خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
سلام دوستان . نظرتون راجب این تلویزیون چیه ؟ خیلی خوش قیمته مشخصات مندرجش هم فوق العادست دلیل این قیمت پایینشو نمیدونم .... لطفا کمک کنید میخوام تلویزیون بخرم
[h=1]LG 55UB830

صوتی و تصویری - تلویزیون ال ای دی فورکا ال جی - 55UB830T - تلویزیون ال ای دی سه بعدی اسمارت فورکای اولترا اچ دی ال جی TV LED 3D SMART 4K ULTRA HD 55UB830 - فروشگاه

[/h]

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان عدر ميخوام تنها جايي كه ربط داشت اينجا بود كه بپرسم، من ميخوام ps4 رو به مانيتور وصل كنم واسه عيد tv در اشغال خانوادس، ميخواستم بدونم چطوري ميتونم از اسپيكر صدا بگيرم، تو ps3 از كابل av out براي صدا استفاده ميكردم، اما اينجا نميدونم بايد چيكار كنم اگر بشه راهنماييم كني ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
دوستان عدر ميخوام تنها جايي كه ربط داشت اينجا بود كه بپرسم، من ميخوام ps4 رو به مانيتور وصل كنم واسه عيد tv در اشغال خانوادس، ميخواستم بدونم چطوري ميتونم از اسپيكر صدا بگيرم، تو ps3 از كابل av out براي صدا استفاده ميكردم، اما اينجا نميدونم بايد چيكار كنم اگر بشه راهنماييم كني ممنون

یه کارت صدا بگیر به کنسول وصل کن بعد اسپیکر رو بهش وصل کن

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
ممنونم بابت پاسخگويي، فقط كنسول كارت صداي اكسترنال رو ساپورت ميكنه؟؟ هر مدلي باشه فرقي نداره؟؟؟

بله مهم نیست از همین کارت صداهای معمولی هم میتونی بگیری حدود 10 هزار تومان هستن

PUARO

کاربر سایت
Sep 7, 2011
125
کدوم رو توصیه میکنید.ممنون میشم جواب بدید
sony 55x850b vs SAMSUNG 55HU8700
بازم ممنون میشم توضیح کامل بدید. برا ps4 و فیلم و فوتبال میخوام:d

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
دوستان با 1500 میشه یه مانیتور برای ps4 معرفی کنین ؟ راستی پیشنهاد میکنین با 1500 مانیتور بگیرم یا tv ؟

آخرین ویرایش:

esj

کاربر سایت
Dec 28, 2013
44
نام
عاقا سعید
دوستان من به شما توصیه میکنم برای خرید تلویزیون اگه میتونید به بانه حتما سر بزنید چون قیمتاش واقعا منصفانس الان یکی از دوستام که تلویزیون 32 اینچی ال جی رو که تو تهران قیمت گرفته بود 1,250 اونجا باقیمت 580 خرید چون خیلی از دوستان با این قیمت میتونن فقط یه 22 اینچی بخرن خیلی به صرفس ;)

دوستان با 1500 میشه یه مانیتور برای ps4 معرفی کنین ؟ راستی پیشنهاد میکنین با 1500 مانیتور بگیرم یا tv ؟

داداش به نظر من که یه tv بخر بااین بول چون مانیتور صرفا یه صفحه نمایشه ولیtv خیلی امکانات بیشتری داره

Last edited by a moderator:

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
[h=2]شیائومی تلویزیون 40 اینچ فول اچ دی با قیمت 322 دلار معرفی کرد
شیائومی تلویزیون 40 اینچ فول اچ دی با قیمت 322 دلار معرفی کرد - زومیت
این تو ایران چرا نمیاد قیمتش خوبه واقعا[/h]

- - -ویرایش - - -

دوستان من به شما توصیه میکنم برای خرید تلویزیون اگه میتونید به بانه حتما سر بزنید چون قیمتاش واقعا منصفانس الان یکی از دوستام که تلویزیون 32 اینچی ال جی رو که تو تهران قیمت گرفته بود 1,250 اونجا باقیمت 580 خرید چون خیلی از دوستان با این قیمت میتونن فقط یه 22 اینچی بخرن خیلی به صرفس ;)

سال 87 از بانه خریدیم سونی 46 اینچ براویا بعد یه سال خراب شد دو بار تعمیر کردیم یه عالمه خرج اورد بازم خراب شد سمته چپش به اندازه یه کفه دست از بالا تا پایینش سیاهه .
ولی من واسه اتاقم LG کرفتم 42 که واقعا عالیه

esj

کاربر سایت
Dec 28, 2013
44
نام
عاقا سعید
شیائومی تلویزیون 40 اینچ فول اچ دی با قیمت 322 دلار معرفی کرد
شیائومی تلویزیون 40 اینچ فول اچ دی با قیمت 322 دلار معرفی کرد - زومیت
این تو ایران چرا نمیاد قیمتش خوبه واقعا

- - -ویرایش - - -

سال 87 از بانه خریدیم سونی 46 اینچ براویا بعد یه سال خراب شد دو بار تعمیر کردیم یه عالمه خرج اورد بازم خراب شد سمته چپش به اندازه یه کفه دست از بالا تا پایینش سیاهه .
ولی من واسه اتاقم LG کرفتم 42 که واقعا عالیه

حالا یکی از رفیقای کردمون سه سال پیش یه سونی با یه سامسونگ خریده بود از اونجا هیچ مشکلی نداشته و نداره شما بدشانسی اوردی دیگه :p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر