خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
6c4b4b3afcf11eea31b3ce8b8672874c.jpg

Project Morpheus

مورفیوس (الهه خواب)
شرکت SONY اعلام کرد در E3 مدل تکامل یافته Morpheus را به نمایش میزاره و اواخر زمستان آینده بطور گسترده عرضه میشه.
مشخصات
OLED 5.7 in
2K (2560X1440)
بطور 360 درجه کامل و با اینپوت لگ کمتر از 18ms و حتی بازی های داخل گوشی و تبلت های SONY رو ساپورت میکنه.

XPERIA Z3
عزیز چرا انقدر اکشنش کردی!!اطلاعات غلط میدی! رزولوشنش ۱۰۸۰ هست در کل تازه واسه هر چشم کمتره در ضمن ۳۶۰ درجه نیست ۱۰۰ درجه هست اصلا خودتون فکر کنید کی میتونه کلشو ۳۶۰ درجه بچرخونه مگه جغدیم!!در ضمن نگفته از بازی های موبایل پشتیبانی میکنه گفته از بازی هایی که از واقعیت مجازی پشتیبانی میکنن پشتیبانی میکنه همین.اگه پول توشه شما از سونی درصد میگیری بگو ما هم هستیم!!
اینم منبع:New PS4s' Project Morpheus Prototype Revealed: "120FPS Output, Full Specs Revealed" Along With New Trailer
اینم یه منبع دیگه!:GDC 2015: هدست واقعیت مجازی پلی استیشن 4 در سال 2016 عرضه می شود | دنیای بازی
خواستی هست هنوز منبع تعارف نکن:D

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
سلام براي بازي تا محدوده ٢ ميليون. پلاسما براي بازي خوبه؟كدوم شركت پلاسما خوب ميزنه كه از گوشه نگاه كنيم تصوير بد نشه.سپاس

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

ال-جي ٥١ اينچ ال اي دي
بچه ها من تلويزيونم ٨ ماه قبل شمست.گوشه سمت راست از پايين:دو تا عكس ميزارم با اجازتون.دومي روشن.اولي خاموش.پايينش وقتي ميريم تو قسمت نرم افزار تلويزيون سياه ميشه.كجا ميشه تعميرش كرد:سپاس
1cc64f3d4c0e0e6af5935ffbf3c595b7.jpg

9e707ce1a3ccd3b98251115dba258986.jpg

داداش پلاسما فقط پاناسونیک که اونم گرون هستن
اصلا تو رن قیمت 2 تومن سراغ پلاسما واسه گیم نرید
تو این رن قیمت سامسونگ h6355 گزینه خوبیه و سونی w600b که حدود 2200 سایز 40 اینچش هست
واسه پنله تلویزیونت واقعا متاسفم.حیف شد
ببرش نمایندگی ببینه و نظر بده ببینه قابل تعمیر هست یا نه
ولی به نظر من اگه درست بشه خرش سنگینه
ولی ی سر بری بد نیست

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
سلام..برای یک اتاق 12 متری چه سایزی از تلوزیون خوبه؟ من خودم فعلا از مانیتور 22 اینچ استفاده میکنم.
بودجم بیشتر از 1.5 نیست!
بستگی به فاصله شما تا tv داره ولی فکر کنم 40 گزینه خوبی باشه
به نظر من نسبت به بودجت پلاسما سامسونگ h4950 سایز 43 اینچ گزینه خوبیه
full hd نیست ولی hd ready هست و تا 1080i بسته ب خرویت میتونه نمایش بده.اگه تو اقاقت روبروی(مستقیم)جایی که تلویزیون رو میخوای قرار بدی نور زیادی نیست گزینه خوبی هست این tv
هم 3 بعدی هست و هم کیفیت قابل قبوبی داره

- - -ویرایش - - -

اين مشكل تلويزينونم كه شكسته رو كجا مطرح كنم:(

http://www.tamirkaran.ir/forum/TamirKaran17/

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
عزیز چرا انقدر اکشنش کردی!!اطلاعات غلط میدی! رزولوشنش ۱۰۸۰ هست در کل تازه واسه هر چشم کمتره در ضمن ۳۶۰ درجه نیست ۱۰۰ درجه هست اصلا خودتون فکر کنید کی میتونه کلشو ۳۶۰ درجه بچرخونه مگه جغدیم!!در ضمن نگفته از بازی های موبایل پشتیبانی میکنه گفته از بازی هایی که از واقعیت مجازی پشتیبانی میکنن پشتیبانی میکنه همین.اگه پول توشه شما از سونی درصد میگیری بگو ما هم هستیم!!
اینم منبع:New PS4s' Project Morpheus Prototype Revealed: "120FPS Output, Full Specs Revealed" Along With New Trailer
اینم یه منبع دیگه!:GDC 2015: هدست واقعیت مجازی پلی استیشن 4 در سال 2016 عرضه می شود | دنیای بازی
خواستی هست هنوز منبع تعارف نکن:D
http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1425444835

XPERIA Z3

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
داداش این منبعت خیلی معتبر نیست در مورد گیم به هر حال این منبع خودتون هم حرفاتون رو نقض میکنه رو انگلیسیتون کار کنید در مورد اون ۳۶۰ درجه گفتن حسه ۳۶۰ درجه داری یعنی سرتو تکون میدی تصویر تغییر میکنه در صورتی که منابع دیگه گفتن ۱۰۰ دجه هست که درستش همینه چون هدستای دیگه هم ببینی اونا ۹۰ درجه هستن , Sony mentions more accurate tracking for a 360-degree experience. به کلمه اکسپرینس دقت کن.در مورد تصویر ۱۰۸۰ هم که خود منبعت گفته تصویر ۱۰۸۰ میده It has a resolution of 1920x1080 pixels بعد در ادامه میگه یه منبع به ما گفته محصوله نهایی ۲k هست سونی نگفته یعنی شایعس اخه چرا سونی باید بیاد محصولو بد تر جلوه بده در ضمن بازی ها وقتی ۱۰۸۰ هستن ۲k میخواد چیکار Last year, a source told media that the final version will likely use 2560x1440 pixels. اون استفاده در موبایل که دیگه رسما از خودت در اوردی چون هیچ جای منبع نبود.بسته ی پیشنهادیه من به شما مطالعه ی سایتا فارسیه که زحمت رفع ابهامش نیوفته گردن بقیه.

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
داداش این منبعت خیلی معتبر نیست در مورد گیم به هر حال این منبع خودتون هم حرفاتون رو نقض میکنه رو انگلیسیتون کار کنید در مورد اون ۳۶۰ درجه گفتن حسه ۳۶۰ درجه داری یعنی سرتو تکون میدی تصویر تغییر میکنه در صورتی که منابع دیگه گفتن ۱۰۰ دجه هست که درستش همینه چون هدستای دیگه هم ببینی اونا ۹۰ درجه هستن , Sony mentions more accurate tracking for a 360-degree experience. به کلمه اکسپرینس دقت کن.در مورد تصویر ۱۰۸۰ هم که خود منبعت گفته تصویر ۱۰۸۰ میده It has a resolution of 1920x1080 pixels بعد در ادامه میگه یه منبع به ما گفته محصوله نهایی ۲k هست سونی نگفته یعنی شایعس اخه چرا سونی باید بیاد محصولو بد تر جلوه بده در ضمن بازی ها وقتی ۱۰۸۰ هستن ۲k میخواد چیکار Last year, a source told media that the final version will likely use 2560x1440 pixels. اون استفاده در موبایل که دیگه رسما از خودت در اوردی چون هیچ جای منبع نبود.بسته ی پیشنهادیه من به شما مطالعه ی سایتا فارسیه که زحمت رفع ابهامش نیوفته گردن بقیه.
عزیز شما تو یوتیوب بزن مورفیوس و تو نمایشگاهی که تو آمریکا نمونه اولیه اش رو نمایش میدن فیلمها رو ببین،خودت متوجه میشی.در ضمن این فقط برای گیم نیستش،به هر وسیله‌ای چه باسیم و چه بی سیم وصل میشه.در ضمن نسخه 1080P رو بیش از یکسال پیش ساخته شده و به نمایش گذاشته بودن.
همینطور نمونه 720P هم که فقط نمایشگر بود سالها پیش به قیمت 1000$ بفروش گذاشتن که موفق نبود.

XPERIA Z3

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
عزیز شما تو یوتیوب بزن مورفیوس و تو نمایشگاهی که تو آمریکا نمونه اولیه اش رو نمایش میدن فیلمها رو ببین،خودت متوجه میشی.در ضمن این فقط برای گیم نیستش،به هر وسیله‌ای چه باسیم و چه بی سیم وصل میشه.در ضمن نسخه 1080P رو بیش از یکسال پیش ساخته شده و به نمایش گذاشته بودن.
همینطور نمونه 720P هم که فقط نمایشگر بود سالها پیش به قیمت 1000$ بفروش گذاشتن که موفق نبود.

XPERIA Z3
من کجا گفتم فقط واسه گیمه الان این اطلاعات شما غلط بود این جواب هم که دادید نمیدونم چه ربطی داره خب قبلا بوده یه ۷۲۰p داده من چیکار کنم!اینیم که بالا گفتم سایت معتبری واسه گیم نیست واسه اینه که تو این کنفراسی که اطلاعات جدید معرفی‌شده gdc بوده مخفف کنفرانس توسعه دهنده های گیمه اینیم که میگید این پروژه مخصوص گیم نیست سونی هیچ وقت تاکید نکرده مخصوص گیمه یا نه ولی نظر شخصیم اینه که حداقل این مدل مخصوصه گیمه چون به ps camera برای سرعت بخشیدن به ترک کردن سر نیاز داره که اینا هم تو همین کنفرانس گفتن من نمیدونم چه علاقه ایی به گنجوندن نظر شخیصیتون تو اخبار دارید چون قبلا سونی یه هدست داده که به همه چیز وصل میشده پس اینم میشه اگه میخواید اخبار جدیدو منعکس کنید لطف میکند اما خواهشن از خودتون روش نزارید.

gold3n

کاربر سایت
Jan 9, 2015
16
همین دو مدل عالی هستن
اگه 3 بعدی واست مهم 6355 و اگه 3 بعدی نمیخوای و اسمارت مهمه 6390
کیفیت تصویر هم تقریبا یکیه
یعنی هیچ تفاوتی بین کیفیت تصویرشون نیس؟
من فقط کیفیت برام مهمه.
و اینکه 6355 پردازندش چهار هسته ایه؟
باتشکر

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
یعنی هیچ تفاوتی بین کیفیت تصویرشون نیس؟
من فقط کیفیت برام مهمه.
و اینکه 6355 پردازندش چهار هسته ایه؟
باتشکر
نه چهار هسته ای نیست و تک هسته ایه
کیفیتشون یکیه تقریبا ولی 6390 کیفیتش شارپ تر و بهتر هست تا حدودی

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
نظرتون در مورد این tv چیه؟؟؟
تلویزیون سه بعدی هوشمند - LB69000GI
خیلی مشخصات خوبی داره!!!
واقعا این بهتره یا w800b???
واقعا اونی که با کیفیت تره رو بگید نع از زوی تعصب
تو این دوتا از نظر من با چیزی که از نزدیک دیدم w800b بهتره واقعا تازه اینپوت لگ خیلی بهتری هم داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر