خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
بله در مورد مونتاژ و تعویض بعضی قطعات و افت کیفیت باهاتون موافقم بارها این موضوع رو شنیده بودم ولی چاره چیه اینطور که میفرمایید گارانتی دارها مونتاژن و بدون گارانتی ها هم حمل ناجور دارن البته یه موردی که هست تی وی های گارانتی دار سونی رو من دیدم و با گارانتی دارهای سامسونگ و الجی مقایسه کردم حالا نمیدونم سونی هم کیفیت گارانتی دارهاش پایین تز از بدون گارانتی هست یا نه

شنیدم تلویزیونهای بدون گارانتی سامسونگ و الجی که از گناوه میارن کیفیت بهتری داره چون از دبی با لنج میارن و حمل و نقلش با خر و قاطر نیست . البته موقع خرید اول باید کامل تست بشه که مشکلاتی مثل پیکسل سوخته و .. نداشته باشه .

Gnome

کاربر سایت
Nov 18, 2011
180
دوست عزیز پنل این مانیتور TN هست ولی نمایشگرش بصورت LED هست، در ضمن الان مانیتورهای خوب برای گیمینگ با پنل TN باید تاخیر 1 میلی ثانیه داشته باشن که این تاخیرش 4 میلی ثانیه هست که از این نظر مشابه IPS هست اما کیفیت تصویر و زوایه دیدش به پای اون نمیرسه. این مدل قیمتش نزدیک به همون مدله و تاخیرش هم 2 میلی ثانیه هست و بنظرم انتخاب بهتریه. با این قیمت میتونید 27 اینچ IPS مدل S27D590 سامسونگ رو هم در نظر داشته باشید.
مرسی از پیشنهادت
گزینه خوبیه
میخواستم بخرم که دیدم حیف اسپیکر نداره
چون میخوام تو گیم سنتر استفاده کنم یه فسقلی صدا نیازه گاهی

wow.

کاربر سایت
Feb 12, 2012
105
سلام میخوام مانیتور یا تی وی بخرم
بنظرتون کدوم بهتر تی وی یا مانیتور؟
بنظرتون این چطوره؟
بعد این مانیتور های بنکیو که 3 بعدی ساپورت میکنند .فقط رو گرافیک پی سی اجرا میکنند ؟ یا مثلا با پلیر کابل اچ دی ام ای وصل کنیم بدون پی سی بازم 3 بعدی اجر میکنند؟
مانیتور بنکیو 27 اینچ RL2755HM
BenQ RL2240HE 22Inch 1ms Gaming Monitor
مانیتور سامسونگ 27 اینچ S27D590 Plus
XL2720Z

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
درود
آقایون آگه چند صفحه قبل مراجعه کنید،میبینید بشدت محتوای 4K داره زیاد میشه.
این یکیش
0a2f9eb5138bcac424c8532a0e9f0d2f.jpg

ed3ad43971e326fc08e60fa8359cc26f.jpg
d306e9fff6b42519e445d954da0bc893.jpg

7346c970cd08319d877f1f692f57b836.jpg

از چند روز پیش 4K پلیرها داره بفروش میره از اوایل اسفند هم حداقل 40 عنوان فیلم بلوری 4K تحویل مشتری میشه.

Z5 PREMIUM DUAL

آخرین ویرایش:

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
درود
تقریبا ۱ماه پیش س،و.ل.و ۴K به قیمت ۳۸۵۰۰۰۰ تومان همراه با یک عدد ب.ل.ک ا.و.ل.ت.ر.ا خریداری شد
ایمیج ۹.۰.۲ وی تی ای هم خودم روش ریختم تصویر و سرعتش بهتر از ایمیج خود وی یو هست :d
دوستانی که قصد خرید دارن بگن که شماره فروشنده رو براشون بفرستم

- - -ویرایش - - -

دوستانی هم که اسرار دارن که محتوای ۴K پیدا نمیشه بگن تا از فیلمهای ۴کی۱۰۰ گیگابایتی خودم براشون عکس میذارم;)

Last edited by a moderator:

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام میخوام مانیتور یا تی وی بخرم
بنظرتون کدوم بهتر تی وی یا مانیتور؟
بنظرتون این چطوره؟
بعد این مانیتور های بنکیو که 3 بعدی ساپورت میکنند .فقط رو گرافیک پی سی اجرا میکنند ؟ یا مثلا با پلیر کابل اچ دی ام ای وصل کنیم بدون پی سی بازم 3 بعدی اجر میکنند؟
مانیتور بنکیو 27 اینچ RL2755HM
BenQ RL2240HE 22Inch 1ms Gaming Monitor
مانیتور سامسونگ 27 اینچ S27D590 Plus
XL2720Z

درود
تا جایی که من اطلاع دارم و تو سایتهای غیر ایران خوندم بنکیو RL2755HM مانیتور خوبی هست ( به گفته کسانی که این مدل رو دارن )
و البته خودمم قصد خرید تلویزیون ۳۲ اینچ داشتم برای رو میزم که متاسفانه TV های ۳۲ اینچی که درحال حاظر تو بازار هستن برای گیم مناسب نیست و لگ و تاخیر بسیار بالایی دارن و به همین دلیل میخوام برم سمت مانیتور گیمینگ ۲۷ اینچ به بالا
دوستان کسی تو رنج قیمت زیر ۲ میلیون. مانیتوری که حتما اسپیکر داشته باشه و ۲۷ اینچ به بالا باشه پیشنهادی نداره ؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
بحث الکی نکنید بیخود.4k امسال که سهله 100 ساله دیگه هم واسه بازی و فیلم هزینه بیخودیه.الان بهترین تلویزیون واسه فیلم و گیم همین 55ec9300 ال جی هستش.4k میخرید که چی بشه؟مگه رزولوشون جزو تکنولوژی های روز هستش؟معلومه که نه اونی که مهمه تکنولوژی ایجاد رنگه نه رزولوشون.رزولوشون رو همین الانش هم میتونن 100000000K هم بکنن ولی چه فایده ای داره.مگه اینکه بخای فیلمو با میکروسکوپ ببینید.
الان یه دو تا tv بزارم جلوتون هر دوتاش هم 55 اینچ و از یه شرکت سازنده و هر دوشون oled ولی یکیش 4K باشه یکی دیگه هم FHD قطعا هیچ کدومتون نمیتونید بگید کدومش 4k یا fhd هستش.
در ضمن بهترین پلیر واسه پخش مولتیمدیا NEO X8-H Plus شرکت minix هستش.حتی فایل ایزو بلوری رو هم به راحتی اجراش میکنه والبته فیلمهای 4k بی مصرف

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
بحث الکی نکنید بیخود.4k امسال که سهله 100 ساله دیگه هم واسه بازی و فیلم هزینه بیخودیه.الان بهترین تلویزیون واسه فیلم و گیم همین 55ec9300 ال جی هستش.4k میخرید که چی بشه؟مگه رزولوشون جزو تکنولوژی های روز هستش؟معلومه که نه اونی که مهمه تکنولوژی ایجاد رنگه نه رزولوشون.رزولوشون رو همین الانش هم میتونن 100000000K هم بکنن ولی چه فایده ای داره.مگه اینکه بخای فیلمو با میکروسکوپ ببینید.
الان یه دو تا tv بزارم جلوتون هر دوتاش هم 55 اینچ و از یه شرکت سازنده و هر دوشون oled ولی یکیش 4K باشه یکی دیگه هم FHD قطعا هیچ کدومتون نمیتونید بگید کدومش 4k یا fhd هستش.
در ضمن بهترین پلیر واسه پخش مولتیمدیا NEO X8-H Plus شرکت minix هستش.حتی فایل ایزو بلوری رو هم به راحتی اجراش میکنه والبته فیلمهای 4k بی مصرف
واقعا بعیده از ۱۵۸۳ پست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۴کی بی مصرف !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
دوستان هرکی دانش و شرایط استفاده از تکنولوژی روز رو داره که استفاده کنه
اما اگر نیست بهتره که حداقل شرکتهای پیشرو در تکنولوژی رو نبرید زیره سوال :d
حکایت این تاپیک هم شده مثل حکایت عزیزانی که میرن ماشین شاسی بلند کره ای میخرن و فکر هم میکنن هم زیرن ( خدایی بحث هم راه میندازن که مثلا تو امریکا هم هست و سوار میشن :)))
خط اخر رو خواهشا به خودتون برندارید مثال زدم

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
دوستان هرکی دانش و شرایط استفاده از تکنولوژی روز رو داره که استفاده کنه
اما اگر نیست بهتره که حداقل شرکتهای پیشرو در تکنولوژی رو نبرید زیره سوال :d
حکایت این تاپیک هم شده مثل حکایت عزیزانی که میرن ماشین شاسی بلند کره ای میخرن و فکر هم میکنن هم زیرن ( خدایی بحث هم راه میندازن که مثلا تو امریکا هم هست و سوار میشن :)))
خط اخر رو خواهشا به خودتون برندارید مثال زدم

خط آخر رو خدایی متوجه نشدم.یکم غلط انشایی داشت;)

بزار منم یه مثال بزنم تا بهتر قضیه رو درک کنید.فرض کنید شما یه بشکه 1000 لیتری هستید.الان میخان 4000 هزار لیتر بهتون آب بریزن.من میگم داداش من فقط پول 1000 لیتر رو میدم و 3000 لیتر اضافی رو هم بردار ببر خونتون.ولی شما اصرار دارید که الا و بلا کل 4000 لیتر رو بده بهم پولشم میدم و هم این کارم رو عقلانی میدونم.چون 4000 تا از 1000 تا از لحاظ رقمی بیشتره.امیدوارم این مثالم یه ذره بهتون شک وارد کرده باشه:d

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216

بزار منم یه مثال بزنم تا بهتر قضیه رو درک کنید.فرض کنید شما یه بشکه 1000 لیتری هستید.الان میخان 4000 هزار لیتر بهتون آب بریزن.من میگم داداش من فقط پول 1000 لیتر رو میدم و 3000 لیتر اضافی رو هم بردار ببر خونتون.ولی شما اصرار دارید که الا و بلا کل 4000 لیتر رو بده بهم پولشم میدم و هم این کارم رو عقلانی میدونم.چون 4000 تا از 1000 تا از لحاظ رقمی بیشتره.امیدوارم این مثالم یه ذره بهتون شک وارد کرده باشه:d
عزیز شما اول تصاویر 4K رو ببین،بعد بگو 4K بی خود و بی مصرفه.
حدود 8 سال پیش هم برای FULL HD و حدود 11 سال پیش هم برای HD همین حرفها رو میزدن.
اصلاً دیدن فیلم و کیفیت full HD و hd و حتی SD یه صفای دیگه داره.بخاطر معجزه Up Scale.

Z5 PREMIUM DUAL

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا

تاحالا با کیبرد مک تایپ کردید ؟
در جریانید که با ویندوز متفاوت هست و همینطور فونت فارسی نداره
حالا بگو ببینم سایز منو از کجا دیدی ؟=))

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
یارو اومده گوشی ساخته و ادعا میکنه 4K ساختمش.ملت هم از سر وکول هم بالا میرن که اولین نفری باشن که میخرنش چون جدیدترین تکنولوژی هستش:-&این نشد تکنولوژی که عزیز من.شما برو صفحه نمایش ویتا که 960*540 هستش رو با این 4K مقایسه کن ببین کدومش سرتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر