتی شما با دو میلیون میتونی 4K 43 اینچ بخری،چرا بری full HD درپیتی بگیری.
شما هم روزی به طرفداران 4K میپیوندید.

Z5 PREMIUM DUAL
دوست عزیز نکته اینه شما با 4کی 2 تومنی چنان لتنسی بالایی میگیری که دیگه قابل بازی نیست ( چرا برای فیلم خیلی مناسبه و قطعا موتور پردازش بهتر تاثیر بالایی داره ) و اینجا تا آخرین بازی من چک کردم فروم گیم هستش ! D:
تفاوت تاخیر بالا هم من اولش به نظرم چندان جدی نبود ولی وقتی به صورت عادی بازی میکردم و K/D ام روی .5 بود و گیم مود رو روشن کردم و KD رفت روی 2 اونموقع ایمان اوردم ! الان هم با وجود کاهش کیفیت تصویر همیشه توی بازی ها فقط با گیم مود میرم

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
خلاصه کلام اینکه اولویت رو بزارید رو oled بودن نه رزولوشن بیشتر Tv.
در ضمن جناب PS1 شما با 2 تومن یه tv فول اچ دی مناسب گیم نمیتونید بخرید حالا 4K پیشکش.
مطلب زیر هم نظر یه خریدار هستش تو دی جی کالا.اینم لینکش LG 55EC93000GI Curved Smart OLED TV - 55 Inch | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

[FONT=iran_sansregular]سلام به دی جی کالایی های عزیز!...لطفا حتما این مطلب و بخونید!خواهش می کنم!!![/FONT]
[FONT=iran_sansregular]من حامد،27 سالمه..ساکن مازندران شهر ساری هستم[/FONT]
[FONT=iran_sansregular].....تا اونجایی که یادم میاد با گرافیک بزرگ شدم!یعنی عاشق گرافیک و ....هستم (فکر نکنم کسی تو خرید این جور وسایل کسی حساسیت منو داشته باشه!یعنی وحشتناک وسواس!!)[/FONT]
[FONT=iran_sansregular]...و باز هم تا اونجایی که یادم میاد همیشه 3،4 سال یکبار tv مو عوض می کنم و آپدیتش می کنم.تا بهترین گرافیک و ازش بگیرم...[/FONT]
[FONT=iran_sansregular]و اما ماجرای من.....[/FONT]
[FONT=iran_sansregular]آخرین تلویزیونی که 4 سال پیش خریده بودم سری 7 سانسونگ 40 اینچ بود.4 سال پیش بهترین بود. (بدون شک!)اما از یکسال پیش بازم تو فکر خرید tv جدید افتادم تا اینکه بالاخره 1 ماه پیش تحقیقات بسیار طاقت فرسایی!!!رو از اینترنت شروع کردم.تا نقد وبررسی تلویزیون های مختلف رو ببینم و بالاخره 2 هته ی پیش کل بازار ساری (نمایندگی سونی و سامسونگ و ال.جی رو زیر ورو کردم!!حتی کنسول بازیم،ps4,رو برای تست بازی و فیلم با خودم بردم!!! (دیگه خودتون حساب کنید!!)نتیجه کار این شد که 2 هفته پیش پس از تحقیقات فشرده تلویزیون 4کی سونی 55 اینچی(sony 4k 55 kd 8500d )رو خریدم.خلاصه ایشالله همیشه شاد باشید کلی با ذوق tv رو بردم خونه کنسول و همه چیزو خلاصه بهش وصل کردیم .جزییات تصویر عالی ،وقتی true motionتصویر و رو خالت یکنواخت و روان می ذاشتی فریم ریت باور نکردنی و فوق العاده ای می داد. (تصویر بسیار روانی داشت ).بازی های با فریم ریت 30 رو مثل 60 نشون میداد!!! (گیمر های عزیز می دونن این یعنی چه! )این تلویزیون تو همین دی جی کالا موجوده به قمت 8میلیون و پونصد،[/FONT]
[FONT=iran_sansregular]آقا چشمتون روز بد نبینه....3 روز بعد رفتم نمایندگی lg بابل تلویزیون lg oled 55 ec 93000gi curved رو دیدم....و آه حسرت کشیدم...........(برای من لحظه ی خیلی سختی بود....تو زندگیم اشتباه به این بزرگی نکرده بودم!!!....یعنی 4کی سونی با تمام زیبایی هاش حرفی برای گفتن کنار این مدل نداشت!!.....فردای اون روز یعنی 4 روز بعد از خریدن تلویزیون رفتم نمایندگیش با هزار خواهش وتمنا!با 2 میلیون ضرر فروختمش!!!![/FONT]
[FONT=iran_sansregular]دوست عزیز !..اگر شما هم تا این اندازه می خوای برای tv خرج کنی اشتباه منو تکرار نکن.[/FONT]
[FONT=iran_sansregular]و اما oled...[/FONT]
[FONT=iran_sansregular]فکر می کنم برای کسی که مثل من تصویر و گرافیک رو درک کرده باشه دیگه نمی تونه بره سراغ led ...کنتراست بی نهایت ،مشکی جوهری!!!،حتی سفید واقعی!!رنگهای شاهانه!!زاویه دید باور نکردنی..طراحی زیبا و نفس گیر!!!......اینها چیزایی که لازمه ی داشتن یک تصویر زیباست که فقط و فقط oled قادر به نمایشش هست و ظاهرا lg اینو خوب فهمیده (من خودم فن سونی هستم اما انگار سونی و سامسونگ به خواب رفته اند.... ) [/FONT]
[FONT=iran_sansregular]در توصیف oled همین جمله بس که بزرگترین سایت نقد و بررسی تازه های تکنولوژی c'net کبیر!!! در مورد این tv نوشته (the best picture quality ever ) و در مورد oled 4kکه تازه اومدش نوشته (king of tvs arrived!!!)[/FONT]
[FONT=iran_sansregular]دیگه چی بگم ؟!!! انتخاب با شماست... پایان.[/FONT]

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
این تلویزیونی که این آقای اهل ساری خریده یعنی سری 8500d سونی اصلاً وجود خارجی نداره....
چون میگن 4K هست شاید مدل X8500C رو میگن. با قیمت تطبیق میکنه.
در ضمن چرا با سری X930C مطابقت نمیده این عزیز...
یا سری X930D و X940D که بزودی عرضه میشه.
در ضمن تا الان شما 4K رو میکوبیدی حالا افتادی به جون SONY؟

Z5 PREMIUM DUAL

آخرین ویرایش:

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
پست های یک سری از دوستان منو یاد اونایی میندازه که میرن گوشی چینی میخرن
وووووووو
همیشه هم سعی میکنن اونای که مثلا ایفون دستشون میگیرن متقاعد کنن که هواوی بهتره و خیلی هم اسرار میکنن :d
تو همین دیجی کالا تشریف ببرید نظرهای اونایی هم که گوشی چینی میخرن ببینید ( کلا سوژهای خوبی هستن )

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
این تلویزیونی که این آقای اهل ساری خریده یعنی سری 8500d سونی اصلاً وجود خارجی نداره....
چون میگن 4K هست شاید مدل X8500C رو میگن. با قیمت تطبیق میکنه.
در ضمن چرا با سری X930C مطابقت نمیده این عزیز...
یا سری X930D و X940D که بزودی عرضه میشه.
در ضمن تا الان شما 4K رو میکوبیدی حالا افتادی به جون SONY؟

Z5 PREMIUM DUAL
چه جوری نتیجه گرفتی هدف مطلب بالا کوبوندن مارک tv هستش؟؟!!!!؟؟؟!!!
در ضمن دقت کنید که نظر ایشون مال 6 ماه پیشه.البته باقی نظرات رو هم بخونید
من خودم قبل خرید یه جنس قیمت بالا اولش کلی تحقیق میکنم بعد در حدود یک ترابایت فیلم از یوتوب دانلود میکنم بعدش میرم همونجا امتحان میکنم بعدشم میام یه چند روز فکر میکنم بعدش میخرم:d

پست های یک سری از دوستان منو یاد اونایی میندازه که میرن گوشی چینی میخرن
وووووووو
همیشه هم سعی میکنن اونای که مثلا ایفون دستشون میگیرن متقاعد کنن که هواوی بهتره و خیلی هم اسرار میکنن :d
تو همین دیجی کالا تشریف ببرید نظرهای اونایی هم که گوشی چینی میخرن ببینید ( کلا سوژهای خوبی هستن )

جناب با کلاس.در بی مصرف بودن ایفون که شکی نیست;)ولی من خودم لومیا 920 دارم که سیستم عاملش ویندوزه و به قول خودتون سوژه خوبیه واسه شما و دوستان برا کوبیدنش:d
نه من فروشندم نه شما(شاید).هر کی بین اینا دودل هستش ببره همونجا آنلاین امتحان کنه بعد تصمیم بگیره و حرف این و اون رو بزاره کنار تا بعدن مثل بعضیا عذاب وجدان نگیره.
بعضی وقتا هست که آدم پول زیاد میده واسه جنس خوب این قابل تحمله.بعضی وقتا هم هستش که پول کم میدی واسه جنس پرت که اینم میشه تحمل کرد .حالا خدا نکنه پول زیادی بدی واسه یه چیز به درد نخور و الکی که اینو طبق نظریات علما نمیشه تحمل کرد و یا باید خودتو قول بزنی که نه عمرا اشتباه کرده باشم و یا اینکه باید بری استغفار کنی و طلب مغفرت:d

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
چه جوری نتیجه گرفتی هدف مطلب بالا کوبوندن مارک tv هستش؟؟!!!!؟؟؟!!!

جناب با کلاس.در بی مصرف بودن ایفون که شکی نیست;)ولی من خودم لومیا 920 دارم که سیستم عاملش ویندوزه و به قول خودتون سوژه خوبیه واسه شما و دوستان برا کوبیدنش:d
نه من فروشندم نه شما(شاید).هر کی بین اینا دودل هستش ببره همونجا آنلاین امتحان کنه بعد تصمیم بگیره و حرف این و اون رو بزاره کنار تا بعدن مثل بعضیا عذاب وجدان نگیره.
بعضی وقتا هست که آدم پول زیاد میده واسه جنس خوب این قابل تحمله.بعضی وقتا هم هستش که پول کم میدی واسه جنس پرت که اینم میشه تحمل کرد .حالا خدا نکنه پول زیادی بدی واسه یه چیز به درد نخور و الکی که اینو طبق نظریات علما نمیشه تحمل کرد و یا باید خودتو قول بزنی که نه عمرا اشتباه کرده باشم و یا اینکه باید بری استغفار کنی و طلب مغفرت:d
از نظر شما ایفون هم بی مصرفه
با غلط های املایی تون هم کاری نداریم
لومیا ۹۲۰ تون هم مبارکتون باشه
اما اینو خوب گفتی
خدا نکنه پول زیادی بدی واسه یه چیز به درد نخور

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
جدا دلیل این کل کل تون رو نمیفهمم ؟!!! 4 صفحه
بیخیال شید . کاری ندارم حرف کی درسته یا اشتباهه یا حق با کی هست
حالا کسی پول داره مال خودشه هر چیزی میخواد بخره . نداره هم میره وسیله با پولی که تو جیبش میخره
---------
پستم اسپم نشه
بنظرتون مانیتور یا تی وی بخرم ؟ واسه اتاقم

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
اونوقت شما به کسی که 9 میلیون داره،میفرمایی برو full hd بگیر!
خدایی خودت بودی 9 تومن به fhd میدادی؟

Z5 PREMIUM DUAL

یکم دقیق تر بخون تو جملم کنایه و ایهام شاید پیدا کردی:d
9 تومن رو هم به oled میدیم نه فول اچ دی.خدایی بدون تعصب اگه تونستی برو این TV رو ببین.منم قول میدم میرم 4K یی رو که میگی برم از نزدیک ببینم.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
یارو اومده گوشی ساخته و ادعا میکنه 4K ساختمش.ملت هم از سر وکول هم بالا میرن که اولین نفری باشن که میخرنش چون جدیدترین تکنولوژی هستش:-&این نشد تکنولوژی که عزیز من.شما برو صفحه نمایش ویتا که 960*540 هستش رو با این 4K مقایسه کن ببین کدومش سرتره
اصلا premium دیدی که داری با صفحه نمایش کنسول دستی اونم واسه چند سال پیش مقایسه میکنی،از شرکت بدت میاد ترول بکن ولی نه جوری که آدم خندش بگیره

sent from Xperia z5 premium

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر