خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Amir.F

کاربر سایت
Sep 3, 2014
34
نام
امیر
سلام دوستان

دنبال یه مانیتور/تلویزیون میگردم با شرایط زیر:

1.ترجیحا کوچیک بین 24 تا 32 (البته برای TV :d)
2.دارای ورودی DVI یا VGA یا همون برای اتصال PC
3.ورودی Component
4.ورودی HDMI
5. ساپورت رزولوشن های استاندارد 480،576،720،1080
(اغلب مانیتور ها اگر تصویر،سایز اصلی خودشون نباشه تصویر جالبی بهت نمیدن و کدر میشه تصویر . الان خودم سامسونگ T1900 دارم و Res اصلیش 1440x900 هست که بازی های PS3 رو که 1280x720 هستن کدر و بی رنگ و لعاب تر نصبت به PC نشون میده ولی توی TVها اینطور نیست)
6.کنتراست مناسب و کیفیت خوب
7.Refresh Rate مناسب
برند هم فرق نمیکنه،فقط کیفیت خوب میخوام

پلاسما که بعید میدونم تو این سایز باشه، اما LED و LCD بودنش هم فرق نمیکنه، نمیخوام زیاد هزینه کنم

و یک سوال

تلویزیون LCD هایی که رزولوشنشون HD هست (1366x768) و زده 1080 ساپورت منظورشون چیه؟!

ممنون میشم راهنمایی کنید ;;)

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام عزیزان

یه سوال دارم

میخواستم ببینم کسی از دوستان LED سامسونگ داره که روش بازی کنه؟

حتما اونایی که دارن تا حالا متوجه شدن که توی تصاویر تاریک میزان شدت نور بک لایت صفحه ی تلوزیون خیلی کم میشه

تونستین کاری بکنین که این حالت غیر فعال شه؟

Sent From Xperia Z2 Using Tapatalk

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
سلام عزیزان

یه سوال دارم

میخواستم ببینم کسی از دوستان LED سامسونگ داره که روش بازی کنه؟

حتما اونایی که دارن تا حالا متوجه شدن که توی تصاویر تاریک میزان شدت نور بک لایت صفحه ی تلوزیون خیلی کم میشه

تونستین کاری بکنین که این حالت غیر فعال شه؟

مشکل کم و زیاد شدن نور صفحه نسبت به تصویر درحال پخش Samsung Smart TV - Page 2

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
ممنون داداش

آگه آخرین پست تاپیک رو دادا نگاه کرده بودی، مال خودم بود

بنده خدا راه حل گذاشته ولی خودش امتحان نکرده... ترسیده مشکلی برا Tv پیش بیاد... منم الان 4 تومن پول تی وی هست... آگه خدایی نکرده مشکلی براش پیش بیاد افسردگی حاد میگیرم با سکته ی مغزی در یک لحظه

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
ممنون داداش

آگه آخرین پست تاپیک رو دادا نگاه کرده بودی، مال خودم بود

بنده خدا راه حل گذاشته ولی خودش امتحان نکرده... ترسیده مشکلی برا Tv پیش بیاد... منم الان 4 تومن پول تی وی هست... آگه خدایی نکرده مشکلی براش پیش بیاد افسردگی حاد میگیرم با سکته ی مغزی در یک لحظه

:d
دقت نکردم
خودمم حال نداشتم اون توضیخ hdmi رو بدم گفتم اونجا هست ی کپی پیست میکنم:d

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
:d
دقت نکردم
خودمم حال نداشتم اون توضیخ hdmi رو بدم گفتم اونجا هست ی کپی پیست میکنم:d
خخخخخ

حتی جالب اینه که نمایندگی شدیدا تاکید داره که توی منو مخفی نرید... وگرنه گارانتی میپره

Sent From Sony Xperia Z2 Using Tapatalk

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان ممنون میشم یه مانیتور 23 یا 24 اینچ بهم معرفی کنین که کیفیت عالی برای گیم و فیلم داشته باشه و خروجی هدفون هم داشته باشه.

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوستان یه مانیتور سامسونگ خریدم 740
d595p بعد که باز کردم دیدم وسط صحفه پیکسل سوختگی داره با هر جا هم تماس گرفتم من رو دورندن و برخورد خوبی نداشتن و میگن قبول نمیکنیم درست کنیم !!
بر خورد مسوئول it هم خوب نبوده بعد میخوام از ایشون انتقاد کنم زنگ میزنم باز به خودشون وصل میکنن من رو :| حالا من دنبال راهی هستم که به بالا دست ایشون دست پیدا کنم !!
کسی میدونه باید چگار کنم آخه این هزینه رو کردم و وسط صحفه توی آک بندی مشکل داره !! بعد هیچ پاسخ گو نیستن !!
بر خورد هم که بد هست میخوام ازشون انتقاد و شکایت کنم هیچ جا ندارن یعنی فروشگاه های معمولی هم از اینا بیشتر پاسخ گو هستن و مشکل رو حل میکنن
من که از این برند دیگه حالم بهم میخوره با جنس های خرابشون توی نت هم تا حالا دیدم چند نفر با این کالا مشکل دارن و کسی پاسخ گو نیست

stv

کاربر سایت
Jan 20, 2015
130
نام
soheil
دوستان ممنون میشم یه مانیتور 23 یا 24 اینچ بهم معرفی کنین که کیفیت عالی برای گیم و فیلم داشته باشه و خروجی هدفون هم داشته باشه.

همون asus vn247h بگیر اینجا اگه صفحات قبلو بخونی اکثرا همونو توصیه کردن قیمتشم حول 800 تومنه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,475
نام
امین
d595p بعد که باز کردم دیدم وسط صحفه پیکسل سوختگی داره با هر جا هم تماس گرفتم من رو دورندن و برخورد خوبی نداشتن و میگن قبول نمیکنیم درست کنیم !!
بر خورد مسوئول it هم خوب نبوده بعد میخوام از ایشون انتقاد کنم زنگ میزنم باز به خودشون وصل میکنن من رو :| حالا من دنبال راهی هستم که به بالا دست ایشون دست پیدا کنم !!
کسی میدونه باید چگار کنم آخه این هزینه رو کردم و وسط صحفه توی آک بندی مشکل داره !! بعد هیچ پاسخ گو نیستن !!
بر خورد هم که بد هست میخوام ازشون انتقاد و شکایت کنم هیچ جا ندارن یعنی فروشگاه های معمولی هم از اینا بیشتر پاسخ گو هستن و مشکل رو حل میکنن
من که از این برند دیگه حالم بهم میخوره با جنس های خرابشون توی نت هم تا حالا دیدم چند نفر با این کالا مشکل دارن و کسی پاسخ گو نیست
دوست خوبم این همه من و دوستان گفتیم نگرید از سامی و خرابیش زیاده بازم رفتی و مانیتورشو گرفتی؟!!!
من تجربه خودمو و خیلی هارو گفتم الانم جنازه دوتاشون تو خونس که حتا دلم نمیاد ببرم واسه تعمیر چون از دیدن برندش حالم بد میشه!

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
شماره ی مفازه ای که ازش خریدی و اسم مغازه رو واسم پ.خ کن.بعلاوه تاریخی که خریدی و مدل مانیتور.
کاری نمیخوام بکنم،فقط میخوام بدونم حرف حسابشون چیه؟راستی مگه گارانتی نداره؟به هر حال امارشون رو بهم بده

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوست خوبم این همه من و دوستان گفتیم نگرید از سامی و خرابیش زیاده بازم رفتی و مانیتورشو گرفتی؟!!!
من تجربه خودمو و خیلی هارو گفتم الانم جنازه دوتاشون تو خونس که حتا دلم نمیاد ببرم واسه تعمیر چون از دیدن برندش حالم بد میشه!
من همین جا پرسیدم چطور هست و چند جای دیگه همه تایید کردن و هیچیکی بدیش رو نگفت وگرنه من چه میدونستم :(
شماره ی مفازه ای که ازش خریدی و اسم مغازه رو واسم پ.خ کن.بعلاوه تاریخی که خریدی و مدل مانیتور.
کاری نمیخوام بکنم،فقط میخوام بدونم حرف حسابشون چیه؟راستی مگه گارانتی نداره؟به هر حال امارشون رو بهم بده
گارانتی 1سال 8 ماه دیگه داره نو نو باز کردم
جای که خریدم کاری نیست پلمپ دستگاه رو به من دادن
حرف حسابشون اینه که توی برگه نوشتن که 3 تا 5 پیکسل سوختگی اشکال حساب نمیشه :|

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,475
نام
امین
من همین جا پرسیدم چطور هست و چند جای دیگه همه تایید کردن و هیچیکی بدیش رو نگفت وگرنه من چه میدونستم :(

گارانتی 1سال 8 ماه دیگه داره نو نو باز کردم
جای که خریدم کاری نیست پلمپ دستگاه رو به من دادن
حرف حسابشون اینه که توی برگه نوشتن که 3 تا 5 پیکسل سوختگی اشکال حساب نمیشه :|
:-o:-o:-o
ای خدا خودش بی صدا بزنه تو سرشون ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر