خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
یک سوال و کمک برای راه حل اون!
نه فقط تو تی وی خودم بلکه تو تی وی های دیگه هم این مشکل هست! البته نمی دونم واقعا مشکل تی وی هست یا بازی همینطوره!
مثلا تو جی تی ای برخی آیتم ها اونهم آی تم هایی که در دوردست هستن دروشون حالت براق پیدا میکنه که با کمی حرکت این خط حرکت میکنه!
مثلا در تیر چراغ راهنما و یا میله های پل و ....در واقع لبه ی این آیتمها!
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم. یک خط براق ایجاد میشه!
راه حل چیست؟!
---------------
سوال دوم
من رو تنطیمات تی وی حساسیت و وسواس دارم به نظرتون روشنایی و درخشندگی و ... ار ۱۰۰ رو چند باشن و تصویر رو حالت طبیعی باشه بهتره یا پویا یا استاندارد؟!
۴۰ اینچ h6355
درود
اگه منظورتون این هست که تصویر یا اجسام متحرک سایه میندازه یا کش میاد،مشکل از موشن فلو پایین TV هستش.
ولی اگه برای تصاویر ثابت این مشکل پیش میاد،از پایین بودن هرتز واقعی TV هستش.
شما یه فیلم FULL HD كيفيت بالا و پر تحرک (تعقیب و گریز) نگاه کن،بیشتر مشهوده.
من روشنایی تصویر رو تو SONY میزارم 100 و پویا. سامسونگ رو متاسفانه نمی دونم.
XPERIA Z3

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
درود
اگه منظورتون این هست که تصویر یا اجسام متحرک سایه میندازه یا کش میاد،مشکل از موشن فلو پایین TV هستش.
ولی اگه برای تصاویر ثابت این مشکل پیش میاد،از پایین بودن هرتز واقعی TV هستش.
شما یه فیلم FULL HD كيفيت بالا و پر تحرک (تعقیب و گریز) نگاه کن،بیشتر مشهوده.
من روشنایی تصویر رو تو SONY میزارم 100 و پویا. سامسونگ رو متاسفانه نمی دونم.
XPERIA Z3
هیچ کدوم از این حالاتی که گفتید رو پیش نمیاد!
متاسفانه توضیحش سخته!
من خودم برا مثلا تو دستینی که بازی سریعی هست این مشکل رو ندارم حتی تو اینفموس که با قدرتهای کارکتر بازی سرعت حرف اول و آخر رو می زنه ولی تو مثلا جی تی ای این مشکل رو دارم که همونطور که گفتم برا مثال یک تیر چراغ راهنما دورش براق میشه که نباید بشه!

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
یه سوال دیگه!:
تو تنظیمات تی وی یه قسمت بود به اسم موشن پلاس که در اون یکی از گزینه ها وضوح حرکتی led هستش موشن پلاس رو روی حالت واضح یا روان یا استانداردی می گذارم این وضوح حرکتی در همه ی حالات خاموش می مونه ولی وقتی می گذارم رو تنظیم دستی اون وقت می تونم وضوح حرکتی ال ای دی رو روشن بکنم.
حالا بنظرتون کدوم بهتره؟! اینکه موشن پلاس روی یکی از گزینه های استاتدارد یا روان یا واضح بمونه ولی در عوض وضوح حرکتی خاموش باشه ویا اینکه موشن پلاس رو گزینه ی تنظیم دستی بمونه ولی وضوح حرکتی روشن باشه؟!
-----
تنظیم دلخواهم رو هم بعد کلی تست یافتم:
نور پس زمینه ۱۰ از ۲۰
روشنایی ۷۰ از ۱۰۰
درخشندگی ۵۰ از ۱۰۰
وضوح ۱۰۰ از ۱۰۰
رنگ ۱۰۰ از ۱۰۰
تصور هم پویا

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
یه سوال دیگه!:
تو تنظیمات تی وی یه قسمت بود به اسم موشن پلاس که در اون یکی از گزینه ها وضوح حرکتی led هستش موشن پلاس رو روی حالت واضح یا روان یا استانداردی می گذارم این وضوح حرکتی در همه ی حالات خاموش می مونه ولی وقتی می گذارم رو تنظیم دستی اون وقت می تونم وضوح حرکتی ال ای دی رو روشن بکنم.
حالا بنظرتون کدوم بهتره؟! اینکه موشن پلاس روی یکی از گزینه های استاتدارد یا روان یا واضح بمونه ولی در عوض وضوح حرکتی خاموش باشه ویا اینکه موشن پلاس رو گزینه ی تنظیم دستی بمونه ولی وضوح حرکتی روشن باشه؟!
-----
تنظیم دلخواهم رو هم بعد کلی تست یافتم:
نور پس زمینه ۱۰ از ۲۰
روشنایی ۷۰ از ۱۰۰
درخشندگی ۵۰ از ۱۰۰
وضوح ۱۰۰ از ۱۰۰
رنگ ۱۰۰ از ۱۰۰
تصور هم پویا

اين براي همه مدل هاست؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان هيچ وقت حالت تصوير رو روي حالت پويا قرار نديد.تو اين حالت تصوير يك جوري غير طبيعي ميشه.بيشتر به درد فروشگاهها ميخوره.من هميشه روي حالت استاندارد تصوير رو قرار ميدم.به نظرم بهترين حالت هستش.

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
دوستان بودجه رو افزایش دادم و میتونم تا سقف 3 میلیون فیکس پول بدم .حتی یک قرون هم نمیتونم بیشتر پول بدم پس نگین فلان tv خوبه قیمتشم 3150 هست مثلا. حالا چی پیشنهاد میدید.؟ اینچ هم 46 یا 47 باشه!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
سلام..برای یک اتاق 12 متری چه سایزی از تلوزیون خوبه؟ من خودم فعلا از مانیتور 22 اینچ استفاده میکنم.
بودجم بیشتر از 1.5 نیست!

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
سلام براي بازي تا محدوده ٢ ميليون. پلاسما براي بازي خوبه؟كدوم شركت پلاسما خوب ميزنه كه از گوشه نگاه كنيم تصوير بد نشه.سپاس

ال-جي ٥١ اينچ ال اي دي
بچه ها من تلويزيونم ٨ ماه قبل شمست.گوشه سمت راست از پايين:دو تا عكس ميزارم با اجازتون.دومي روشن.اولي خاموش.پايينش وقتي ميريم تو قسمت نرم افزار تلويزيون سياه ميشه.كجا ميشه تعميرش كرد:سپاس
1cc64f3d4c0e0e6af5935ffbf3c595b7.jpg

9e707ce1a3ccd3b98251115dba258986.jpg

Last edited by a moderator:

gold3n

کاربر سایت
Jan 9, 2015
16
سلام:
قصد خرید یه تلویزیون 40 اینچ تا مبلغ 2 تومن دارم چه مدلی پیشنهاد میدین؟
6355 سامسونگ پیشنهاد میدین یا 6390 سامسونگ؟
باتشکر

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
6c4b4b3afcf11eea31b3ce8b8672874c.jpg

Project Morpheus

مورفیوس (الهه خواب)
شرکت SONY اعلام کرد در E3 مدل تکامل یافته Morpheus را به نمایش میزاره و اواخر زمستان آینده بطور گسترده عرضه میشه.
مشخصات
OLED 5.7 in
2K (2560X1440)
بطور 360 درجه کامل و با اینپوت لگ کمتر از 18ms و حتی بازی های داخل گوشی و تبلت های SONY رو ساپورت میکنه.

XPERIA Z3

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
سلام:
قصد خرید یه تلویزیون 40 اینچ تا مبلغ 2 تومن دارم چه مدلی پیشنهاد میدین؟
6355 سامسونگ پیشنهاد میدین یا 6390 سامسونگ؟
باتشکر
همین دو مدل عالی هستن
اگه 3 بعدی واست مهم 6355 و اگه 3 بعدی نمیخوای و اسمارت مهمه 6390
کیفیت تصویر هم تقریبا یکیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر