خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
یارو اومده گوشی ساخته و ادعا میکنه 4K ساختمش.ملت هم از سر وکول هم بالا میرن که اولین نفری باشن که میخرنش چون جدیدترین تکنولوژی هستش:-&این نشد تکنولوژی که عزیز من.شما برو صفحه نمایش ویتا که 960*540 هستش رو با این 4K مقایسه کن ببین کدومش سرتره
اینجا نه تاپیک گوشی های اسمارته و نه پی اس ویتا عزیزم
اینجا در مورد TV بحث میکنن

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
کیفیت تصویر Z5 PREMIUM رو با ویتا اصلاً نمیشه مقایسه کرد.
کیفیت Z5 PREMIUM خیلی وحشتناک بالاست. بخر استفاده کن متوجه میشی،الکی گیر نده بابا.

Z5 PREMIUM DUAL

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
اینجا نه تاپیک گوشی های اسمارته و نه پی اس ویتا عزیزم
اینجا در مورد TV بحث میکنن
این جوابت رو میزارم به حساب بی جوابیت عزیزم

کیفیت تصویر Z5 PREMIUM رو با ویتا اصلاً نمیشه مقایسه کرد.
کیفیت Z5 PREMIUM خیلی وحشتناک بالاست. بخر استفاده کن متوجه میشی،الکی گیر نده بابا.

Z5 PREMIUM DUAL

گیر بدم چرا.مگه مرض دارم چیزی که بهتر باشه نخام ازش استفاده کنم.من خودم اکثر فیلم ها رو بلوری میبینم البته نه فیزیکی بلکه فایل ایزو رو برمیدارم.خلاصه اینکه الان یه tv که 1080 هستش بزار جلوت و پیکسلهاش رو از 2 متری بشمر.اگه تونستی دیگه حرفی نیست و 4K لازمه و اگه نه که هزینه بیخود نکن

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
این جوابت رو میزارم به حساب بی جوابیت عزیزم

گیر بدم چرا.مگه مرض دارم چیزی که بهتر باشه نخام ازش استفاده کنم.من خودم اکثر فیلم ها رو بلوری میبینم البته نه فیزیکی بلکه فایل ایزو رو برمیدارم.خلاصه اینکه الان یه tv که 1080 هستش بزار جلوت و پیکسلهاش رو از 2 متری بشمر.اگه تونستی دیگه حرفی نیست و 4K لازمه و اگه نه که هزینه بیخود نکن
برو ۲

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
اینم میزارم واسه اونایی که میخان tv بخرن و دارن تحقیق میکنن.البته واسه اونایی که 4K خریدن فایده نداره چون باید عملشون رو توجیه کنن.
LG 55EC93000GI Curved Smart OLED TV - 55 Inch | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
نظرات رو بخونید ببینید خریداران چه نظری دادن.موقع خرید هم حتما کنسول یا پلیر که 3-4 تا مدیای قابل قیاس توش باشه رو ببرید روشون امتحان کنید بعد بخرید.

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
شما متاسفانه Z5 PREMIUM رو از نزدیک ندیدی.اگه امکانش رو داری، حتماً یه نیم ساعت باهاش کار کن.تا ببینی چه کیفیت و چه لذتی داره.
در ضمن تنها گوشی جهان هست که بصورت dlna محتوای 4k رو مستقیم ارسال میکنه به 4k TV سونی با کیفیت 4K.
حتی به کلیپ 5 ثانیه ای full HD هم تو 4k TV ندیدین.

Z5 PREMIUM DUAL

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
واقعا منم فکر میکنم ۴کی هم از نزدیک ندید که به این شکل دارید خودتون و دیگران رو توجیه میکنید برای خرید تلویزیونی که فول اچ دی هست اونم با این قیمت!!!!!!!!

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
شما متاسفانه Z5 PREMIUM رو از نزدیک ندیدی.اگه امکانش رو داری، حتماً یه نیم ساعت باهاش کار کن.تا ببینی چه کیفیت و چه لذتی داره.
در ضمن تنها گوشی جهان هست که بصورت dlna محتوای 4k رو مستقیم ارسال میکنه به 4k TV سونی با کیفیت 4K.
حتی به کلیپ 5 ثانیه ای full HD هم تو 4k TV ندیدین.

Z5 PREMIUM DUAL
غیب گویی هم از آثار تفکرات مستبدانه هستش دوست من.
یه خاطره بگم از این z5 عزیزت.اولین بار مال دوستم بود دستم گرفته بودم نیم ساعت باهاش ور رفتم نتونستم روشنش کنم.به دوستم گفتم هندلیه روشن کردن؟برگشت گفت نابغه پشتشو داری میبینی:dلامصب عجب تراشی داده بودنش عین آینه بود

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
قیمت 4K TV ها الان دیگه هم قیمت full HD ها شده،وقتی دیگه 4K TV هست مگه طرف دیوانه شده که بره 9 تومن بی زبون رو به full HD بده.
از ما گفتن بود،شما برو full HD بخر....

Z5 PREMIUM DUAL

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
واقعا منم فکر میکنم ۴کی هم از نزدیک ندید که به این شکل دارید خودتون و دیگران رو توجیه میکنید برای خرید تلویزیونی که فول اچ دی هست اونم با این قیمت!!!!!!!!
دقیقا حق با شماست.من مثل شما تو 4K حل نشدم که از نزدیک ببینم.دورا دور میبینم این چیزا رو.میگم وقتی 4K میبینی یه ذره بین هم بغل دستت آماده داشته باش جزئیات رو از دست ندی یه وقت

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
دقیقا حق با شماست.من مثل شما تو 4K حل نشدم که از نزدیک ببینم.دورا دور میبینم این چیزا رو.میگم وقتی 4K میبینی یه ذره بین هم بغل دستت آماده داشته باش جزئیات رو از دست ندی یه وقت
شما اگه محتوای 4K ببینی،احتمال زیاد فککت میچسبه زمین. دیگه اینقدر ساز مخالف نمیزنی.
خخخخخ

Z5 PREMIUM DUAL

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
جواب این پستتون رو با بی جوابی تو پست شماره ۶۱۱۴ پیدا کنید
:d:))

maani24

کاربر سایت
Feb 8, 2016
9
غیب گویی هم از آثار تفکرات مستبدانه هستش دوست من.
یه خاطره بگم از این z5 عزیزت.اولین بار مال دوستم بود دستم گرفته بودم نیم ساعت باهاش ور رفتم نتونستم روشنش کنم.به دوستم گفتم هندلیه روشن کردن؟برگشت گفت نابغه پشتشو داری میبینی:dلامصب عجب تراشی داده بودنش عین آینه بود

باحال تعریف کردین رنگ کروم رو

دوست عزیز بهتون پیشنهاد میکنم یه محتوای درست حسابی 4K رو تو یه تی وی خوب امتحان کنید من اصراری ندارم که بگم بهتره یا نه ولی تا اونجایی که من دیدم تفاوت محسوس هست البته اگه شما به کیفیت تصویر اهمیت زیادی بدین، بعضیا هستن که بهتر بودن تصویر حتی کم هم براشون مهمه ولی بعضیا نه پس فکر میکنم اینقدر سر این موضوع همدیگرو ناراحت نکنید. من شده با دوستی رفتیم تی وی دیدم ایشون تفاوت فاحش بین دو مدل با قیمت و قابلیتهای کاملا متفاوت براشون اهمیت نداشته و بعد از اینکه کلی به تفاوتها توجهش رو جلب کردم و قانعش کردم که تفاوت داره آخرش گفته درسته ولی وقتی اینا کنار هم هستن تفاوتشون محسوسه تکی که ببینی متوجه نمیشی، دیدگاهها و دقت ها با هم متفاوته. بیشتر این موضوع که 4کی مهم نیست برمیگرده به صفحه کوچیک گوشی ها که میگن فول اچ دی کافیه برای اون سایز و نیازی نیست چون مصرف باطری گوشی بالا میره ولی تو سایز بزرگ تی وی فکر میکنم با دقت میتونه محسوس باشه. نظر شما هم محترمه
موفق باشید

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
عرض سلام و ادب دارم خدمت همه دوستان
با توجه به موجود نبودن W670 گزینه‌های 32-40 که به نظر میرسن کیفیت مناسبی دارن اینها هستند:

SHARP LED TV LC-40LE3550X
PANASONIC LED TV FULL HD 32C400
PHILIPS LED TV SMART 3D FULL HD 32PFL4300
TOSHIBA LED TV FULL HD 40L2450

البته با توجه به تنوع زیاد قطعاً مدل‌های چشمگیر دیگه‌ای هستند که از چشم بنده به دور موندن ممنون میشم راهنمایی بفرمایید، فقط نمیدونم چرا مشخص نمیکنند نوع پنل رو خیلی‌ از برندها، مثلا LG 32LF560 کاملا مشخص هست که پنل IPS هست و اینطور که از نظرات پیداست کیفیت جالبی هم ندارند، دوستانی که محبت میکنند و وقتشون رو برای پاسخ و مشاوره به بنده میگذارند لطف کنند دلیل انتخابشون رو هم بیان کنند، پیشاپیش سپاسگذارم

xr65yrwh7tho9ma0cso5a.png

سایر مدل هارو از کجا باید مطمئن شد چون حتما IPS می‌خوام!

PS:
بعد از ۵ سال که اتفاقا تو همین تاپیک هم بود اخریش پست گذاشتم :)

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
نکاتی درباره فن‌آوری ۴K ULTRA HD
پایین‌ترین وضوح HD در صفحه نمایش‌ها برابر با ۱۲۸۰ پیکسل در طول و ۷۲۰ پیکسل در عرض است که به شکل خلاصه ۷۲۰p نوشته می‌شود. این وضوح در صفحه نمایش‌ها و تلویزیون‌هایی با قیمت پایین یافت می‌شود.

از آن سوی بالا‌ترین وضوح HD برابر با ۱۹۲۰ پیکسل در ۱۰۸۰ پیکسل است که به شکل خلاصه ۱۰۸۰p نوشته می‌شود. بیشتر تلویزیون‌های موجود در بازار و برخی از دستگاه‌های لپ‌تاپ و گوشی‌های هوشمند و به ویژه تبلت‌ها از این وضوح استفاده می‌کنند.

اما وضوح Ultra HD 4K چیست؟

همانند وضوح HD وضوح Ultra HD نیز دو مورد را در بر دارد: ۴K و ۸K. وضوح ۴K در واقع با دو برابر کردن وضوح ۱۰۸۰p به دست می‌آید، هم در طول و هم در عرض. در نتیجه این وضوح برابر با ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ پیکسل است که برخی از سازندگان آن را با نماد ۲۱۶۰p نمایش می‌دهند. این وضوح دقیقا ۴ برابر تعداد پیکسل‌های ۱۰۸۰p است.

اما وضوح ۸K باز هم وضوح ۴K را در طول و عرض دو برابر می‌کند و در نتیجه وضوح برابر با ۷۶۸۰ در ۴۳۲۰ پیکسل را به دست می‌دهد. وضوح ۱۶ برابری در ۱۰۸۰p. البته این وضوح هنوز برای کاربری خانگی چندان رواج نیافته است.

تفاوت بین وضوح تصاویر چه اهمیتی دارد؟

تا اینجا ما فقط کمی اطلاعات و عدد و رقم به شما داده‌ایم. اما پرسش اصلی این است که اصلا این امر چه تفاوت و اهمیتی دارد؟ چرا به صفحه نمایش یا تلویزیون با وضوح بالا‌تر نیاز دارید؟

همه این‌ها در یک کلمه خلاصه می‌شود: جزئیات. در واقع هر قدر وضوح صفحه نمایش شما بالا‌تر باشد، قادر به دیدن جزئیات بیشتری از تصاویر هستید که آن‌ها را واقعی‌تر می‌کند. دیدن تارهای مو یک مثال خوب است. در عالم واقع، اگر با دقت به موهای خود یا کسی نگاه کنید، می‌توانید تارهای مو را جداگانه ببینید.

اما در یک صفحه نمایش HD دیدن تارهای مو به تفکیک در بیشتر موارد امکان پذیر نیست. دلیل این امر آن است که یک تار مو بسیار باریک‌تر و کوچک‌تر از یک پیکسل در وضوح HD است؛ اما هر قدر که با افزایش وضوح پیکسل‌ها کوچک‌تر شوند امکان دیدن تار‌های مو به شکل واقعی فراهم می‌شود:

نکته‌ای دیگر در خصوص Ultra HD این است که این فن‌آوری از استانداردهای جدید در نرخ فریم یا Frame Rate و فضای رنگ‌ها بهره می‌برد. به این معنا که دامنه رنگ بیشتر و دقت بالاتری را در رنگ‌ها ایجاد می‌کند. همچنین سرعت نمایش تصاویر در آن بیشتر بوده و برابر با ۱۲۰ فریم در ثانیه است؛ یعنی در یک ثانیه از یک فیلم با وضوح Ultra HD ۱۲۰ عکس از مقابل چشمان شما عبور می‌کند.

این گونه که به نظر می‌رسد، فن‌آوری Ultra HD توانسته است دنیای مجازی را بیش از همیشه به دنیای واقعی نزدیک کند؛ اما یک نکته در این میان اهمیت اساسی دارد. آن اینکه صرفا داشتن یک صفحه نمایش Ultra HD به این معنا نیست که شما تصاویر با کیفیت تری می‌بینید. در واقع منبع شما نیز باید از تکنولوژی Ultra HD برخوردار باشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر