خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

arashp4

کاربر سایت
Dec 26, 2015
11
با سلام
قصد خرید یه TV - 32 Inch فقط واسه PS4 دارم . دوستان اگر مدل خاصی در رنج قیمت 1 میلیون تا 1/300می شناسید لصفا دریغ نکنید.
من خودم از این مدل خوشم اومده به نظرتون این خوبه یا نه ؟
Samsung 32J5880 LED TV - 32 Inch - تلویزیون ال ای دی سامسونگ مدل 32J5880 سایز 32 اینچ

یه سوال اختلاف کیفیت 1080 با 720 تو TV - 32 Inch زیاده یعنی ارزش داره 250تومن بیشتر بدم برای 1080 بودنش یا نه ؟

آخرین ویرایش:

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
ریزولوشن تصویر full hd هست 1920*1080

ریزولوشن تصویر 4k هم هست 3840X2160

اینا رو محض اطلاعت کفتم اطلاعاتت بره بالا هر موقع این دو تا خط بالا رو متوجه شدی چیزی هم که من گفتم میفهمی

چشم انسانم بیشتر از 200 هرتز رو فعلا من جایی نخوندم بتونه اصلا تشخیص بده
پس محض اطلاع شما هم بگم که؛
رزولوشن 3840&2160 آغازگر رزولوشن ULTRA HD هستش،که وقتی به 4096&2160 میرسه بهش میگن 4K واقعی.
و وقتی به رزولوشن 7680&4320 میرسه، بهش میگن 8K که انتهای رزولوشن ULTRA HD هستش.
ولی متاسفانه شما هیچکدوم از سوالهای بنده رو جواب ندادین؟
من مثال زدم خدمتتون که یه فیلم FULL HD رو همزمان تو دو تا TV یعنی fhdtv و 4ktv نگاه کنید، اونوقت متوجه موضوع Upscale میشید.مخصوصاً تو سونی.همینطور در رابطه با هرتز بالا و پایین.

Z5 PREMIUM DUAL

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
خب وسط بحث شیرین دوستان اینو بگم که فعلا اولویتتون رو بزارین رو تلویزیون های oled اونم از نوع LG یش:d
اونی که من دیدم و شنیدم و فهمیدم اگه به جای یه تیوی 4k یا 8k یه او ال ای دی فول اچ دی بگیرید کیفیت رنگها و تصاویر مبهوتتون میکنه.الان 4-5 سال این کنسولها مهمونمون هستن و به زور 1080 رو میکشن حالا 4k پیش کش.فیلمم که از 1 متری اونورتر بری نمیشه تشخیص داد این تیوی 4k هستش یا FHD.

- - -ویرایش - - -

من مثال زدم خدمتتون که یه فیلم FULL HD رو همزمان تو دو تا TV یعنی fhdtv و 4ktv نگاه کنید، اونوقت متوجه موضوع Upscale میشید.مخصوصاً تو سونی.همینطور در رابطه با هرتز بالا و پایین.

Z5 PREMIUM DUAL

دوست من تو مقایسه باید فقط رزولوشن تیوی تغییر کنه تا نتایج قابل سنجش باشه وگرنه شما اومدی هم مدل تیوی رو تغییر دادی هم اینچش.

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
خب وسط بحث شیرین دوستان اینو بگم که فعلا اولویتتون رو بزارین رو تلویزیون های oled اونم از نوع LG یش:d
اونی که من دیدم و شنیدم و فهمیدم اگه به جای یه تیوی 4k یا 8k یه او ال ای دی فول اچ دی بگیرید کیفیت رنگها و تصاویر مبهوتتون میکنه.الان 4-5 سال این کنسولها مهمونمون هستن و به زور 1080 رو میکشن حالا 4k پیش کش.فیلمم که از 1 متری اونورتر بری نمیشه تشخیص داد این تیوی 4k هستش یا FHD.

- - -ویرایش - - -

دوست من تو مقایسه باید فقط رزولوشن تیوی تغییر کنه تا نتایج قابل سنجش باشه وگرنه شما اومدی هم مدل تیوی رو تغییر دادی هم اینچش.
خب من روی oled تست نکردم که برم قضاوت کنم ولی رفیق که led فول اچ دی داره میاد تو تلوزیون 4k من بازی میکنیم بهم میگه این یچی دیگس
در جواب اون دوستمون هم باید بگم که تلوزیون های 4k پردازشگر مخصوصی دارند که رزولیشن فول اچ دی رو به رزولیشن 4k با کیفیت نزدیک به 4kتبدیل میکنه

Sent from my C6602 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
تلوزیون های 4k lg پردازشگری به نام tru-ultra HD engine دارند که رزولیشن فول اچ دی رو به رزولیشن 4k با کیفیت نزدیک به 4kتبدیل میکنه تو تصویر زیر گویاست البته سونی و سامسونگ هم همچین فناوری هایی دارن

6l0a2snwu19wakuj2fhu.jpg

آخرین ویرایش:

Iman G

کاربر سایت
Dec 17, 2015
6
اتفاقا هنوز دوران فیلم های 4k نرسیده داداش
دوست عزیز شما اصلا برو تلویزیون 1000000k بخر وقتی فیلمش نیست هیچ تاثیری رو کیفیت تصویرتون نداره ...
شما فکر میکنی بازی full hd بزاری رو تلویزیون 4k کیفیتش بیشتر میشه !!!
مثل این هست که یه فیلم رو با کیفیت sd رو تلویزیون full hd ببینی همون کیفیت Sd به شما میده

مثلا شما برو 910 گیگ رم بنداز تو کامپیوترت وقتی 905 گیگش استفاده نمیشه چه فرقی با یه رم 5 گیگ برای شما داره !!!

برای گیم هم فعلا همون سرعت پاسخگویی و عمق تصویر و رنگ و هرتز مهمه که تازه بازی بالاتر از 60 فریم نداریم یعنی در تلویزیون میشه 120 هرتز پس چه فرقی میکنه تلویزیون 900 هرتز با 120 هرتز برای ما وقتی بازیش نیست !
دوست من ما عشقمون کشید 4k بخریم مشکل دارید شما شما با همون فول اچ دیت خوش باش ما هم با 4k و اینم بدون سال جدید میلادی اماده 4k برای ps4 باش

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
دوستان من بعد از 11 ماه گشتن نتونستم بهتر از این مانیتور رو{روی کاغذ} پیدا کنم...ديجی کالا - مانیتور بسیار عریض ال جی مدل 25UM65-P - LG 25UM65-P Ultra-Wide IPS Monitor
فقط الان شکم تو این هست که این مانیتور نسبت تصویر 21:9 داره و می خوام ببنیم می تونم تمام صفحه باهاش کار بکنم داخل PS4 یا نه؟ و اینکه ریسپانس تایم این مانیتور 15ms هست که بنظرم یکم زیاده....خودم خیلی حساس نیستم البته تا حدی که به چشمِ عادی قابل تشخیص نباشه....بنظرتون مشکل ایجاد میکنه؟

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
دوستان من بعد از 11 ماه گشتن نتونستم بهتر از این مانیتور رو{روی کاغذ} پیدا کنم...ديجی کالا - مانیتور بسیار عریض ال جی مدل 25UM65-P - LG 25UM65-P Ultra-Wide IPS Monitor
فقط الان شکم تو این هست که این مانیتور نسبت تصویر 21:9 داره و می خوام ببنیم می تونم تمام صفحه باهاش کار بکنم داخل PS4 یا نه؟ و اینکه ریسپانس تایم این مانیتور 15ms هست که بنظرم یکم زیاده....خودم خیلی حساس نیستم البته تا حدی که به چشمِ عادی قابل تشخیص نباشه....بنظرتون مشکل ایجاد میکنه؟
این مانیتوری که شما انتخاب کردی کلا برای کنسول پیشنهاد نمیشه چون نصبت تصویر 21.9 داره تصویر خیلی کش میاد شما دنبال یه مانیتور16.9 بگیری

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
تلوزیون های 4k lg پردازشگری به نام tru-ultra HD engine دارند که رزولیشن فول اچ دی رو به رزولیشن 4k با کیفیت نزدیک به 4kتبدیل میکنه تو تصویر زیر گویاست البته سونی و سامسونگ هم همچین فناوری هایی دارن

6l0a2snwu19wakuj2fhu.jpg

یعنی شما الان با موبایلتون از یه ستاره تو فاصله 100 میلیون سال نوری زمین عکس بگیری فردا که تکنولوژی 100000000000000K اومد میشه این عکس شما رو توش گذاشت و ادم فضاییها رو دید توش

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
یعنی شما الان با موبایلتون از یه ستاره تو فاصله 100 میلیون سال نوری زمین عکس بگیری فردا که تکنولوژی 100000000000000K اومد میشه این عکس شما رو توش گذاشت و ادم فضاییها رو دید توش

این مثالی که زدید یکم خنده داره.من صحبتی در مورد ستاره یا فضا و سال نوری نکردم دوست عزیز
همون طور که در قبلا نرم افزار هایی طراحی شدن که شما باهاشون میتونید عکس ها یا فیلم های بی کیفیت رو تا حد قابل قبولی از نظر کیفیت بهبود ببخشید.جدیدا سخت افزار های هم برای همین کار طراحی شدن
همون طور که تو تصویر بالا معلومه موتور tru-ultra HD engine هسته اصلی پنل های ultra HD ال جی هستش که وظیفه تغییر رزولیشن معمولی رو به ULTRA HD داره . هنگامی که رزولیشن تصویر معمولی تغییر داده میشه این موتور تا حد ممکن رزولیشن رو به ULTRA HD نزدیک میکنه در تصویر بالا شما سمت چپ نیمه یه تصویر FULL HD رو مشاهده میکنید و در سمت راست نیمه دیگه همون تصویر بعد از بهبود کیفیت
اگه توضیحات بیشتری میخواید کافیه tru-ultra HD engine رو تو گوگل سرچ بزنید
بهبود و ارتقا کیفیت تصویر چیز جدیدی نیست سال 2016 داره میاد

آخرین ویرایش:

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
این مثالی که زدید یکم خنده داره.من صحبتی در مورد ستاره یا فضا و سال نوری نکردم دوست عزیز
همون طور که در قبلا نرم افزار هایی طراحی شدن که شما باهاشون میتونید عکس ها یا فیلم های بی کیفیت رو تا حد قابل قبولی از نظر کیفیت بهبود ببخشید.جدیدا سخت افزار های هم برای همین کار طراحی شدن
همون طور که تو تصویر بالا معلومه موتور tru-ultra HD engine هسته اصلی پنل های ultra HD ال جی هستش که وظیفه تغییر رزولیشن معمولی رو به ULTRA HD داره . هنگامی که رزولیشن تصویر معمولی تغییر داده میشه این موتور تا حد ممکن رزولیشن رو به ULTRA HD نزدیک میکنه در تصویر بالا شما سمت چپ نیمه یه تصویر FULL HD رو مشاهده میکنید و در سمت راست نیمه دیگه همون تصویر بعد از بهبود کیفیت
اگه توضیحات بیشتری میخواید کافیه tru-ultra HD engine رو تو گوگل سرچ بزنید
بهبود و ارتقا کیفیت تصویر چیز جدیدی نیست سال 2016 داره میاد
عزیزم وقتی سورس ضعیفه هر چه قدر هم کار کنی باز همونه . شما الان گول تبلیغات رو خوردی
البته نمی گم موتور پردازش برای بهبود کیفیت تاثیری نداره ولی می گم که اونقدر ها هم نیست . بعدش هم توی این تصویری اولا دو نقطه یکسان نشون داده نشدن ( نه تنها شکل ظلهری بلکه حتی نور دو نقطه هم یکی نیست که کماملا نشون دهنده تلاش برای فریب مشتری هست )
دوما این تصویر گرافیکی هستش !!!!

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
43W800C

Z5 PREMIUM DUAL

آیا سامسونگ h6350 توی ایران به این اسم وارد شده ؟
پستتون شبیه اسپم بود تا راهنمایی !

تعصبات روی یک مدل خاص رو کنار بزارید
به شخصه برند ها برام فرقی ندارن چون توی هیچکدوم از این شرکتها سهام ندارم

من فقط یک مصرف کننده هستم که دنبال بهترین جنس میگردم
دوستان لطفا مشاوره هایی که میدین با دلیل باشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر